Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50 ... 128 - 129 - 130

Pointer PW
23 lutego 2014, 09:56
Czy wersja 0.94e jest w pełni stabilna? Niby nie jest to problem, ale przy wychodzeniu z gry, za każdym razem gra się crashuje i muszę ją wyłączyć bardziej "brutalnie". Poza tym pojawiły się problemy z modami new upgrades (choć tu przypuszczam, że chodzi raczej o wersję samego moda) i z Grove Town. Jeśli chodzi o Grove, to mod nie był zmieniany od wersji 0.94 gdzie działał poprawnie, a mimo to wybudowanie jakiegokolwiek siedliska stworzeń wywala z gry. Poza tym ekran miasta już na starcie wygląda jakby wszystkie siedliska wraz z ulepszeniami były wybudowane, mimo że tak nie jest, a stworzenia można rekrutować jedynie przez Fort, natomiast kliknięcie na samo siedlisko (nawet to które rzeczywiście już jest wybudowane) nie przynosi żadnego efektu. Dla ułatwienia identyfikacji problemu, dodam, że ten sam problem jest właśnie z Castle, Tower i Necropolis w modzie new upgrades Kuririna, tyle, że nie wywala się gra przy budowaniu, więc można to jeszcze jakoś przeboleć. Jakiś czas temu był już taki problem z Tower, ale Kuririn go naprawił, twierdząc, że popełnił jakieś niedopatrzenie.

Dodatkowo załączam crashlog z wywalenia gry przez budowlę w Grove.

Kuririn PW
23 lutego 2014, 10:44
Chyba dziś siądę do tego gaju rodzimego, i przepisze na nowa wersje :P

Drwal PW
23 lutego 2014, 17:30
Testował ktoś z was nową aplikacje nową aplikację VCMI na androida, którą pokazał Warmonger? Ja miałem poprzednią, zawierała sporo błędów, które niestety uniemożliwiały grę. Ta, po wstępnych dopiero ocenach wydaje się lepsza, jednak mi w skrócie nie działa. Zainstalowałem ją poprawnie, skopiowałem odpowiednie foldery do katalogu i niestety po uruchomieniu czarny ekran. Czy to wina tego, że skopiowałem foldery z Woga (tak było trzeba w poprzedniej wersji)? Jeżeli ktoś z was wypróbował bardzo proszę o informację czy u was wszystko działa prawidłowo. :)

zmudziak22 PW
23 lutego 2014, 20:16
Wog już nie jest potrzebny do VCMI. Musisz już SOD do odpalenia VCMI.

Warmonger PW
23 lutego 2014, 20:55
VCMI powinno pójść na dowolnym spośród Sod / Complete, WoG i ERA. Pytanie, czy autor portu na Androida to uwzględnił.

Warmonger PW
24 lutego 2014, 08:24
Kolejna wersja testowa VCMI 0.94f.

Jeszcze więcej poprawek, wliczając w to nieszczęsne specjalności bohaterów.

Kuririn PW
24 lutego 2014, 16:43
Skusiłem się na ściągniecie tej wersji "f" przy wczytywaniu jakiejkolwiek mapy gra się zamraża, Lipa z "Patatajnią" :D

Mav PW
2 marca 2014, 17:06
Zainstalowałem VCMI na Androidzie… I jestem zachwycony! Działa bardzo płynnie i wszystkie funkcje gry zdają się pracować poprawnie. Tylko czasem przy zamykaniu okienek (na przykład po kupieniu jednostek lub wybudowaniu budynku) cały ekran miga, jakby musiał się odświeżyć. Ale to drobna niedogodność. :)

Gratuluję ekipie VCMI, że zaszła tak daleko i wykonała kawał świetnej pracy. :)

jarojj10 PW
2 marca 2014, 23:06
Nie wiem ile razy będzie jeszcze powtarzane że ekipa tworząca VCMI nie przyłożyła nawet ręki do wersji na Androida? :P

Warmonger PW
3 marca 2014, 08:29
Newsów nie czytał? Nawiązaliśmy współpracę z programistą Androida, dzięki czemu od teraz jest on oficjalnie wspierany.

Warmonger PW
3 marca 2014, 19:52
Aby uniknąć ciągłych pytań o to, co pojawi się w kolejnej wersji, założyłem odpowiedni temat, który wymienia najważniejsze zadania na najbliższe miesiące. Mam również nadzieję, że pozwoli to nam się lepiej zorganizować.

voncur PW
4 marca 2014, 10:23
Przydałby się wam jakieś reklamy na andka, jak gosciu mógł dorwać miliony na flappy bird, czemu by nie jakies grosze na serwer czy coś

Hayven PW
4 marca 2014, 10:38
voncur:
Jak gosciu mógł dorwać miliony na flappy bird

1. VCMI jest z tego, co wiem projektem fanowskim i darmowym, podobnie port na Androida, zresztą prawa do HoMM3 należą do Ubi, więc autorzy wersji na smartfony wręcz NIE MOGĄ czerpać z tego materialnych korzyści
2. Jedna gra we flappy bird to 1-2 minuty, można w to grać na przerwach w szkole i (zdarza się) na lekcjach ;) HoMM to inna para kaloszy, jedna partia trwa godzinę-półtorej godziny i bynajmniej nie służy odstresowaniu ;)

Garett PW
4 marca 2014, 10:42
Hayven, a flappy bird to odstresowaniu niby służy? ;p

Hayven PW
4 marca 2014, 10:53
Tak, w pewnym sensie tak :3

Pointer PW
4 marca 2014, 14:47
Chyba po to, że jak coś Ci w życiu nie wyjdzie, to jak pograsz we flappy bird to zobaczysz, że są rzeczy, które mogą wychodzić Ci jeszcze gorzej :P

Mnie tam zdecydowanie bardziej odstresowuje HoMM :)

P.S. Ale się trochę offtop robi z tym flappy :P Proponuję to przenieść do innej komnaty. Może się pochwalicie swoimi rekordami? ;)

HobbitHobbitTrzy posty i przenosić od razu? Meh.

Hayven PW
4 marca 2014, 16:43
Ale niewielu wybrałoby HoMM3 mając w alternatywie takie flappy bird :P

Z kolei jeśli ktoś jest takim fanatykiem, że jednak zamiast dziwnego-i-naruszającego-prawa-autorskie-ptaszka wybrałby HoMM, to z pewnością będzie wiedział o takiej możliwości ;)

Kammer PW
4 marca 2014, 17:36
Niewiele osób mając do dyspozycji VCMI wybrałoby Flappy Bird. :p

Pięć. Kto da więcej?

HobbitHobbitNastępne będą kasowane.

voncur PW
4 marca 2014, 22:40
Nie sprawdzałem porta, ale co szkodzi dodać reklamy na loadingu?
Zreszta, pewnie jak to bywa w portach, nie ma plików gry, tylko pliki VCMI + pliki do odpalenia na andka, wiec do tego można wrzucić co się chce, czyż nie?
Dopiero potem ludź sobie wrzuca grę na kartę pamieciu do folderu VCMi...

rtx PW
4 marca 2014, 23:08
A to szkodzi, że zarabianie na marce, do której nie ma się praw autorskich jest nielegalne.
BTW - --llama llama duck--

HobbitHobbitCzytać nie umieta? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel