Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 39 - 40 - 41 ... 128 - 129 - 130

Zibi17k PW
20 listopada 2013, 10:21
Dzięki Pointer za Preserve :)
tylko szkoda, że nie w wersji przerobionej 2.0 przez Lorda Hawka (jakoś bardziej mi się podobają jednostki ;p)

Pointer PW
20 listopada 2013, 10:33
A widzisz, kwestia gustu. Ja wolę te z 1.0, dlatego jest w tej. :P Ale jak Ci się chce to możesz wstawić 2.0. Podmiana jednostek to już niewiele roboty. Bo jeśli się nie mylę to różnią się tylko jednostką 6. poziomu, nic ponadto, prawda?

Zibi17k PW
20 listopada 2013, 22:52
jeszcze 4 poziom ;)

edeksumo PW
26 listopada 2013, 20:09
Mam pytanie, jak włączyć dowódców w vcmi?

Warmonger PW
26 listopada 2013, 20:53
W pliku config\defaultmods.json.

edeksumo PW
26 listopada 2013, 21:20
Nie ma tam nic dotyczącego dowódców dodałem coś takiego "commander" : 1 i nic nie dało.

Trith PW
26 listopada 2013, 21:25
Jedna z ostatnich linijek dokumentu, pod linijką "modules": powinno być "COMMANDERS": false. Wartość false należy zmienić na true

Kuririn PW
26 listopada 2013, 21:26
Tak jak Warmonger napisał, ale nie wytłumaczył jak :D

Masz tam takie coś, "COMMANDERS": false = Wyłączone, true = Włączone.

Tylko trzeba zainstalować WOGa

Dostane snikersa? :D



edeksumo PW
26 listopada 2013, 21:32
Dobra znalazłem nie ten plik.

MinosKing PW
26 listopada 2013, 22:10
Kuririn nawet dwa ;) ale tak na poważnie jak idą prace nad rozwojem modyfikacji do vcmi? po za tymi co już poznaliśmy.

witchking PW
30 listopada 2013, 11:14
W repozytorium pojawiła się poprawiona wersja moich artefaktów. W najbliższym czasie pojawi się mała rozbudowa tego moda.

https://www.dropbox.com/s/fdziy9baqwrj7ym/Zrzut%20ekranu%202013-11-30%2016.16.30.png

Pointer PW
7 grudnia 2013, 14:18
Długie zimowe wieczory, zwłaszcza spędzane przy piwku domowej roboty, nasuwają czasem ciekawe i nietypowe pomysły. Otóż, przeglądając sobie Bank Stworów i inne stronki z fanowskimi jednostkami przyszedł mi do głowy pomysł na sezonowe miasto - Christmas Town. Nie chodziło mi tu absolutnie o jakość, a jedynie o ciekawe, zabawne urozmaicenie VCMI w postaci świątecznego akcentu, więc uprzedzam od razu opinie krytyków: wiem, że miasto jest strasznie niedopracowane graficznie, jest zbieraniną wszystkiego co tylko się dało znaleźć związanego ze Świętami, ale chodziło tylko o dawkę dobrego świątecznego humoru. :) Całe miasto tworzyłem zaledwie przez 3 wieczory ;)

W planach miałem wydanie tego miasta wczoraj, z okazji Mikołajek, nie wyrobiłem się jednak z powodu problemu technicznego jakiego nie udało mi się rozwiązać do dziś, dlatego wrzucam miasto takie jakim jest i proszę o pomoc. Problem polega na tym, że gra wysypuje się przy każdej próbie wybudowania czegokolwiek w mieście. Pozostałe niedociągnięcia miasta nie wysypują gry, są jedynie kwestią estetyki i kiepskiej grafiki. Proszę o szybką pomoc, żeby jeszcze sobie trochę tym świątecznym miastem przed świętami pograć. Chcę jedynie, aby miastem dało się grać, a nie żeby było super dopracowane. Z tym może się ogarnę do przyszłorocznej wersji ;)

Oto link: http://speedy.sh/MQDYA/Christmas.rar

Pomóżcie! :)

mitlandy PW
7 grudnia 2013, 15:22
Ciekawe ale cóż zbytnio nie dopracowane ale gratuluje ci że zrobiłeś a w 3 wieczory też myślałem żeby zrobić jakieś zimowe miasto ale chodziło mi o Snow castle. Nie wiem skąd go wziąć. Jak ktoś by wiedział gdzie mogę te zimowe miasto zdobyć byłbym bardzo wdzięczny.

Pointer PW
7 grudnia 2013, 16:12
Wiem, że niedopracowane, ale jeśli umiesz pomóc żeby po prostu dało się nim zagrać, to proszę o tą pomoc.

MinosKing PW
7 grudnia 2013, 17:06
Mitlandy prosiłeś o Snow Castle więc tutaj link do odpowiedniego tematu z tym Miastem: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39062.

Jest tylko mały problem, to miasto jest pod Erę ale być może uda się tobie wydobyć odpowiednie defy które będą tobie potrzebne;]

jarojj10 PW
7 grudnia 2013, 20:48
Mam pytanie z troche innej beczki do twórców VCMI.
Kiedy będzie można się spodziewać działających poprawnie animacji (szczęście i morale wyświetlają się w złym momencie; czary albo nie mają animacji albo wyświetla się w złym miejscu; przenikanie elementów terenu przez latające stworzenia)? Prawdę mówiąc przeszkadza mi to bardziej niż "głupi" gracz komputerowy :P

Warmonger PW
7 grudnia 2013, 21:43
Lista zgłoszonych błędów:
link

Jak widzisz, trochę tego jest, a priorytet paru animacji nie jest wcale wysoki :P Nie sądzę, żeby ktoś się nimi zajął w najbliższym czasie.

jarojj10 PW
8 grudnia 2013, 00:12
To pozostaje czekać na VCMI 1.0 :)

J. M. Sower PW
8 grudnia 2013, 13:33
Przerobiłem taki mały mod znaleziony w sieci z Ery pod VCMI.
http://forum.vcmi.eu/viewtopic.php?t=809

Pointer PW
9 grudnia 2013, 08:53
Moze jestem nudny, ale czy ktos mi pomoze z tym moim Christmas Town? Naprawde zalezy mi zeby sobie nim troche pograc do swiat...
strona: 1 - 2 - 3 ... 39 - 40 - 41 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel