Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

ziomal121 PW
14 maja 2009, 19:34
Nom też racja.Może uda się zrobić lizard's town i neutrapolis.

Drwal PW
14 maja 2009, 23:02
Ja też uważam że twórcy trochę się marnują robiąc ten projekt. Na pewno mają ogromny zapał, umiejętności też dosyć spore. Niestety sam pomysł pozostawia sporo do życzenia. Fajnie jakby udałoby im się zrobić parę dobrych jednostek, które dało by się podmienić za te mniej udane Woga. Sam projekt miasta po pierwsze będzie trudny do zrealizowania, po drugie wątpię aby ktoś zrezygnował z jakiegoś starego miasta aby wstawić sobie np. lizard town.

Mitabrin PW
14 maja 2009, 23:32
hmm czytaliśmy wasze wypowiedzi i trochę przemyśleliśmy to co zasugerowaliście/skrytykowaliście i powiem że planujemy trochę pozmieniać w całym projekcie, po pierwsze najpierw skupimy się na tym co było naszym pierwszym celem czyli mieście jaszczurek, w którym i tak trochę pozmieniamy, na pewno zmienimy planowany klimat miasta z bagna na bardziej pustynię(tutaj chciałbym podziękować Krakenowi który dał nam dość dobry pomysł na miasto w klimatach perskich, btw. masz jakiegoś linka do zdjęcia na którym jest ta Rakszasa?), planujemy też zmodyfikować wygląd samych jaszczurek(i nie mam tu na myśli zmiany kolorów)
w każdym bądź razie dzięki wszystkim za wytknięcie nam naszych błędów(mam nadzieję że ostatnich, ale w naszym przypadku nadzieja będzie pewnie matką głupców) i sugestie

Trashid PW
15 maja 2009, 01:00
Żadna jednostka z miasta dusz nie ma jeszcze ulepszeń, tamten screen to fake, i tak na pewno jednostki wyglądać nie będą :).
Tak jak Mitabrin powiedział zmieniamy klimaty i na pewno w miastach będzie większa różnorodność, . Tak na prawdę wszelkie jednostki z Barrow pochodzą ode mnie, z czasów, kiedy się jeszcze uczyłem, na pewno je poprawimy.

Assassin PW
15 maja 2009, 13:41
A ja myślę drwalu-siekiery, że nie będzie trzeba podmieniać miast. Wystarczy spojrzeć na VCMI, przeczytać tamtejsze forum. VCMI to moja jedyna nadzieja, nie żadne HoTA czy inne. ;]

Mitabrin PW
15 maja 2009, 15:22
Cytat:
wątpię aby ktoś zrezygnował z jakiegoś starego miasta aby wstawić sobie np. lizard town.

cóż... znam/widziałem posty wielu ludzi którzy wręcz nienawidzą conflux więc możliwe że kilka(dziesiąt? :P) osób się znajdzie

ziomal121 PW
15 maja 2009, 15:35
Ja zawsze jak jest nowe miasto to podmieniam ;p Uwielbiam grać nowościami.

Dragonar PW
15 maja 2009, 16:08
Cytat:
Ja zawsze jak jest nowe miasto to podmieniam ;p
O mało nie spadłem z krzesła... :P Czy kiedykolwiek wyszło jakieś nowe miasto? ;P

ziomal121 PW
15 maja 2009, 16:44
No kurde nie czepiaj się.
Chodzi mi o to że np. potwory zmienione w bastionie itp.
Też mam się Ciebie czepiać?:P

Klekot PW
16 maja 2009, 15:33
Fajnie to wyglada 3-mam kciuki ;]

kraken PW
17 maja 2009, 18:38
Nie_mam_nicka zaprezentował kiedyś całą animację ruchu Rakszasy w temacie o nowych jednostkach:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=280&page=17
Potem przez dłuuuuugi czas nie pisywał na Kwasowej Grocie, ale na podstawie posta tutaj:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=280&page=53
Można chyba uznać że powrócił do jej tworzenia. Mam nadzieję że wypowie się osobiście w tym temacie.

Mitabrin PW
17 maja 2009, 18:55
ok, dzięki za info ;]

Assassin PW
17 maja 2009, 19:11
Wiem tyle, że ostatnio nic nie ruszyło z rakszasą, a szkoda ;/. Trzeba by zmotywować NMN to może by go skończył, ale jeszcze niech się sam wypowie na ten temat.

Mitabrin PW
23 czerwca 2009, 23:21
Cóż, pewnie niektórzy z was się tego pewnie spodziewali, otóż potrzebujemy pomocy.Nie jesteśmy weteranami w tworzeniu różnej maści dodatków(bądź modów, jak kto chce) i szukamy osób które chciałyby nam pomóc(jakby co to daje link do naszego forum http://lizard.omgforum.net)

MesioII PW
24 czerwca 2009, 11:34
Witam Serdecznie, mój login to MesioII i jestem odpowiedzialny za ten cały burdel związany z RoTM, poczynając od zdezorganizowanego tematu na HC, a na kompletnym chaosie na LC kończąc. Otóż dopiero otrzymałem linka do tego tematu więc nie miejcie mi za złe że tu nie pisałem.

Otóż jako lider powiem co planujemy:

1. Stworzyć LT w nowej odsłonie i wypuścić beta.

2. Dodać/pozmieniać jednostki i bohaterów względem opinii graczy.

3. Ewentualnie dodać Barrow beta i poprawić LT na nie-beta.

4. Ewentualnie dodać/pozmieniać jednostki i bohaterów względem opinii graczy.

5. Ewentualnie dodać Neutralipolis i poprawić Barrow na nie-beta.

6. Ewentualnie dodać/pozmieniać jednostki i bohaterów względem opinii graczy.

7. Ewentualnie dodać Superbohaterów i super ulepszenia. Poprawić Neutralipolis na nie-beta.

8. Ewentualnie dodać/pozmieniać jednostki i bohaterów względem opinii graczy.

9. Ewentualnie dodać/pozmieniać czary, umiejętności i artefakty.

10. Jeśli będziemy w stanie dodamy kampanię.

Nasz projekt będzie się opierał na SoDzie, nie WoGu.

A teraz płatne ogłoszenie wyborcze:

Brakuje nam programistów i ogólnie rzecz biorąc pracowitych członków drużyny(Rozleniwiliśmy się ździebko).

Powracając do tematu:

Jaszczurki z RoTMa przeniosą się na pustynie, przywdzieją stroje pustelników(prawdopodobnie będzie to styl perski) i zamieszkają w namiotach i jurtach. Zmienią swoją kulturę i przygarną trochę nie-gadzich stworzonek.

Jakieś pytania/obelgi/krytyczne spostrzeżenia/uwagi na temat jak nieodpowiedzialnym liderem jestem/porady odnośnie projektu?

Field PW
24 czerwca 2009, 12:57
Ja tylko poproszę o screeny ;)

vinius PW
24 czerwca 2009, 15:39
Pytanie - skoro to klimaty pustynne (perskie), to dlaczego jurty (stepowe namioty Mongołów)?

MesioII PW
24 czerwca 2009, 16:44
Tak mi się powiedziało. Jurta jest bardzo podobna do namiotu i z powodu braku skojarzeń użyłem mojego ubogiego słownictwa żeby wzbogacić treść.

Coś jeszcze?

Klekot PW
24 czerwca 2009, 22:06
Ja bym chętnie pomógł ale nie wiem co mógł bym robić bo programista nie jestem ale chętnie pomogę jak coś to napisz mi na gg 7006996 : p

AltairAltairSpam został usunięty.

Korrigan PW
27 czerwca 2009, 02:52
Dla mnie jakoś bardziej trafia koncepcja Barrows niż LT (trochę dubluje cytadelę). Choć jakieś niejaszczuroludzkie jednostki, niebłotny klimat..

Zapytanie: nie myśleliście o wykorzystaniu w Barrows jakiś jednostek z MM7? Jakieś ghule, upiory kurhanów, mówczynie umarłych, etc..

PS. No i trzymam kciuki:)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H3/projekt] Rebelion of Mercyless (lizards town)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel