Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: W Grocie najbardziej przeszkadza mi...
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Acid Dragon PW
7 października 2012, 11:30
Wbrew pozorom zawsze byliśmy na to otwarci - nawet przez moment wiele lat temu byliśmy bliscy zorganizowania turnieju w WoGa ;).

Jeśli pojawi się ktoś chętny, kto będzie potrafił zrobić dobry turniej i nie powtarzać przy tym schematów z lig i Jaskini Behemota (myślę głównie o mapach w stylu areny), to oczywiście mogę udostępnić wszelkie środki dla realizacji tego pomysłu.

Jeśli jednak miałoby to być zakładanie turnieju, żeby go tylko mieć, a rozgrywka toczyłaby się np. na arenie z Jaskini, no to chyba sensu to nie ma w robieniu "podróby".

Cheshire PW
7 października 2012, 14:44
Co myślicie o stworzeniu areny opartej o jakiś mod do H3? Tego jeszcze nie było, a myślę, że dobrze by się to wpasowało w klimat Groty.

Dark Dragon PW
7 października 2012, 15:53
Niech najpierw KTOŚ COŚ stworzy :P

BanBreaker PW
7 października 2012, 16:59
Okej, moment... =P

Tarnoob PW
20 sierpnia 2013, 17:10
Nowy dizajn Groty zrywa z dawnymi, ortodoksyjnymi tradycjami, czyli czerpaniem grafik z jedynych słusznych gier Heroes III i MM7. Jednak nie to jest problemem. Najbardziej brakuje mi klimatycznego wstępu, który dawniej tam był. Wyjaśniał, czym Grota jest, czym nie jest, co tu można znaleźć i jaka atmosfera tu panuje. Teraz trzeba pa­t­rzeć do samego menu, żeby się zorientować drobnym druczkiem, że to strona o grach Might and Magic. Tego, że panują tu dragonarchia, liszokracja i niechęć do krasnali nie ma w ogóle.

Acid Dragon PW
20 sierpnia 2013, 18:20
Niezupełnie. Jest wszak temat "Ustrój Kwasowej Groty", który wszystko wyjaśnia i znajduje się w honorowym miejscu pierwszej komnaty.

Taka informacja jednak najprawdopodobniej nie pojawi się na stronie głównej, gdyż zwyczajnie nie ma na to miejsca. Albo inaczej - miejsce lepiej wykorzystać na rzeczy, które nie są czytane tylko raz, a potem nie zwraca się już na nie uwagi.

EDIT: ale wstawiłem zamiast dżina jeszcze jednego smoka z "jedynej słusznej gry" ;P

Tarnoob PW
20 sierpnia 2013, 22:05
W takim razie krótki link do tych informacji dla gości można by na głównej umieścić. Można by też zrobić w na­głów­ku podtytuł: strona o Might and Magic, który byłby linkiem do tamtego posta. W ten sposób byłoby przej­rzyściej.

Acid Dragon PW
20 sierpnia 2013, 22:33
Jakoś trudno mi sobie wyobrazić gdzie taki link miałby się znajdować.

Jednakże może faktycznie gdzieś da się wcisnąć literki "Might & Magic".

Lyokoheros PW
20 sierpnia 2013, 23:49
Czego mi brakuje... możliwości tak zwanej "szybkiej odpowiedzi", często spotykanej na innych forach. Albo tego by pisząc posta były pod nim wyświetlone poprzednie odpowiedzi w temacie(na górze najnowsze, na dole najstarsze najlepiej). To byłoby zdecydowanie wygodniejsze niż np otwieranie dwóch kart na raz.
No i czegoś co było, a już nie ma - tych tekstów pojawiających się po najechaniu na grafiki jednostek(zarówno u smoków ze strony głównej, jak i nieobecnych zdecydowanie dłużej u nowych jednostek WoGa)... ostało się jedynie "How can I eat... (ehm) ...help you?". Przynajmniej jeśli idzie o miejsca, w których w miare często bywam.
Tak to w samej Grocie jako takiej nic mi szczególnie nie przeszkadza.

Bychu PW
21 sierpnia 2013, 11:53
Też mi brakuje wyświetlania wcześniejszych postów, jest to bardzo wygodne.
I na górze pisania posta przydałby się pasek z tagami, ale o tym już wcześniej wspominali :)

Tarnoob PW
17 stycznia 2015, 01:54
Tak! Jeszcze jeden post dzisiaj!

Było w planach jakieś pogrupowanie działów na forum? Jest ich już 17 (dokładna liczb zależy od uprawnień u­ży­t­ko­w­nika i widoczności Wymiaru Między Wymiarami), a każdy ma dość obszerny opis, co trochę ogranicza przej­rzy­s­tość i może utrudniać przewijanie.

Zrobiłoby się np. blok 5–7 działów ogólnych (Komnaty Smoczych Władców, Przeklęta Machina, Tawerna, Krysztau Escatona, Magiczny Lab, dział fRPG, itd.), a reszta to byłyby działy o samych grach Might and Magic. Obszerne gra­fiki z komentarzami byłyby może jakoś pomniejszone lub pojawiałyby się w dymku, przy rozwijaniu albo jakoś podobnie.

Kto jest za?

Andruids PW
17 stycznia 2015, 02:23
Ułatwiłoby to zdecydowanie życie użytkownikom śledzących losy kwasowego forum na swoich telefonach. Mi osobiście... nie jest to koniecznie potrzebne, póki trzymam w łapie myszkę ze sprawnym kółkiem, ale w sumie czemu nie.

Tilogour PW
23 lutego 2015, 22:06
Przeszkadza mi brak możliwości zmiany nazwy tematu, mimo iż jestem jego autorem. :<

Tarnoob PW
24 lutego 2015, 08:17
Zgadzam się z Tilogourem – który jest zresztą bardzo wiernym fanem od lat, śledzącym wiele stron i przysługuje mu honorowy megajustynian… Kiedyś może na Konwencie dowiesz się, co ten żart z megajustynianami oznacza – ew. Gnom lub Hubertus Ci wytłumaczy. ;-)

To samo się tyczy ankiet – nie idzie ich poprawiać i trzeba się dopraszać.

Matheo PW
24 lutego 2015, 13:38
Faktycznie przydałby się możliwość na edytowanie ankiet. Link. Jak i nazw tematów. Po co zawracać głowę strażnikom, jak można samemu to zrobić?

Mi bardzo przeszkadza brak wyszukiwarki wiadomości od danego użytkownika w poczcie Hermes.

Acid Dragon PW
25 lutego 2015, 02:55
Cytat:
Mi bardzo przeszkadza brak wyszukiwarki wiadomości od danego użytkownika w poczcie Hermes.

A to dobrze, że nie napisałeś tego jako propozycję zmiany, bo jeszcze ktoś by to uwzględnił i wyszukiwarkę zrobił.

Drwal PW
25 lutego 2015, 09:58
Mi najbardziej przeszkadza możliwość usuwania nawet starych postów. Czasem zdarza się, że wracam z różnych przyczyn do jakiegoś wątku i bywa że ni jak nie można połapać się w dyskusji. Powód? Oczywiście ktoś uznał po długim czasie, że jego posty są złe, wstydzi się ich, albo też chce zrobić na złość i usunął je. A wystarczy kilka wypowiedzi mniej i naprawdę zwykłe przyjemne czytanie zamienia się w totalną łamigłówkę.

Usuwanie swoich postów jest wbrew pozorom dość niebezpiecznym narzędziem, wystarczy, że osoba X, która ma np. 200 postów usunie je i wiele wątków w większy lub mniejszy sposób staje się nieczytelna. Oczywiście nie jestem za skasowaniem tej opcji, ale to właśnie tu, a nie w nazwach tematów przydałby się limit czasu na edycje i usuwanie.

Matheo PW
26 lutego 2015, 12:49
Cytat:
Mi bardzo przeszkadza brak wyszukiwarki wiadomości od danego użytkownika w poczcie Hermes.


Acid Dragon:
A to dobrze, że nie napisałeś tego jako propozycję zmiany, bo jeszcze ktoś by to uwzględnił i wyszukiwarkę zrobił.
Dzięki działa świetnie :) byłoby genialnie gdyby to jeszcze rozdzielić na szukanie wśród adresatów/odbiorców lub treści wiadomości.

Tarnoob PW
12 sierpnia 2016, 12:37
Ostatnio napisałem w wątku o „Archmage”, żeby to przenieść do Mrocznej Świątyni.

Czy nie uważacie, że przy przeciążeniu Podziemnej Tawerny i pustkach Mrocznej Świątyni warto przenieść tematy o grach, nie tylko MM, do tej ostatniej?

Kammer PW
12 sierpnia 2016, 12:49
Proszę o przeniesienie tych postów tutaj. xD

I Tawerna niby jest przeciążona? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Ostatecznie - jest tu aż trzech Strażników, więc raczej nie powinni być oni przeciążeni. ^L^'
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: W Grocie najbardziej przeszkadza mi...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel