Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Komiks o Kwasowej Grocie
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Dragonar PW
29 sierpnia 2009, 23:14
Hmmm... Może Mitabrin dostanie tytuł grotowego kronikarza? :P

Trang Oul PW
30 sierpnia 2009, 02:40
Mitabrin:
w końcu co zawsze przypominały feniksy w Homm?
HoMM1 - łabędź?
2 - orzeł (Aquila inferna?)
3 - orzeł
4 - kurczak

Mitabrin:
kolejne części (jeśli się kiedykolwiek pojawią) będą już miały bardziej czytelne pismo (bless you paint program).
To tylko zepsuje klimat. Wystarczy takie pismo jak przy komnacie 404, może nie aż tak bardzo ładne, jak nie chcesz się starać.

Alamar PW
30 sierpnia 2009, 09:21
Cytat:
HoMM1 - łabędź?
Czapla

Mitabrin PW
30 sierpnia 2009, 10:58
Trang:
HoMM1 - łabędź?
2 - orzeł
3 - orzeł
4 - kurczak

Dla mnie to zawsze były kurczaki. :P

Mitabrin PW
31 sierpnia 2009, 19:00
Cóż, przed robieniem komiksu o grocie kiedyś chciałem też zrobić komiks o WoG'u, nawet wymyśliłem kilka okienek. I teraz miałem pomysł by ten pomysł wskrzesić (a właściwie dopiero co wykonać) i postanowiłem, że jeszcze w czasie wakacji zrobię komiks o WoG'u, jak pomyślałem tak zrobiłem tylko, że z racji dość ograniczonego czasu (tak z 3 dni) udało mi się wymyślić tylko 10 okienek, cóż w każdym razie zamieszczam to co zamieścić miałem...












I to tyle... tylko czemu nie było końcowego okienka? cóż pamiętam, że gdzieś zapisałem te pomysły na okienka z dawnych lat i jak je znajdę to komiks dokończę (ew. przyjmuję pomysły w mailu na nowe okienka).

Alamar PW
1 września 2009, 01:00
"Co to jest: po wodzie pływa i kaczka się nazywa?" :P

Trang Oul PW
1 września 2009, 01:20
Za ten biały pentagram Lucek wrzuci cię do Eeofolu :P .

Wiwern PW
1 września 2009, 08:57
Myślałem, że będzie gorzej (wszystkie kontynuacje są przeważnie gorsze, np:HV) ale trzymasz formę. Pomysł z WoGiem też w porządku. Tak trzymać.

Alamar PW
1 września 2009, 11:31
Masz


Mitabrin PW
1 września 2009, 11:59
Rany, najpierw jak pisałem "normalnie" to wszyscy narzekali, teraz gdy próbowałem pisać staranniej (przez co wyszły troszkę mniejsze litery) też wszyscy narzekają, że litery za małe... chyba w następnej części postacie będą porozumiewały się na migi...

AmiDaDeer PW
1 września 2009, 12:09
Nie najgorsze. Ale poczekam na następne okienka.

Zu PW
1 września 2009, 12:28
Po prostu najlepsze są litery drukowane. Może niezbyt ładne, ale zrozumie każdy (zazwyczaj).

Nie jest źle, choć sugerowałbym używać linijki przy malowaniu ramek i prostych linii. Ładniej się będzie prezentowało. Bo z tego co widzę, korzystałeś z niej tylko przy części. :P

Solmyr PW
1 września 2009, 12:38
Jak dla mnie to oprawa graficzna jest dobra (pismo jestem w stanie odczytać, a krzywe linie nawet bardziej mi się podobają :P). Czekam na kontynuację.

Mitabrin PW
1 września 2009, 13:51
Akurat nie używałem linijki tylko... opakowania z płytą CD.

S15p PW
1 września 2009, 14:19
To jest świetne! XD a pismo wcale nie jest takie złe, nie miałam problemów z żadnym wyrazem... poproszę o więcej, masz talent do tworzenia komiksów ;)

a już zwłaszcza do zagadek ;P

Klekot PW
1 września 2009, 14:43
Super praca i pisz odręcznie wtedy komiksy maja taki klimat ; ]

Kreator PW
2 września 2009, 12:24
A ja napiszę, że wcale nie podobają mi się te "komiksy" :P.
Dziwię się autorowi, że nie miał żadnych obaw zamieszczając to coś...
Gdzie i w czym tu jest klimat?! że o kresce nie wspomnę! Takie gnioty (tylko ciut lepsze), rysowałem z kolegami w szóstej klasie :P. A że w Grocie ostatnio nic się specjalnego nie działo to jak widzę "tłum" ochoczo rozpisuje się nad tym czymś :P.

Field PW
2 września 2009, 13:48
No to sam coś stwórz i się pochwal. To nie konkurs plastyczny, tylko zupełnie inna kategoria.

Mitabrin PW
2 września 2009, 14:55
Cóż kiedyś się na czacie śmiałem, że te "gnioty" mają tytuł "przerost treści nad formą" czyli jak sama nazwa wskazuje trzeba się było przyjrzeć temu co jest w tych napisanych hieroglifami dymkach (a przy okazji wiedzieć co nieco o grocie). Zresztą w przypadku pierwszego komiksu większość okienek pokazywałem na cmentarzu i były same pochwały (tak się nie skromnie pochwalę, że te gnioty spodobały się między innymi samemu "Smoczemu Władcy"), więc nie miałem najmniejszych obaw...

Acid Dragon PW
2 września 2009, 15:36
I słusznie.

Co prawda wspomniałem też, że studiów na ASP bym autorowi nie polecał ;), to jednak odnośnie humoru "wewnątrzgrotowego" jest to naprawdę świetne. Miło jest zobaczyć Grotę i siebie samych w krzywym zwierciadle ;).

A że krytyka się pojawia? Też dobrze. Znacznie gorzej by było, jakby żadnych reakcji nie było. Tym sposobem widać, że jednak ludzie toto obejrzeli/przeczytali, a nie przeszli obojętnie jak chociażby koło tak wielu postów w temacie "uśmiechnij się..."..
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Komiks o Kwasowej Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel