Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 128 - 129 - 130

rtx PW
13 grudnia 2013, 19:41
Vade Parvis z HC:
Sprites of Squires (and of their upgrade, Guardsmen) were given to VCMI team.

Zastanawiam się, co z tymi nieulepszonymi giermkami. Osobiście nigdzie nie widziałem defa. Wie ktoś, co się z nimi stało?

Shin0bi PW
13 grudnia 2013, 19:47
Świetne ^.^

Fandor PW
13 grudnia 2013, 21:29
Miasto nawet nawet :) chociaż prawda w oczy miasto okazyjne do zagrania kilka partyjek w wigilie i tyle.

Pointer PW
14 grudnia 2013, 09:30
@fandor510

Bo i taki był jego zamysł. Chyba nie myślałeś, że zamierzam tym miastem grać cały rok? :P Zostawię zainstalowane max do 6 stycznia, a potem na ok. 11 miesięcy wyłączę. W międzyczasie do przyszłego roku planuję je trochę poprawić jakościowo jeszcze.

EDIT: We wrzuconym wcześniej Christmas Town ulepszony Mikołaj na 7. poziomie nie działał poprawnie. Poprawiony santaclaus.def macie tutaj, wystarczy podmienić.

Ratonhnhaké:ton PW
23 grudnia 2013, 16:41
Mam takie pytanko z czystej ciekawości, czy można by kiedykolwiek zrobić mod na ArcoMage w tawernach w przyszłych wersjach?

@Pointer
Czy skończyłeś prace nad swoim Christmas Town?

Warmonger PW
23 grudnia 2013, 16:51
Cytat:
Mam takie pytanko z czystej ciekawości, czy można by kiedykolwiek zrobić mod na ArcoMage w tawernach w przyszłych wersjach?
A co to ma wspólnego z tematem?

Ratonhnhaké:ton PW
23 grudnia 2013, 16:54
Czy będzie taka możliwość zrobienia takiego moda w VCMI.

AmiDaDeer PW
23 grudnia 2013, 17:02
Możliwość jest już teraz - wystarczy zapoznać się z kodem źródłowym, zebrać odpowiednią liczbę grafik i do dzieła. :P

Warmonger PW
23 grudnia 2013, 17:20
Hobbit dobrze gada. Nie bardzo wiem, co rozumiesz przez "możliwość". Gdyby odpowiedź brzmiała "tak", to jak to sobie wyobrażasz? Kto ma to zrobić? Jak ma to zrobić?

Ratonhnhaké:ton PW
24 grudnia 2013, 10:19
To była moja naukowa ciekawość(oczywiście, że ja tego nie zrobie). Ale dzięki za jej zaspokojenie.

Fandor PW
24 grudnia 2013, 10:37
Rozumiem, że trzeba by było ingerować w kod źródłowy pisany, przez twórców VCMI, bardzo trzeba by było się w niego zagłębić, i było by to wyjątkowo trudne i czasochłonne czy wystarczyło by coś na zasadzie skopiowania kodu ArcoMage do kodu VCMI, i dopisanie gdzie by się tą grę uruchamiało (domyślnie jakimś dodatkowym przyciskiem w tawernach)?

Pointer PW
24 grudnia 2013, 14:10
@Ratonhnhaké:ton

Na ten rok skończyłem.

Wersja, do której link tu wrzuciłem jest grywalna po uzupełnieniu jej o defa Mikołaja (również wrzucony parę postów wyżej). Miasto wymaga jeszcze sporej ilości poprawek (głównie grafik), ale to postaram się naprawić do przyszłorocznych Świąt. Tymczasem wesołych, pogodnych Świąt przy świątecznym mieście i co najmniej hordy mikołajów z prezentami dla wszystkich Grotowiczów. I oby Wam się choinki w domach nie okazały Świątecznymi Entami i nie pouciekały ;)

Wiwern PW
24 grudnia 2013, 14:15
Cytat:
To była moja naukowa ciekawość(oczywiście, że ja tego nie zrobie). Ale dzięki za jej zaspokojenie.

Jaki bezczelnie szczery. XD

Pointer PW
25 grudnia 2013, 11:15
Mam problem. Czy Wam też gra się crashuje, kiedy rozpoczynacie walkę, w której bierze udział Hell Hydra? Problemem nie jest raczej ani def hydry, ani jej parametry i zdolności w pliku .json. Pomóżcie.

Kuririn PW
25 grudnia 2013, 11:54
Powiem tyle, piekielne hydry mają umiejętnośc strzelania. Której "żekomo" nie da się wyłączyć. W szybkiej walce to działa.

Pointer PW
25 grudnia 2013, 12:28
Ale czy w takim wypadku nie powinno wywalac gry dopiero przy probie strzalu?

Kuririn PW
25 grudnia 2013, 14:47
A tego nie wiem. Nie miałem z tym styczności.

zmudziak22 PW
25 grudnia 2013, 16:07
Trochę to dziwne. Ja wole dodać te jednostki bez wgrywania poczwiego WOG'a lub Ery.

Warmonger PW
9 stycznia 2014, 08:41
Pojawiła się wersja 0.94b, zawiera kilk nowości:

- Kompletna obsługa kampanii
- Poprawione AI na mapie przygody - powinno teraz działać sprawniej i bez błędów.
- Silnik został rozszerzony o wyrażenia logiczne, co między innymi pozwala na tworzenie alternatywnych budynków w miastach.

Kuririn PW
9 stycznia 2014, 09:06
Zasysamy testujemy :P Kurka wodna jakoś wcześnie wyszło :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel