Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 65 - 66 - 67 ... 128 - 129 - 130

Warmonger PW
26 października 2014, 20:30
Ok, już jest. VCMI 0.96c

Pobierać, testować, krzyczeć.

kamilo1355 PW
26 października 2014, 22:07
W wersje 0.96c gra się fajnie lecz jedyny moim zdaniem minus to zawieszanie się jak chce się przejść przez teleport lub po zdobyciu kopalni jak się naciśnie spacje żeby zostawić jednostki do obrony :)...

xardas33 PW
27 października 2014, 09:06
Aż dziwne ale mój mod który się wieszał na 0.96 i 0.96b zaczął działać normalnie na 0.96c ;)
Jak na razie widzę, że występują takie błędy:
- jeżeli wybuduje się fort w danym zamku to jego grafika na mapie nie zmienia się (pozostaje dalej grafiką kapitolu)
- wciąż jest problem z budową budynków
- generator map ma chyba trochę błędów... bo mi postawilo krypte zablokowaną gdzieś w skałach

A tak w ogóle może ktoś by wiedział skąd mam taki błąd (występuje już od 0.96):

Warmonger PW
27 października 2014, 09:29
Cytat:
wciąż jest problem z budową budynków

Nie wiem nic o żadnym problemie z budową budynków. Powtarzam po raz kolejny, że każdy błąd należy zgłaszać tu.

Cytat:
taki błąd (występuje już od 0.96)
Ivan majstrował przy obiektach mapy przygody i najwyraźniej nie dokończył. Komunikat raczej bez znaczenia.

Pointer PW
27 października 2014, 11:47
Może jestem upierdliwy, ale czy ktoś mógłby mi pomóc z tym problemem?

xardas33 PW
28 października 2014, 10:10
A ja po raz kolejny mówię, że nie otrzymałem żadnego z kilkudziesięciu linków aktywacyjnych z tej stronki z bugtrackerem, więc nie jestem w stanie się zalogować i zgłosić błędu.

Warmonger PW
28 października 2014, 10:27
Nie wiem, jak wygląda sprawa z linkami aktywacyjnymi, ale według dostępnych mi danych konta wszystkich użytkowników, którzy nigdy się nie zalogowali, są aktywne.

EDIT: Ręcznie dodałem wszystkich niezalogowanych użytkowników do projektu (nie licząc zduplikowanych kont). Sprawdź, czy to coś dało xardas33.

xardas33 PW
28 października 2014, 11:56
Wygląda na to, że nic. Bo muszę otrzymać emaila aktywacyjnego ponieważ chyba tam wam samo hasło generuje do konta, bo nie ma nic o podawaniu hasła w rejestracji.

Kuririn PW
28 października 2014, 18:10
Hmm... Sedze w VCMI od wersji 0.89b. Tak, od wtedy gdy dodawanie nowych stworów było możliwe... Były czasy :D Od tamtej pory (dwa lata z haczykiem) trzeba powiedzieć że dużo się zmieniło/zmieniało, denerwowało przepisywanie modów(ale to było nieuniknione). Dodałem sobie gaj, forge jak i cove, nieskończone jeszcze nowe ul, i parę mniejszych modów, no i cholera nie wywaliło mnie do Windowsa :D Wiem, jeszcze jest pracy od groma, ale w tej wersji widać ten duży krok, postęp prac, wkład w to, co już jest i nie krzaczy :) Kiedyś to było marzenie, dziś mamy VCMI :) Stwory, nowe czary, mnóstwo zamków można dodawać bez liku. Gratuluje całej załodze VCMI-Team.

PS. to jest siedmio - milowy postęp. No i czekamy na usprawnienia i nowości :)

xardas33 PW
28 października 2014, 21:38
Ja aż od wtedy nie siedzę ale widać, że gra jest grywalna. I podziwiam zapał teamu do tego projektu ;) dużo zrobione i dużo do zrobienia jest jeszcze. Ale jest postęp ;)

Zibi17k PW
29 października 2014, 00:01
@Xardas33
też miałem problem z aktywacją konta na bugtrackerze używając emaila o2.pl
Natomiast, gdy użyłem maila gmail.com od razu dostałem link aktywacyjny ;)

voncur PW
29 października 2014, 00:14
o2 jest kozackie, wsszystkie maile miałem w spamie, a spam w skrzynce.
Zbieram spam, mam już 20.000 spamu.

Ale do rzeczy, linki aktywacyjne i inne dupere są w zakładce odebrane -> społecznościowe -> tu.
Najlepiej wyłączyć segregator.

xardas33 PW
29 października 2014, 08:03
Właśnie korzystam z o2. Ooo dzięki kolego, na gmaila mi przyszło odrazu. Tak, wiem gdzie są aktywacyjne link w o2, ale właśnie na o2 nie dochodziły.

VSVP ROCKY PW
1 listopada 2014, 14:46
Te okno stworzeń mi nie działa ;(

Nadal czekam na armatę :)

Crystal Dragon PW
1 listopada 2014, 15:00
A wybrałeś je z listy modów?

Na przyszłość podawaj dokładniej, dlaczego, co i jak.

VSVP ROCKY PW
1 listopada 2014, 15:11
Nie wiem o co Ci chodzi ;)

Wkleiłem VCMI 0,97 do folderu z h3 z VCMI 0,96 i kilkoma submodami.VCMI 0,97 teraz działa mi lecz nie działają mi dobrze okienka (np nie mogę zobaczyć ile ma ataku dane stworzenie czy nawet nie mogę ulepszać) Może to wina mojego monitora i rozdzielczości.

A jeżeli chodzi Ci o armatę, to co mam pobrać?

Crystal Dragon PW
1 listopada 2014, 15:16
Gdy odpalasz VCMI launcher, masz okienko z modami do wyboru. Prawdopodobnie nowe okno stworzeń jest modem do wyboru, więc znajdź je tam, wybierz i zainstaluj. Ewentualnie to wina tego, że trzymasz drugie, strasze VCMI. Usuń je, to też coś może dać.

A rmata jest przecież wraz cove.

Warmonger PW
1 listopada 2014, 15:25
1. Armaty nie ma.
2. Grafiki okna są w paczce, więc powinno działać. W tej wersji nie ma nawet opcji wyłączenia okna.

Kantor PW
1 listopada 2014, 17:16
@VSVP ROCKY
Pewnie jest tak dlatego, że włączyłeś w modzie WoG jeden lub więcej z jego submodów takich jak "Stack Artifacts" czy "Stack Experience", które wymagają odpowiedniej grafiki okienka do poprawnego wyświetlenia. Co z tym zrobić zapytasz? Pobierz VCMI w wersji 0.96b i wypakuj z niego folder "Mods" do jakiegokolwiek folderu (tylko nie z grą), następnie przejdź do podfolderu "vcmi\Data\stackWindow" i skopiuj jego zawartość do "{Twój folder z Herosami}\Mods\vcmi\Data\stackWindow". To powinno załatwić problem.

Warmonger PW
1 listopada 2014, 18:16
Jednakowoż każda paczka powinna działać po instalacji na czyste Homm3. Jeśli nie działa, to wina paczki.
strona: 1 - 2 - 3 ... 65 - 66 - 67 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel