Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Goldenraz PW
3 lipca 2009, 20:13
Jeśli wyjdzie VCMI to pewnie dodanie nowych miast będzie tak łatwe, że nawet programisty nie będzie trzeba.

Mitabrin PW
3 lipca 2009, 21:54
Acid Dragon:
Czyli nawet tego nie macie, bo widać, że portret ma złą paletę barw i dlatego częściowo jest transparentny (w lewej dolnej części widać tylko tło H3).

Cóż dopiero zaczynam zabawę ze skryptami erm(już poprawiłem tą paletę barw w portrecie).

Goldenraz:
Jeśli wyjdzie VCMI to pewnie dodanie nowych miast będzie tak łatwe, że nawet programisty nie będzie trzeba.

Z tego co słyszałem to w WoG'u 3.59 ma być możliwość łatwego dodawania własnych jednostek(więć w zasadzie obojętnie jak co wyjdzie to nie będzie trzeba programisty).

Drwal PW
3 lipca 2009, 22:32
Cytat:
Problem w tym że mówię ci że nie mamy nic co nam się udało dodać do gry

Oj to raczej projektowi dobrze nie wróży, tak się chwaliliście że będzie inaczej niż z HotA, a tymczasem przed wami jeszcze większe problemy, im podobno udało się sporo wstawić.

Cytat:
Z tego co słyszałem to w WoG'u 3.59 ma być możliwość łatwego dodawania własnych jednostek(więć w zasadzie obojętnie jak co wyjdzie to nie będzie trzeba programisty).

Skoro liczycie na Wog 3.59 to w zasadzie strażnicy mogą zamknąć już temat.

Goldenraz PW
3 lipca 2009, 23:22
Poza tym dodanie jednostek, a dodanie miasta to dwie różne rzeczy. Co innego zamiana, ale wtedy miasto musiałoby być super dopracowane i poprawnie zrobione, a tego w WoGu pewnie nie będzie (choćby przesuwanie budynków).

Cóż, powodzenia

avatar PW
4 lipca 2009, 11:40
Cytat:
Jeśli wyjdzie VCMI to pewnie dodanie nowych miast będzie tak łatwe, że nawet programisty nie będzie trzeba.

A skąd taki wniosek, że będzie łatwe?

vinius PW
4 lipca 2009, 16:20
Życzę powodzenia. Proponuję zamknięcie tematu na 12 miesięcy, za rok otwarcie - jak już coś sensownego dodane to zostawić, jak nie - na kolejną kwarantannę ;P Panowie, bierzecie się do całego moda, a nie potraficie dodać portretu postaci? Niestety, nie mogę wróżyć nic dobrego.

Goldenraz PW
4 lipca 2009, 22:20
Dla mnie żadna filozofia dodać miasto do gry mając kod źródłowy.
Widzisz skąd gra ładuje miasta, jak ładuje, gdzie trzyma pliki do nich, co robi z tymi plikami...

MesioII PW
5 lipca 2009, 12:25
Zaczęliśmy ten projekt na wczesnym etapie naszego rozwoju, prawda, ale to właśnie taka profesjonalna produkcja daje nam szansę nauczyć się na prawdziwych błędach i szybko się rozwinąć, a praca w drużynie zmniejsza brzemię obowiązku każdego członka(Chociaż w naszym przypadku zbyt bardzo). Obecnie jedyne czego nam brakuje, to morale, bo jak będzie gotowy projekt, to i nawet programista się znajdzie.

Goldenraz PW
5 lipca 2009, 17:11
Jak dla mnie drużyna potrzebna jest do motywacji. Łatwiej się coś robi, gdy ma się z kim omówić pomysły, sprawy techniczne. Wiem dobrze na swoim przykładzie ;)

Programistę jak chcecie znaleźć? Do zmian gry bez kodu potrzeba dużych umiejętności, więc, jak dla mnie, albo potrzebujecie zrobić coś, czego nikt inny przed wami nie zrobił = reverse engineer - jak Acid pisał, mało który programista zna się na tym, albo wystarczy wam to, co ludzie robili przed wami, a do tego programisty nie trzeba.

MesioII PW
5 lipca 2009, 20:21
Mam na myśli, że programista znajdzie się z czasem, jeśli zachęcimy go gotowym projektem.

Już nawet jedna osoba na naszym forum zadeklarowała się jako osoba poprawiająca morale i wydajność naszych członków :)

Ginden PW
6 lipca 2009, 15:57
Cytat:
Programistę jak chcecie znaleźć? Do zmian gry bez kodu potrzeba dużych umiejętności, więc, jak dla mnie, albo potrzebujecie zrobić coś, czego nikt inny przed wami nie zrobił = reverse engineer - jak Acid pisał, mało który programista zna się na tym, albo wystarczy wam to, co ludzie robili przed wami, a do tego programisty nie trzeba.
Ludzi znających się na reverse engineeringu jest wbrew pozorom nawet dużo, tylko jak ich przekonać? No i trzeba znaleźc kogoś, kto potrafi to w stopniu ponadpodstawowym. :P

MesioII PW
6 lipca 2009, 16:49
Wykupmy mu konto premium na rapidshare! xd

dragon99919 PW
30 lipca 2009, 21:37
Ja osobiście bardzo oczekuję tego dodatku (modu). :D Fajnie byłoby zagrać Lizzard Townem, ale nawet miasto duchów ze "sklejankami" nie byłoby złe. :D A szczególnie jednostka poziomu 7-ego. Tylko trochę podrasowania by się przydało i tyle. :P Trzymam kciuki za ten projekt. :)

MesioII PW
2 sierpnia 2009, 11:20
Dzięki ;)

dragon99919 PW
14 sierpnia 2009, 12:19
Wciąż szukacie programistów? Mogę zaoferować swoją lekką pomoc. :D Szczegóły na GG. 11219483

Mroczny Łowca PW
16 sierpnia 2009, 02:29
Hah... Ile mi zapłacicie bym uwierzył, że ten projekt będzie zrealizowany? Nie jestem jego przeciwnikiem, ale zawsze byłem realistą. A realia są takie, że, jak to lubi czasem powiedziec moja ciotka, "Ch*j z tego będzie, moi kochani".

MesioII PW
16 sierpnia 2009, 09:56
Zawsze można spróbować

AmiDaDeer PW
16 sierpnia 2009, 19:32
A próbujcie. Najwyżej staniecie się pośmiewiskiem jak ja. :P

Altair PW
16 sierpnia 2009, 20:14
Mroczny Łowco za swoją wypowiedź otrzymujesz klątwę (IMO gwiazdka w tym wypadku niewiele tu zmienia). Uważam, że jawnie złamałeś punkt II 1e Konstytucji Kwasowej Groty. Na przyszłość proszę o powstrzymanie się od podobnego typu komentarzy.

MesioII PW
17 sierpnia 2009, 10:19
Hobbicie, nikt nie będzie się z nas śmiać bo ani nikomu nic nie obiecujemy ani się wielce nie chwalimy naszym projektem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel