Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

MesioII PW
27 czerwca 2009, 11:09
Osobiście ja Barrow nie wymyśliłem i nie odpowiadam za koncepcje tam wykorzystane. Musicie zapytać Trashida(Chyba to on wymyślił Barrow)

A LT mówiłem już ze będzie w pustynnym klimacie(najprawdopodobniej perskim) i dodane zostaną nowe nie-gadzie jednostki.

Jakieś pytania?

Dragonar PW
27 czerwca 2009, 11:49
MesioII:
Jakieś pytania?
Tak. Można prosić o więcej screenów? :P

MesioII PW
27 czerwca 2009, 12:40
Jeszcze nie mamy wersji beta więc niby skąd screeny?

vinius PW
27 czerwca 2009, 13:31
Z wersji alpha po prostu. Kolega chciały zobaczyć, jak wyglądają jednostki na polu bitwy, portrety bohaterów w użyciu czy podmienione budynki w mieście.

MesioII PW
27 czerwca 2009, 16:16
To miał być sarkazm? ^^

Nie_mam_nicka PW
27 czerwca 2009, 17:46
Ehh, nie rozumiem zawziętości niektórych w naleganiach na screeny ;]. Chłopaki pokazały że potrafią zaanimować wiele stworów (w przeciwieństwie do 90% projektów, które kończą się na statycznych ilustracjach) i tworzyć budowle w 3D, a że zmienili koncept to chyba dobrze (Aczkolwiek Mezoamerykańska architektura, jak w MM8 bardziej by pasowała xP, z drugiej strony Persja, po Bizancjum to mój ulubiony Azjatycki kraj ;3)? Stworzenie Defa odkąd posiadamy DefTool to kwestia kilku minut, więc każdy może sprawdzić stwory u siebie, skoro pokazano wszystkie klatki. Z najnowszych prac pokazano Sage/Mędrca Jaszczuroczłeka, o ile się nie mylę?
Barrow - Proponuję zmianę konceptu na architekturę Rzymską/Bizantyjską i osadzenie całego miasta w klimatach podniebnych (Wiem że HoTA coś takiego planuje, ale ani widu, ani słychu o czwartym mieście). Przykro mówić, ale z jednostek Barrow dobrze wygląda tylko Demonic Soul (Ukłon w stronę twórcy, bardzo pięknie połączone jednostki [Chociaż kilka błędów w kolorystyce czasem widać]), co do Ognika/Żywiołaka Światła - Niejaki wog_edn zrobił już coś podobnego (Do swojego martwego miasta Soutchwatch), według mnie nie ma sensu tworzenie takich jednostek (Ani ripowaniu grafiki z Little Fighter 2 ;P), ponieważ idealnego Ognika mamy w Might and Magic 7/8. Morpher - Koncept ma ciekawy (Myślałem nad czymś takim przy moim Liczyrzepie), ale efekt "zmiany" zripowany z LF2 psuje całą jednostkę.

Kirin PW
27 czerwca 2009, 18:23
A ja mam inne pytanie: co to znaczy mercyless? Możliwe, że to jakiś wasz neologizm, ale jeśli miało to być słowo wywodzące się od bezlitosności, to powinno brzmieć ono merciless.

A tak poza tym życzę wam krytycznego błędu DefMakera DefToola, czy czego się tam teraz życzy zamiast połamania nóg.

EDIT:Skoro tak mówisz...

MesioII PW
27 czerwca 2009, 20:11
Kiedy robiłem to logo tego nie wiedziałem, a teraz już nie mogę tego naprawić ^^

A zamiast połamania nóg możesz nam życzyć spalenia kompa ze wszystkimi danymi naszego projektu :)

Dragonar PW
27 czerwca 2009, 20:17
Przeklęty DefMaker odszedł już dawno. :P Dziś jest już DefTool - o wiele praktyczniejszy, lepszy i bardziej rozbudowany program do plików *.def.

Mitabrin PW
29 czerwca 2009, 19:06
Po pierwsze chciałbym przeprosić za brak polskich znaków w tym poście, ale pisze to na pcecie który nie obsługuje polskich znaków(obiecuje ze jak znowu będę miał dostęp do polskiego windowsa to zedytuję post).

Cóż, dużo osob nie wie trochę o nowym Barrow, na razie nie ma o czym pisać ale to miasto będzie czymś w stylu nowej wersji Warlock z heroes I i II
Chyba w mym poście nie napisałem kogo potrzebujemy w teamie, wiec napisze że głównie przydał by nam się programista(chociaż osobą robiącą jednostki tez nie pogardzimy)

Co do screenów, cóż w prawdzie na naszym forum tego jeszcze nie napisałem ale aktualnie robię defy kilku jednostek(staram sie je zrobić najładniej jak mogę) i jak skończe to zrobimy pewnie kilka screenów(a nawet animacje pokażemy).

@edit
jak obiecałem tak zrobiłem

vinius PW
29 czerwca 2009, 20:46
E, jak wam się Warlock od nowa uda, to gratuluję. I powodzenia życzę. Tyle, że wszystkie jednostki z tego zamku zostały już wykorzystane w innych twierdzach.

EDIT: Ale w H2 został przekolorowany na zielono-czerwono-czarnego :P

MesioII PW
29 czerwca 2009, 21:47
Hehe nikt przecież nie ma fioletowego smoka(Czarodziejski jest fioletowy, ale to jest jednostka neutralna) :D

Mitabrin PW
2 lipca 2009, 11:00
Korrigan:
Dla mnie jakoś bardziej trafia koncepcja Barrows niż LT (trochę dubluje cytadelę). Choć jakieś niejaszczuroludzkie jednostki, niebłotny klimat..
Cóż... jakiś czas temu napisaliśmy że zmieniamy klimat miasta i jednostki(będą "niejaszczurki", natomiast same jaszczury będą się różnić od tych co istnieją wyglądem).


Vinius:
E, jak wam się Warlock od nowa uda, to gratuluję.

Nie chcemy zrobić nowej wersji miasta warlock, po prostu chcemy z barrow zrobić miasto które by do niego nawiązywało(inspirujemy się tym miastem).

NMN:
Mezoamerykańska architektura, jak w MM8 bardziej by pasowała

Nie zdecydowaliśmy się na architekturę mezoamerykańską, ponieważ już i tak dość dużo osób mówi, że nasze miasto jest zbyt podobne do cytadeli, której zamek jest w takich klimatach i jaszczur którego robię wygląda zupełnie inaczej od cytadelowej jaszczurki.

NMN:
Proponuję zmianę konceptu na architekturę Rzymską/Bizantyjską i osadzenie całego miasta w klimatach podniebnych (Wiem że HoTA coś takiego planuje, ale ani widu, ani słychu o czwartym mieście).

Co do miasta barrow to zakładaliśmy, że będzie to coś w stylu miasta w gotycko-romańskich klimatach(miasto było by ruiną romańsko-gotyckiej katedry wybudowanej w skale).

btw. w barrow w ogóle pewnie nie będzie smoka

@edit dzięki Władco(Chodziło o to, że nie wiedziałem jak się w tym forum cytuje innych.)

Dragonar PW
2 lipca 2009, 13:39
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=519

Mitabrin PW
2 lipca 2009, 15:50
Władca Smoków, aka Dragonar:
MesioII:
Jakieś pytania?
Tak. Można prosić o więcej screenów? :P
Vinius:
Kolega chciały zobaczyć, jak wyglądają jednostki na polu bitwy, portrety bohaterów w użyciu czy podmienione budynki w mieście.
<głęboko wzdycha> <bierze wielki łyk piwa z tawerny "Oddech Smoka"> W najbliższym czasie(czyt. tegoż dnia) nie będę miał pewnie czasu, ale postaram się coś skleić z tego co mam(screeny prezentujące to o czym mówił Vinius).

MesioII PW
3 lipca 2009, 11:10
Jak wam tak zależy, to możemy przeznaczyć trochę naszego cennego czasu, przez większość z nas wykorzystywanego w 99% do op***dalania się na lewo i prawo przy piwku pod drzewem i skleić wam jakiegoś fake'a, albo możecie zaczekać na beta.

Jak ja lubię być szczery do bólu :)

Dragonar PW
3 lipca 2009, 13:11
Nie możecie zrobić po prostu screena z tego co już faktycznie w grze macie? Włączasz grę, gdy na ekranie widać jakieś nowości z waszego dodatku, naciskasz ten klawisz obok Scroll Lock, potem wklejasz w okno programu graficznego, np. Painta, zapisujesz. :P

Alamar PW
3 lipca 2009, 16:46
Cytat:
naciskasz ten klawisz obok Scroll Lock
Ooo... nowy sposób na robienie screenów? :P

MesioII PW
3 lipca 2009, 18:02
Problem w tym że mówię ci że nie mamy nic co nam się udało dodać do gry, a screeny umiem robić odkąd ukończyłem 7 lat :P

Chociaż Mitabrinowi udało się już podmienić jeden portret bohatera :P

http://www.fototube.pl/pictures/screenshoet0053.bmp

Acid Dragon PW
3 lipca 2009, 18:22
Cytat:
Chociaż Mitabrinowi udało się już podmienić jeden portret bohatera :P

Czyli nawet tego nie macie, bo widać, że portret ma złą paletę barw i dlatego częściowo jest transparentny (w lewej dolnej części widać tylko tło H3).

Nie powiem, żebym się tego nie spodziewał, ale przy takim podejściu to Wam nie programista, a cud jest potrzebny, żeby cokolwiek do gry dodać.

Najpierw trochę się nauczcie podstaw, potem myślcie o dodaniu nowej animacji do gry, a gdzieś za jakieś 2 lata (mówię serio) myślcie o pierwszym projekcie miasta.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel