Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Ostatni bal
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Alamar PW
20 lutego 2009, 20:00
Zdecyduj się (i posprzątaj tutaj) w końcu:

Zasady:
Przy czym pamiętajcie, że 1 pkt w NORMALNEJ umiejętności kosztuje 1 pkt, kolejny poziom - tyle, ile wynosi jego wartość (np. 2 pkt kosztują 2 etc.)

Altair PW
20 lutego 2009, 21:22
Już piąty raz poprawiam, ale niech będzie. :)

Xelacient PW
20 lutego 2009, 22:09
Ja też poprawiłem n-ty raz i mam nadzieję, że tym razem będzie bez zgrzytów. :D

Eniphoenix PW
20 lutego 2009, 22:22
No i ja też. Mam szczerą nadzieję, że wreszcie będzie dobrze!

Qui PW
20 lutego 2009, 23:39
I ja również...

"Trochę" sobie z osobowości odjąłem, jakby MG miał zastrzeżenia to zmienię, ale biorąc pod uwagę historię postaci, to obecna wartość wydaje się i tak zbyt duża ;).

Field PW
21 lutego 2009, 12:00
Na razie karty postaci przeniosłem do odpowiedniego tematu.

Chyba nie muszę mówić, gdzie dawać nowe?

Teraz dwa: Tutaj patrzeć :P
Z góry przepraszam wszystkich za te niejasności, ale: modyfikuję mechanikę M&M (to raz), żeby mi było trochę łatwiej (wam w teorii też, ale - jak widać, zapominam o niektórych elementach) i przyznam, że zwykle prowadzę systemy storytellingowe (Mag, Wampir, Cthulhu) (dobra - wyjątkiem jest Deadlands, z którego trochę zrzynam z mechaniki).

@Quba - ja przejmuję, bo to opętanie. Karta - ok.

Field PW
27 lutego 2009, 17:44
Mesdames et mesieurs - zamykam rekrutację na postaci.
Niedługo pojawi się info co kto dostał (patrzeć w karty postaci), a jutro powinniśmy zacząć.
Po konsultacji z komisją oznajmiam, że wszyscy bierzecie udział.

Jeszcze jedno: w komnacie pojawi się kilka wątków z imionami postaci, które biorą w nich udział. Bardzo was proszę o zachowanie względnej dyskrecji i nie zaglądanie do nieprzeznaczonych dla was, albo przynajmniej udawanie, że nie wiecie, co robi inna drużyna.

Miłego czekania :P

Qui PW
27 lutego 2009, 20:31
Well, jeśli ładnie poprosisz, to mogę tę "sugestię" trochę... wzmocnić ;). Czy nie warto?

Field PW
28 lutego 2009, 17:06
Qui - good idea ;)

No to zapraszam do gry - za chwilę dostaniecie pieniądze i księgi magii. O co z książkami chodzi dokładnie? Nie trzymacie tam zaklęć, ale notujecie spostrzeżenia (np. w karcie postaci) co do siły, efektów w zależności od skupienia i warunków, etc. Kiedyś wam to się może przydać... :>


Jeszcze co do samej gry - będę czekał, aż w danym wątku wszyscy się wypowiedzą, chyba, że miną 24 godziny i akurat będę przy kompie.
No, to miłego.

Qui PW
28 lutego 2009, 19:58
To jakbyś mógł listę zrobić kto jest gdzie, tzn. nickami a nie postaciami, bo jak będę sprawdzał po kolei to się na pewno pomylę ;).

I teraz opcje:

1.Tylko ten, kto należy do danej grupy (i MG ofc) ma wstęp do tematu - skuteczne, tylko niegrający wtedy sobie nie popatrzą.

2.Osoby grające nie mają wstępu do tematów, które ich nie dotyczą. Aczkolwiek tu może wystąpić... inny problem.

Choose wisely.

Field PW
28 lutego 2009, 23:28
Jaki inny? ;)

EDIT: Opcja nr1 z zastrzeżeniem, żeby to nie objęło Alka i MC, jako że oni tworzą komisję ;)

Field PW
1 marca 2009, 15:24
Drobne info: osoby, które nie piszą postów na czas, są zawieszone.
Po zgłoszeniu się w tym temacie zostaną "przerzucone". Sytuacja ta jest powodowana tym, że wydarzenia odbywają się równocześnie i nie chcę zaburzać kolejności.

Qui PW
1 marca 2009, 17:42
Ok, zrobione. Jakby ktoś nie mógł wejść do swojego tematu, krzyczeć. Jakby trzeba było zmienić przyporządkowanie, również krzyczeć.

Xelacient PW
1 marca 2009, 18:05
Przepraszam F!eld za pisanie postów na styk z limitem czasu, ale w końcu 24 godziny to 24 godziny! Zresztą widzisz, że "dostałem" weny twórczej. :P

Ginden PW
1 marca 2009, 19:24
Skoro nie mam dostępu do sesji, to chcę, aby nie wyświetlało mi się, ze mam tam nowe posty!

Nemomon PW
1 marca 2009, 19:42
*agree*

Field PW
3 marca 2009, 22:01
Qui, spróbuj zmienić opcję niewidzialności tematów na wersję 2, proszę. Zobaczymy, czy tak to również skutecznie zadziała ;)

Qui PW
4 marca 2009, 17:38
Zrobione. Jakby ktoś nie mógł wejść do siebie (albo wyjść z siebie :P), to niech krzyczy ;P.

Field PW
14 marca 2009, 11:53
Łasicu, zapraszam do innego tematu ;)

Qui PW
14 marca 2009, 15:40
I got transferred! Yay!
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15
temat: [OGÓLNY] Ostatni bal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel