Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: W Grocie najbardziej przeszkadza mi...
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Acid Dragon PW
20 czerwca 2009, 18:51
Wpadł mi do głowy taki oto pomysł na temat, który w przyszłości może zaowocować poprawą jakości naszej strony.

Widzicie - wielokrotnie już zaobserwowałem, że twórcy, tudzież ogólnie - ludzie, którzy znają się jako-tako na tworzeniu stron często nie zauważają tego, co przeszkadza zwykłym użytkownikom, którzy niekoniecznie przecież tak samo korzystają z internetu i przeglądarki.

Dlatego proszę każdego - bez względu na to, czy ma dobrą, czy złą opinię o tej stronie, aby przedstawił dokładnie JEDNĄ rzecz (lub jej brak), która mu najbardziej w Grocie (jako całości) przeszkadza.

Nie gwarantuję (a wręcz zapewniam, że tak nie będzie), że wszystkie zgłoszone uwagi zostaną uwzględnione. Ale na pewno każda będzie wzięta pod uwagę - zwłaszcza, jeśli się będą powtarzać.

I chodzi mi tak samo o kwestie techniczne (działanie, wygląd), jak i merytoryczne (informacje lub brak informacji, sposób prezentacji).

Nie_mam_nicka PW
20 czerwca 2009, 20:18
Wspaniały temat! :) Grotę uważam za najwspanialszą stronę o serii Might and Magic, aczkolwiek brak kilku rzeczy naprawdę mi się nie podoba. Przede wszystkim - To że planujecie zrobić dział o tej wstrętnej profanacji FoMMV, a po macoszemu potraktowaliście poprzednie i prawdziwe części sagi. Dziwi mnie też brak wielu ilustracji w dziale The Forge, mimo odkrycia stron grafików (szkice Cyber Dead, Cyber Zombi, Piro na przykład), a także braku informacji tam o hibernowanym obecnie projekcie Zielevitza (mimo że wzmianki o Bastionie posiadacie w WoGu). Myślę też że brakuje wielu ważnych programów w Skarbcu, związanych z WoGiem i jego modowaniem (CopyWoG, DefPreview, programy do edycji plików tekstowych). To chyba wszystko co mam do zarzucenia, a gdy sobie przypomnę resztę, to dopiszę ;].

Dragonar PW
20 czerwca 2009, 20:24
Podobnie jak NMN, Grotę uważam za najlepszą stronę o serii Might & Magic.
Według mnie niemal wszystko jest tu idealne... Chciałbym ewentualnie zobaczyć w dziale WoG, poddział "Nowe Miasta". Najlepiej, gdyby każde miasto miało swój dział, ale wiem, że to bardzo dużo roboty, dlatego cieszyłbym się nawet z krótkich opisów z linkami do stron. :)
Popieram NMN - po co dział o FoMM5, skoro nawet HoMM I-IV i części MM nie są zbyt dobrze opisane? Szczerze mówiąc to obojętne mi jest, czy takowy dział powstanie. ;P

Alamar PW
20 czerwca 2009, 20:37
Pieczony Kurczak z Kentucky:
Dziwi mnie też brak wielu ilustracji w dziale The Forge, mimo odkrycia stron grafików (szkice Cyber Dead, Cyber Zombi, Piro na przykład), a także braku informacji tam o hibernowanym obecnie projekcie Zielevitza (mimo że wzmianki o Bastionie posiadacie w WoGu).
Wszystko jest - nie ma tylko czasu, by to złożyć do kupy.

Pieczony Kurczak z Kentucky:
Myślę też że brakuje wielu ważnych programów w Skarbcu, związanych z WoGiem i jego modowaniem (CopyWoG, DefPreview, programy do edycji plików tekstowych).
A zgadnij kto tu kogoś ciągle gani, by uaktualnił w końcu spis zawartości Skarbca? Wbrew pozorom, trochę rzeczy tam się znajduje, gorzej z dostępem do tego (jak czegoś nie widać, to tym bardziej jak się do tego dobrać?).

Dark Dragon PW
21 czerwca 2009, 00:34
hmmm... może brak Smoczych Zbiorów? Aż mnie ciekawość zżera od środka ^^
Acidzie mógłbyś chociaż opublikować część tych zbiorów ;)

vinius PW
21 czerwca 2009, 10:35
Cytat:
Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego klubu, Prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki!
Cytat:
Pan Prezes jest dla nas jak ojciec najlepszy. I nieprawdą jest, że dach przeciekał, tym bardziej, że wcale nie padało.
Tyle kadzenia, zamiast standardowego "Kwasowa Grota jest najlepsza i najukochańsza" ;) A to, co trza, a nawet trzeba poprawić to wygląd forum. Narobiło się mnóstwa bajerów, przycisków, odnośników, galerii, książeczek, chatów etc, a Grota straciła swój dawny, ascetyczny, ale porządny wygląd :). Ponadto brakuje mi działu o KB. Tyle.

Eniphoenix PW
21 czerwca 2009, 11:01
Dark Dragon:
hmmm... może brak Smoczych Zbiorów? Aż mnie ciekawość zżera od środka ^^
Popieram, także chciałbym ujrzeć Smocze Zbiory. A poza tym... eee... nie wiem xD !
Wystarczy mi, żeby były Smocze Zbiory.

Assassin PW
21 czerwca 2009, 11:21
Hm. Mi jedynie przeszkadza brak działu o HC. Wiem, że trudno zebrać i napisać tyle informacji, ale wolę ten dział niż komnatę o H5. ;]

Field PW
21 czerwca 2009, 11:59
Ja się zastanawiam, czy faktycznie nie można by trochę przearanżować wyglądu forum. Sprawy profilów były już wielokrotnie poruszane, więc pomijam je milczeniem ;)

Acid Dragon PW
21 czerwca 2009, 12:16
Mógłbyś rozwinąć nieco wypowiedź? co oznacza "przearanżować" i o co konkretnie chodzi w przypadku profili?

Field PW
21 czerwca 2009, 16:44
Umówmy się, że jak znajdę chwilę, to Ci wyślę jakoś tę rozpiskę, oki? ;)

AmiDaDeer PW
22 czerwca 2009, 15:54
Cóż... Trudno się czegoś tutaj przyczepić...

...no, może poza tym, że paru rzeczy zapowiadanych od dawna nie ma.

Smocze Zbiory, Heroes Chronicles, rozwinięcie Gildii Mrocznych Tajemnic - tego mi najbardziej brakuje. Reszta - jest parę rzeczy, które wzbudzają niedosyt, ale nie są to jakieś poważne błędy, które trzeba od razu poprawić.

(ale te opisy smoków na cmentarzu moglibyście zmienić :P)

Krecha PW
17 lipca 2009, 19:41
Nie chciało mi się czytać czy to jest bo pewnie nie xd
Wyjątkowo mi się podoba strona ale chciałbym cos jak poradniki konkretnie do mm8

Alamar PW
17 lipca 2009, 20:17
Cytat:
Nie chciało mi się czytać czy to jest bo pewnie nie
Więc radzę Ci przeczytać, bo poradnik do MM8 akurat jest. Zaś samych porad w tematach o MM masz aż za dużo.

Sandro17 PW
3 sierpnia 2009, 20:14
JA chciałbym żeby mieszkańcy mieli prowo do dopisywania się do postów innych

Eniphoenix PW
3 sierpnia 2009, 20:32
Eeee... ale to jest głupota, Sandro. Na każdym forum takie prawo mają tylko moderatorzy (tu strażnicy :P ) i tak już powinno zostać.

AmiDaDeer PW
3 sierpnia 2009, 23:16
Sandro17:
JA chciałbym żeby mieszkańcy mieli prowo do dopisywania się do postów innych
A ja chciałbym zjeść w pięciogwiazdkowej restauracji tosta z bitą śmietaną.

Co nas łączy? To, że oba te życzenia są bez sensu i nigdy się nie spełnią.

Gandalf PW
12 kwietnia 2010, 20:49
Mi brakuje Smoczych Zbiorów, innych szkiców jednostek Forge i... w zasadzie tyle :).

EDIT: Jaszcze fajnie by było z działem o H5 lub o HC.

Irhak PW
12 kwietnia 2010, 21:53
Pomyślmy... brak działu o HCh, brak opcji przywracania hasła, może brak Smoczych Zbiorów (wielka niewiadoma...) i może trochę brak informacji o nowych miastach do WoGa (projekty w toku produkcji) - coś poza forum... (w takiej kolejności...)

Ogólnie dobrze, a forum najlepsze z odwiedzanych do tej pory (brak takich różnych "przeszkadzajników")!

Drwal PW
13 kwietnia 2010, 20:40
Praktycznie nic, jedyne co chciałbym zmienić to to, że przy edytowaniu profili forumowiczów, pokazane były wszystkie posty, a nie tylko maksymalnie 500. Wiadomo niewiele osób przekroczyło te liczbę, ale są i tacy co mają ich znacznie więcej, zwłaszcza strażnicy. Ale to błahostka, Grota to wręcz dla mnie idealna strona.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: W Grocie najbardziej przeszkadza mi...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel