Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 129 - 130 - 131

Kammer PW
11 lutego 2015, 13:55
A dalej pracujesz na HotA pod VCMI? Jak tak, to pewnie wina HotA (niedoskonały port).

Warmonger PW
11 lutego 2015, 14:05
HoTA nie ma i nie może mieć nic wspólnego z zapisami gry. Sprawdź przez Laucher, gdzie znajdują się zapisane gry (user data directory).

Andriej PW
11 lutego 2015, 14:14
Launcher mi nie działa, gdy próbuję go uruchomić, to wyskakuje okno z napisem, że nie jest poprawną aplikacją systemu Win32.

mercedes PW
12 lutego 2015, 08:04
Cześć,
Mam problem, może ktoś ma rozwiązanie, mianowicie skopiowałem VCMI, następnie zainstalowałem całą masę modów które, były wymienione w launcherze VCMI, i niestety był wśród nich jakiś niekompletny WOG, ale co gorsza jest okraszony Cyrylicą, czy ktoś wie jak się tego pozbyć, istnieje gdzieś jakaś instrukcja z postępowaniem z VCMI, za każdym razem jak odinstalowywuję grę, a następnie instaluje od nowa kopiując znowu nowe VCMI poprzednie mody są zainstalowane..

Warmonger PW
12 lutego 2015, 08:26
WoG nie jest niekompletny, jest nawet nadkompletny. Należy rozwinąć jego listę submodów i wyłączyć rosyjskie tłumaczenie.

mercedes PW
12 lutego 2015, 11:26
A Wytłumaczysz mi jak to zrobić, bo generalnie nie mam za dużo opcji w tym launczerze :) Dziękuję z góry.

Warmonger PW
12 lutego 2015, 11:34
Jak na obrazku:


Górski PW
16 lutego 2015, 14:54
Mam WIndws 8.1 i jak wpakowuje pliki VCMI do heroes 3 to wyskakuje mi VCMI crashed czy coś takiego.

Kammer PW
16 lutego 2015, 15:22
1. Jak rozumiem - wrzucasz pliki VCMI do świeżutkiego H3?
2. Coś się wyświetla w konsoli na czerwono?

Andriej PW
16 lutego 2015, 16:54
1. Przed zainstalowaniem VCMI miałem WoG 3.58f, nadal go mam.
2. Po kliknięciu na VCMI_launcher wyświetla się napis C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja\VCMI_launcher.exe nie jest poprawną aplikacją systemy Win 32.

Warmonger PW
16 lutego 2015, 16:57
Być może Launcher nie działa na systemach 32-bitowych. Zobaczę, co da się zrobić.

Andriej PW
16 lutego 2015, 17:27
W ustawieniach mam jakość kolorów na 16 bitów, a nadal nie działa.

Kammer PW
19 lutego 2015, 21:07
Mad Hatter i TopFunny525 prosili o to, mam nadzieję, ża zadziała.

{
"myCoolObject":
{:
"creatures" : [
[ "airElemental", "stormElemental" ],
[ "waterElemental" ]
],

"guards" : [
{ "amount" : 12, "type" : "earthElemental" } ]
}

To, wydaje mi się, należy dopisać, by to zadziałało.

TopFunny525 PW
19 lutego 2015, 21:22
Ok, dzięki Kammer na pewno się przyda :).

Kammer PW
19 lutego 2015, 21:30
Czyli to działa? No proszę, teoria, teoria. ^^

Warmonger PW
21 lutego 2015, 19:23
Nie jestem pewien, czy upychanie wszystkich starych jednostek w jednym modzie komuś pomoże. Proponowałbym co najwyżej zebrać do kupy 3 jednostki Lorda Hawka.

Problemy zaczną się, gdy jednostki rozmnożą się w dziesiątkach. Lepiej pokaż te dwie nowe :P

Warmonger PW
21 lutego 2015, 19:56
Wolałbym jednak, gdyby jednostki najpierw pojawiały się, ludzie je oceniali i testowali, a dopiero potem były ładowane do większych paczek. Ok?

Kammer PW
21 lutego 2015, 23:16
Od razu mówię, że to jest czysta teoria. W dodawanie obiektów się nie zagłębiałem.

{ "sadybaPowietrzaiWody"::
{

"creatures" : [
[ "airElemental", "stormElemental" ],
[ "waterElemental" ]
],

"guards" : [
{ "amount" : 12, "type" : "earthElemental" }]


"filter" : {tu dacie odpowiedni filtr },


"rmg" : {:
// How valuable this object is, 1k = worthless, 20k = relic level
"value" : 5000,

// Optional, how many of such objects can be placed on map
"mapLimit" : 25,

// Optional, how many of such objects can be placed in one zone
"zoneLimit" : 4,

// Rarity of object, 10 = rare, 100 = common
"rarity" : 50
}

// default values, will be merged with each template during loading
// mostly needed to avoid redefining whole template to change 1-2 fields
"base" : { z template'u },

"templates" : {
jw.
}
}
}

Całość i wytłumaczenie teplate'u macie tu. Mam nadzieję, że to zadziała, jak nie, cóż, zawsze można dodać siedlisko przestarzałą metodą.

witchking PW
22 lutego 2015, 09:55
Zgłaszam propozycje wydzielenia kodów do innego tematu. Pamiętam, że do woga funkcjonował temat typowo o ERM. Tu proponuje coś podobnego, by nie robić bałaganu i by zebrać to w jednym miejscu.

Kuririn PW
22 lutego 2015, 10:15
Zgadzam się z przedmówcą.
Potężna ściągawka do powyższych wypowiedzi kodowych (możne nie wszystkich) VCMI jest w Cove. Dobra ściągawka, jak i w reszcie modów wydanych przez twórców VCMI.
strona: 1 - 2 - 3 ... 69 - 70 - 71 ... 129 - 130 - 131
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel