Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Ostatni bal
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 13 - 14 - 15

Field PW
12 grudnia 2009, 22:28
Xel, akurat to jestem bardzo zadowolony teraz z Twojej gry i naprawdę, przyznam szczerze, że wątek z owcołakami, Caraldem i wami się świetnie prowadzi, niejako sam bez przymusu ;)

Altair PW
13 grudnia 2009, 00:28
F!eld czekam na kolejny wpis. Mam nadzieje, że Lan i reszta się obudzą ;P

Alamar PW
13 grudnia 2009, 05:45
Altair - to jest RPG a nie jakiś wykład z podstaw magii. Tu nie masz 30% i +3 do kosztu zaklęć, tylko zwyczajnie - "chroni przed magią, choć trudniej będzie rzucać czary".

I nie licz na to, że Lan kiedykolwiek się obudzi. :P
Aha - już jesteś martwy.

Altair PW
13 grudnia 2009, 16:05
Alamar:
Altair - to jest RPG a nie jakiś wykład z podstaw magii. Tu nie masz 30% i +3 do kosztu zaklęć, tylko zwyczajnie - "chroni przed magią, choć trudniej będzie rzucać czary".

I nie licz na to, że Lan kiedykolwiek się obudzi. :P
Aha - już jesteś martwy.

Jak tylko staram się dobrze odgrywać swoją postać. Dlatego wykładów z podstaw magii zapewne będzie więcej. ;)

Alamar:
Aha - już jesteś martwy.
W jakim sensie? :P

Alamar PW
13 grudnia 2009, 21:31
Wykłady, wykładami, ale czy wyobrażasz sobie profesora gadającego tak:

Współczesny 17-latek to postać z przewagą 15 leveli doświadczenia, w stosunku do rówieśników sprzed 10 lat... ale tak również z -30% do inteligencji i mądrości.

Czy też: Sterydy dadzą wam +30% do ataku fizycznego i -150% do cech psychicznych.

:P

A co do drugiego - poczekaj aż Lan wydobrzeje.

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2009, 19:04
Eeee...

Czy tylko mnie dziwi fakt, że się zrównaliśmy mimo, że Qui idzie w miarę żwawym tempem, xelacient jest ranny, a moje tempo zwalnia Bagaż?

Field PW
14 grudnia 2009, 19:56
Nie, Qui też się dziwi :P

Mnie już nie zaskoczycie :P

Xelacient PW
15 grudnia 2009, 07:55
No myślałem, że już się obędzie bez analiz, ale w oczekiwaniu na kolejny odpis f!elda dobre i to (chyba wymyśliliśmy nowy typ konkurencji, które poszczególne drużyny przeprowadzają po kolei).

Kiedy Drekar z Solmyrem gadali na balkonie Erminus z Thordamem podejmowali strategiczną decyzję, kiedy w końcu (ostrożnie!) ruszyli korytarzem, para balkonowa "pędem ruszyła za nimi". Ten tekst, że postać mi kuleje(lekko!), dałem opropo tego, że się potknęła i poślizgnęła, f!eld nie skomentował tego żadnym opisem typu: dzięki upadkowi unikasz kuli ognia/znajdujesz sztukę złota tudzież nadziewasz się na widelec, więc "postanowiłem" że jednak upadła i trochę se kulosy obiła. Po co wyjechałem z tymi opisami? Forfun, czyli po polsku mówiąc po cholerę. (No dobra na czacie f!eld, powiedział, żebym nie zapomniał potknąć się trupa, ale, że Solmyr mnie wyprzedził to musiałem się ratować tanim substytutem)

Do tego (o zgrozo!) założyłem, że skoro korytarz jest obwieszony potretami i gobelinami jest wystarczająco szeroki, żeby mnich mógł wyminąć krasnoluda niosącego wampira.
Tak więc epickie opisy jak wyprzedzam Thordana (rannego i obładowanego) i doganiam Erminusa który "ostrożnie maszerował", a biorąc pod uwagę, że chciał mieć krasnoluda za osłonę, to też nie mógł poruszać się wiele szybciej, a że porusza się w "miarę żwawo", dowiedziałem się z odpisu.

No fakt, może nie zdążyłbym dogonić go na czas, żeby usłyszeć tekst o herbatce, ale nie mogłem oprzeć się pokusie wprowadzenia interakcji miedzygraczowych. ^^

Dobra to jest mój ultra-subiektywny pogląd na świat, jak chcecie to możecie go zaczął systematycznie burzyć. Jakby co nie ma sprawy możemy zrobić WIELKIE edytowanie w stylu, albo skorzystać z pomysłu Qui (Quiego?) i napisać, że dzięki wczorajszemu obiadowi, potknięciu, koniunkcji sfer ognia i powietrza, kregańskiego statku kosmicznego i półplanu Naszej Starej, udało ci się przypadkowo rzucić zaklęcie przyspieszenia (energożerne).

f!eldf!eldZ pomysłu Cuius ;)



Field PW
15 grudnia 2009, 09:27
Moim zdaniem w momencie, w którym to gracze się czepiają, a MG przymyka oko, najwyższy czas, by zamknąć sesję :P Dobra - a serio: mi to nie przeszkadza.

Btw: Zobacz na dół swojego posta, Xel ;)

Field PW
18 grudnia 2009, 22:07
Z racji tego, że mam kaca gorszego od siły rażenia Panzerfausta (opłatek akademicki, yay ^^), a także dlatego, iż Alamar zapowiedział nieznaczny obsuw w poście...

...z ruszeniem przygody poczekamy na jego posta :>

AmiDaDeer PW
18 grudnia 2009, 22:33
...i teraz wszystkie łakome spojrzenia kierują się w drugą stronę...

MCaleb PW
20 grudnia 2009, 00:31
Można powiedzieć, że wreszcie się obudziłem. Przez ten czas w ogóle do Groty nie zaglądałem, więc i moja obecność na sesji RPG ucierpiała.
Anyway, w razie nowych wpisów proszę bić mnie drogą prywatną, gdyż nie wiem jak będzie ze mną w przyszłości (mam już trochę zaległych projektów).
Z tego miejsca pragnąłbym przy okazji pozdrowić Alamara, masz u mnie Nieświęty Graal wypełniony wodorostami.

Alamar PW
20 grudnia 2009, 16:18
Dla zainteresowanych - będę wieczorem (kłopoty z netem, a teraz nie mam czasu). Wtedy też powinno wszystko się ruszyć (a f!eld będzie miał duży ból głowy :P).

A do tego czasu: DAMBIBI, NIVELUS... zdaje się, że coś macie tam do napisania, prawda?

Nivelus PW
20 grudnia 2009, 19:00
Powiem krotko-Odchodze.

Qui PW
20 grudnia 2009, 19:47
Can I have his stuff? ;D

Alamar PW
20 grudnia 2009, 20:37
Qui - możliwe, zależy od MG.

Field PW
20 grudnia 2009, 21:23
Przepraszam, ale nie jestem w stanie zapalić świeczki czy pogrążyć się w żałobie...

Qui - jasne ;)

Alamar - no i co z tym wyjściem wieczornym? :P

Altair PW
20 grudnia 2009, 21:41
Nivelus:
Powiem krotko-Odchodze.

Jestem w szoku. Jak to w ogóle mogło się stać? ;P
Już nie lubisz sesji RPG? Szkoda. ;>

Field PW
20 grudnia 2009, 21:58
Altair:
Nivelus:
Powiem krotko-Odchodze.

Jestem w szoku. Jak to w ogóle mogło się stać? ;P
Już nie lubisz sesji RPG? Szkoda. ;>

Akurat to całkiem możliwe i całkiem dowodzi rozumu :P Odszedł, zanim zdążyłem go zabić. Szkoda :P

Mitabrin PW
20 grudnia 2009, 22:48
Ok, to ilu nas jeszcze zostało (jak tak dalej pójdzie to fanatycy nie znajdą w zamku nikogo)?

ps. f!eld - Zawsze możesz na siłę wcisnąć kolejnego gościa balu, który po prostu zasnął i dopiero teraz się obudził (może kilku innych grotołazów też chciałoby dołączyć do sesji...).
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 13 - 14 - 15
temat: [OGÓLNY] Ostatni bal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel