Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 128 - 129 - 130

zeryss PW
23 czerwca 2014, 20:55
Covenant Townd, Fairy Town do vcmi?

Pointer PW
24 czerwca 2014, 10:22
Covenant jest nieukończony z tego co mi wiadomo, więc dużo roboty by było z nim jeszcze. Poza tym mając Cove i Abyss, to już trochę dużo tych wodnych miast nam się robi...
A Fairy... No cóż, milczenie chyba będzie najlepszym komentarzem do tego co sądzę o tym mieście... Nie sądzę aby zrobienie jego wersji pod VCMI było dla kogokolwiek priorytetem. Jeśli chodzi o nowe miasta poza Cove, Grove i Preserve, to najszybciej spodziewaj się dopracowanej wersji Abyss i Forge. Potem Kronverk i Bastionu (egipskiego). Nie wiem jak postępy w sprawie Vori, o to pytaj Kammera. Pozostałe miasta są na razie w sferze wyobraźni i pomysłów jedynie. Dwór Tritha i Ziggurat chyba porzucono...

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2014, 13:27
Covenant JEST ukończony i nie jest to wodne miasto. Kwestia tego, że właściwie nikt z moderów się nim nie interesuje.

voncur PW
24 czerwca 2014, 18:08
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37456
Ale wygląda jak pożal się boże...

zeryss PW
24 czerwca 2014, 22:44
По поводу города фей не согласен что это неинтересно. город в котором только женщины в этом чтото есть?

HobbitHobbitNie jestem pewien, czy dobrze przetłumaczyłem, ale...

Nie zgadzam się, że miasto wróżek jest nieinteresujące. Miasto w którym są tylko kobiety - może coś w tym jest?

Kammer PW
24 czerwca 2014, 22:48
Vori ma się dobrze. Zasadniczo rzecz ujmując, to nawet teraz mógłbym wypuścić wersję testową, ale przedstawiającą jedynie mechanikę frakcji i jej jednostki/bohaterów. Obecnie trwają prace nad naszymi własnymi grafikami. Jeżeli zostaną one wprowadzone, to (bardzo może) wypuszczę ją do testów.

@zeryss: odniosłem wrażenie, iż Covenant nie jest miastem wróżek, lecz obcych z Halo(?). Szczerze wątpię, by pasowali oni do Trójki. A co do kobiet w armiach... Niejako na siłę były one wciskane w Szóstce. Z... różnym rezultatem. :P

Nerevar PW
24 czerwca 2014, 23:08
Fairy town to osobny projekt http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=33444&PID=878192#focus

Kammer PW
24 czerwca 2014, 23:13
Zwracam honor.

Ale wykonanie jest cokolwiek... szkaradne. A recykling jednostki nie jest dobrym pomysłem...

zeryss PW
25 czerwca 2014, 01:44
Kammer сделай пробную версию вори давно хотел впоиграть за этот город пожалуйста))

HobbitHobbitKammer, zrób próbną wersję Vori, od dawna chciałem zagrać tym miastem, proszę!

Kammer PW
25 czerwca 2014, 23:36
Qui vivra, verra. :P

Ale mogę powiedzieć, ze jedyne, czego potrzebujemy to defy. Gdy już je dostanę, to wypuszczę testówkę.

Warmonger PW
27 czerwca 2014, 21:55
Jest już VCMI 0.95c.

Ostrzegam, że sklejane na wariata i zapewne zabugowane. Tym bardziej musimy je szybko przetestować.

Mapki RMG można podglądać kodem vcmieagles

Kuririn PW
27 czerwca 2014, 22:22
Raz kozie śmierć ...

Kammer PW
27 czerwca 2014, 22:37
Bugi, ugi, ugi.

Crashuje przy: próbie ruchu, próbie zmiany ilości graczy i ludzkich, i komputerowych. Za przeszkody terenowe robią obeliski, przy generowaniu mapki wyskakuje osobne okno VCMI_server.exe, drogi się nie łączą, a generator ignoruje opcje dotyczące wody, zaś mapki są bardzo puste.

Ogólnie - widać postępy. :P

Kuririn PW
27 czerwca 2014, 23:12
Jak by kózka nie skakała ...

Tak widać postępy ;)

Warmonger PW
28 czerwca 2014, 17:19
Cytat:
przy generowaniu mapki wyskakuje osobne okno VCMI_server.exe,
To ciekawe, mógłbyś powiedzieć coś więcej?

d9 PW
28 czerwca 2014, 18:20
Zainstalowałem HOMM3:SOD, potem WOG i VCMI. Mogę grać w SOD i WOG na normalnym silniku, ale na VCMI tylko w SOD.

Jak pograć w WOG na nowym silniku VCMI?

Kammer PW
28 czerwca 2014, 21:59
Nieważne. Naprawiło się samo jakimś cudem. :P

Trith PW
28 czerwca 2014, 22:17
Jeżeli chodzi ci o działanie skryptów, to VCMI nie obsługuje skryptów z WoGa. Na silniku VCMI nie grasz w WoGa, na silniku VCMI grasz w VCMI, ewentualnie z niektórymi elementami WoGa.

Warmonger PW
29 czerwca 2014, 06:31
Natomiast zainstalowanie moda "Wake of Gods" przez Launcher to na pewno coś, od czego należy zacząć.

W międzyczasie praca wre, atakujemy na wszystkich frontach.



A tu coś nowego dla Altaira ;)



Uprzedzając pytanie: temat na forum.

Drwal PW
29 czerwca 2014, 12:12
Okres wakacyjny dla fanów VCMI zawsze był owocny, ale teraz przeszliście samych siebie. Czekam na więcej takich newsów. :D
Wersja C, strasznie zbugowana niestety, nawet przy najprostszych testach. No ale wspomnieliście już o tym. Jak nazbieram większa ilość crashów wyśle oczywiście.
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel