Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: help xp
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Shin0bi PW
17 maja 2009, 16:11
No więc podczas robienia mapki wielokrotnie wyskakuje mi dziwny błąd.

Dzieje się to gdy postawie np. jakiś obiekt na pustym polu. Nieważne co tam postawię, czy będzie to zamek, potwór czy użyje generatora obiektów etc. to i tak wyskakuje mi ten sam błąd (tylko inne liczby), na niektórych polach nie mogę więc nic postawić. Mam wgranego WoG 3.58f + patch pl, NU, FU i patch do edytora map. (ten który pozwala zmieniać właściwości obiektów itd)
Błąd ma treść taką: Exception EAccessViolation in module H3WMAPED.EXE at 0009E3D3.
Co należy zrobić, żeby więcej nie wyskakiwał? Od razu zaznaczam: mapkę zacząłem w spatchowanym edytorze.

Mapkę mam zamiar tu zamieścić, ale te ciągłe błędy w zasadzie uniemożliwiają mi pracę. HELP!!! :p






BUS PW
22 maja 2009, 18:27
Też miałem kiedyś taki problem. Niestety wydaje mi się, że jedyne wyjście to zainstalowanie całego Heroesa i WOG-a od początku. Ja tak kiedyś zrobiłem.
Ewentualnie możesz spróbować nagrać patch jeszcze raz, może to pomoże.

Micki PW
22 maja 2009, 18:40
Zdaje mi się, że winny może być plik H3WMAPED.EXE. Spróbuj skopiować go skądś i podmienić.

Shin0bi PW
22 maja 2009, 21:28
Niestety, reinstalka nie pomaga bo już w przeszłości też taki błąd miałem. Wgrałem znowu i błąd jest ten sam.

Niestety, podmienić plik edytora też próbowałem ale nic to nie dało ;(
temat: help xp

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel