Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Powrót
komnata: Podziemna Tawerna

Cuthbert2 PW
14 lipca 2009, 17:07
No i po kilku(dziesięciu)miesiącach wracam z tamtego świata. Co prawda mniej mam włosków i ciałka, ale jednak nie jestem zombiakiem. Chciałbym podziękować Kath za te kilka maili, które do mnie wysłała. Pomogły gdy nie było za lekko. A tak wogóle to witam po podróży

Rabican PW
14 lipca 2009, 18:37
Okairi. I may be undead, but it's always nice to see you alive. Hope you'll enjoy your stay here.

Best regards and take care.
R.

Kreator PW
16 lipca 2009, 00:52
Bardzo się cieszę, że wróciłeś do Groty! trzymaj się :)

dambibi PW
18 lipca 2009, 21:57
Miło widzieć cię wśród "żywych".Mam nadzieję że będziesz miał bardzo wiele czasu do przeglądania groty i nie tylko.

Cuthbert2 PW
20 lipca 2009, 13:31
@ Kreator no pewnie, że będę się trzymał; gdybym się puszczał to żona by mnie zabiła ;).
Częstym gościem na razie nie będę, bo zdrówko jeszcze szwankuje, ale czasem zajrzę. Troszkę mi ubyło włosów, kilogramów i zębów ale nic to ja zawsze z toporem przeciw wszystkim

Qui PW
21 lipca 2009, 21:56
Ja rozumiem radość z ożywienia i w ogóle, ale cztery wykrzykniki w nazwie tematu? A fe. Łasica w ramach powitania zjadła jeden, a w ramach okazania radości nie zjadła więcej ;). Czyli witamy z powrotem.

RabicanRabicanMnie też cieszy powrót Cuthberta - życzę szybkiego odzyskania sił i wznowienia aktywności na forum - niemniej temat jest otwarty od circa tygodnia i każdy, kto chciał się wypowiedzieć, już się pewnie wypowiedział. W związku z tym wątek zostanie wkrótce zamknięty i przeniesiony do archiwum. Pozdrawiam serdecznie.

vinius PW
22 lipca 2009, 11:46
Jak do archiwum, to jeszcze ja zaszczytnie wypowiem się witając szanownego Grotowicza. A co mi tam, jak idzie do archiwum, to niech potomność o nas pamięta :).

Mitabrin PW
22 lipca 2009, 22:42
Ja w prawdzie znalazlem swoj staly kacik w grocie dosc nie dawno, ale takze przywitam starego grotowicza(i trafie do archiwum.)

Field PW
23 lipca 2009, 12:15
Korzystając zatem z danego jeszcze czasu - również witam serdecznie ;)

Dragonar PW
23 lipca 2009, 13:39
Witam Cuthbercie. :)

AmiDaDeer PW
23 lipca 2009, 14:23
...co? Ach, witam, Cuthbercie, i życzę Ci, żebyś został w Grocie na jak najdłużej!

EDIT: No i koniec życzeń noworocznych... zaraz... Który dzisiaj?

filus PW
23 lipca 2009, 14:35
Ja od siebie dodam (poza powitaniem, rzecz jasna) jedno: zdrówka życzę. No i kłaniam się pięknie na powitanie;).

Cuthbert2 PW
23 lipca 2009, 15:08
Zamykać, zamykać ten temat, bo się niedługo tak słodko zrobi, że się całe przedszkole z tej słodyczy po... no zwróci obiad ;>. Dziękuję niniejszym za powitania i może już starczy, co? Jeszcze sobie pomyślę, że nie wiadomo jak ważny jestem. Ale było miło :)
temat: [Archiwum] Powrót

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel