Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 118 - 119 - 120

Warmonger PW
22 września, 19:40
W sensie, byłoby fajnie, gdybyśmy mogli łatwo odtworzyć ten błąd, mając tą mapę u siebie ;)

MinosKing PW
22 września, 19:50
Naturalnie proszę oto link do mojej mapy do testów:

https://drive.google.com/file/d/1wlC_v_ADpTakd9mPxXtQq13AhIyL-VHE/view?usp=sharing

Warmonger PW
22 września, 20:08
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣾⣿⣷⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢠⣿⣿⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣿⣿⣿⡏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿⣿⣿⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣤⣤⣤⣀⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⣀⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠛⠛⠿⠿⣿⣿⣿⣦⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡏⠠⣾⣷⣶⣦⣤⣬⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠟⢡⣤⣤⣉⡉⠛⠛⠛⠋⡉⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⢀⣈⠙⠻⢿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠈⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠺⢿⣿⣶⣤⣀⣀⣤⣤⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠁⠻⣿⣿⣿⡟⢁⣴⣤⣈⡉⠛⠛⠛⠛⠋⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠙⠻⠶⣤⣈⡉⠛⠛⠛⠛⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Dzięki :)

W przyszłości zapraszamy na nowy bugtracker na Githubie: https://github.com/vcmi/vcmi/issues

MinosKing PW
22 września, 20:32
Postaram się o tym pamiętać Warmonger. Przy okazji wspomnę że póki co nowe VCMI mnie jeszcze niczym nie zawiodło jak do tej pory, więc jestem w niemałym szoku.

No może trafił się z jeden crash ale tylko jednorazowo i póki co się nie powtórzył. Nie wiem tylko jak mają się sprawy z randomowymi mapami. Bo obecnie głównie siedzę przy mapach testowych, używam trzech różnych map, jedną z nich podałem tobie w linku. Dwie pozostałe mapy służą mi do podstawowych testów, takich jak sprawdzenie rozwoju nowych Miast, sprawdzanie możliwości jednostek, nowych obiektów mieszkalnych dla jednostek czy np. artefaktów.

Ta którą podałem tobie służy już zaś do praktyk, tzn. gdy już wiem na co stać nowe dane jednostki jak i ich Bohaterów. Umieściłem na nich strażników misji, którzy pilnują bym za wcześnie nie dorwał się tam gdzie mnie nie chcą. :D Wyznaczając sobie stopniowo miejsca do sprawdzania umiejętności w boju konkretnych jednostek, w tym jak szybko sobie poradzą podczas danej potyczki. A każda z nich stopniowo jest coraz bardziej wymagająca, lecz rzecz jasna w granicach rozsądku. :P

MinosKing PW
23 września, 16:21
@Warmonger Wiem już skąd taki błąd się wziął. Widać VCMI błędnie odczytuje tą pianę na wodzie, czy tam sprzyjające wiatry. Bo poza ich obszarem walka na wodzie wygląda już normalnie.

Dopiero dzisiaj się o tym przekonałem, gdy znalazłem trochę czasu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 118 - 119 - 120
temat: [ważne] VCMI