Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 128 - 129 - 130

Shreem PW
16 sierpnia 2013, 19:07
Np. Era robi mi automatyczne zapisy gry takie jak w VCMI (tylko jest ich chyba z 9), jednak nie da się ich otworzyć - gra crashuje. Ponad to mam pozmieniane nazwy stworzeń z tych z Nowych Ulepszeń na te z VCMI chyba Cove, albo Grove, ale to nie problem, chodzi mi o ten auto-save bo przez niego nie mogę wczytywać zapisanych gier bo od razu crash.

Warmonger PW
16 sierpnia 2013, 21:23
No cóż, w takim wypadku pomoże ręczne usunięcie zapisanych gier. Lepiej też nie trzymać grywalnej wersji VCMI i ERY w tym samym folderze, jak widać.

Pointer PW
17 sierpnia 2013, 15:54
http://speedy.sh/6H2Vn/texts.json

Nie wiem czy zostało to zauważone, ale w wersji PL Gaju jest drobny błąd w tekście... Nora Łowców po ulepszeniu dalej nazywa się Nora Łowców, a nie Ul. Nora Łowców. Ten plik poprawia ten błąd. Wystarczy podmienić plik o tej nazwie w folderze: grove-town\content\config\grove\

P.S. Tak, wiem, grafiki budowli dalej są nie na swoich miejscach, poprawię to w końcu kiedyś... :P

Pointer PW
19 sierpnia 2013, 22:39
http://speedy.sh/NVzyr/Preserve-1.0-PL-dla-0.93.rar

Miasto Rezerwat w wersji PL dla VCMI 0.93. Teoretycznie wszystko działa jak trzeba, poza jedną kwestią... Jednostki strzelające w momencie wykonania strzału w bitwie zawieszają grę :/ Teoretycznie stwierdziłbym, że brak jest animacji strzału, ale to wykluczone. Nie zmieniałem nic w defach, a w wersji angielskiej pod VCMI 0.92b działało bez zarzutu... Co jest nie tak? Mądrzejsi ode mnie, pomóżcie :)

P.S. Tak, wiem o istnieniu Presrve 2.0, ale ta wersja odpowiada mi chyba bardziej :) A właściwie czym się różni? Oprócz jednostek 6. poziomu, bo to zauważyłem...

Warmonger PW
20 sierpnia 2013, 07:41
Uwaga: Od wersji 0.94 miasta kompatybilne z 0.92, ale niekompatybilne z 0.93 nie będą działać.
Dobra wiadomość: To już ostatnie zmiany ;)

Fandor PW
20 sierpnia 2013, 08:50
Niby śledziłem wszystkie miasta na bieżąco, ale ostatnio byłem zabiegany, więc mam prośbę, może ktoś wrzucić posta w którym da linki do najnowszych wersji miast?

Pointer PW
20 sierpnia 2013, 09:34
Fandor, zerknij w moje ostatnie posty. 14 sierpnia jest link do Gaju i Przystani, a z wczoraj link do Rezerwatu, wszystkie w wersji PL. Nie dalem tylko Forge, bo mam za duza osobista niechec do tego miasta i jego klimatu. No i co do Rezerwatu, tak jak napisalem pod linkiem, cos nie dziala jesli chodzi o strzelanie jednostek, mimo ze nic nie grzebalem w defach... Prosze o pomoc lub porade przynajmniej.

Warmonger PW
20 sierpnia 2013, 09:37
Zamiast publikować miasta w różnych miejscach różnych forów, proponuję założyć jeden temat dla każdego moda na naszym forum i aktualizować linki na wiki. Dzięki temu łatwiej będzie można je odnaleźć.

Od wersji 0.94 będą dostępne dodatkowe tagi, w których można wpisać aktualną wersję moda i inne informacje.

Polskie wersje można zrealizować jako wersję oryginalną moda (po angielsku) wraz z osobnym modem w postaci łatki polonizacyjnej - wówczas język będzie można zmieniać jednym ruchem. Gdy pojawi się Mod Manager - jednym kliknięciem ;)

Kuririn PW
20 sierpnia 2013, 09:53
I strzelamy :P Proszę Pointer prosiłeś o pomoc :)

Pointer PW
21 sierpnia 2013, 09:45
Dzieki za pomoc. Dziala. Jak bede mial chwilke to wrzuce poprawiony Rezerwat z linkami do 2 pozostalych miast od razu.

Warmonger PW
3 września 2013, 07:36
Mieliśmy małe opóźnienie, ale warto było. Oto launcher!



Pozwala pobierać mody bezpośrednio z serwera, włączać, wyłączać, aktualizować. Rozpoznaje zależności między modami.



Ponadto umożliwia konfigurację gry przed jej uruchomieniem :)

voncur PW
3 września 2013, 10:50
No to teraz tylko czekać na relase.
A co opóźnień, who cares?

Pointer PW
3 września 2013, 17:13
Super! Rozumiem, że będzie on częścią wersji 0.94?

Warmonger PW
3 września 2013, 17:27
W najbliższych dniach powinna pojawić się wersja testowa... zapewne nie jedna. 0.94 jest planowana na październik.

Tarnoob PW
4 września 2013, 11:46
Warmonger, może to post nic nie wnoszący do tematu, ale i tak warto go tutaj napisać jako odtrutkę na te wszys­t­kie zawodzenia, poganiania i pytania o datę premiery.

Podziwiam wasz zespół i projekt. Już od dobrych pięciu lat regularnie i wytrwale pracujecie nad projektem kar­ko­łom­nym. Pięć lat to czas, w jakim człowiek starzeje się, czasem diametralnie zmienia zainteresowania, tem­po ży­cia i zwyczajnie się zniechęca. Pięć lat to czas, w jakim WoG Team aktywnie działał, publikując wersje od 3.50 do 3.58F, za każdym razem udostępniając grywalny dodatek pobierany dziesiątki tysięcy razy i spo­ty­ka­jąc się z ol­b­rzy­mią aprobatą i wsparciem. Pięć lat to naprawdę dużo, zwłaszcza zważywszy na to, że cały czas VCMI jest ro­bio­ne trochę po cichu i w bardzo kameralnym gronie.

Życzę Wam powodzenia i kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu i chałwie. :-) Niech Wasz wysiłek i pro­fe­sjo­na­lizm zostanie kiedyś nagrodzony należną Wam sławą i chociaż wzmianką w wysokonakładowych mediach, tak jak WoG był nagłośniony w CDA.

Czarexin PW
4 września 2013, 12:09
Witam, chciałem się zapytać czy jest jakiś poradnik jak dodawać jednostki do vcmi? I czy zostanie dodany jakiś programik, żeby każdy mógł bez problemu dodawać jednostki jakie mu się podobają?

Matheo PW
5 września 2013, 16:51
Dodawać jednostki już można i to bez oporu. Z tego co wiem, nie może być to prostsze :)

Conn PW
5 września 2013, 18:16
Witam, pierwszy raz próbuje odpalić VCMI na moim kompie i mam z tym problem, Launcher nie reaguje, czy po za czystymi herosami potrzebuje jeszcze czegoś? Po włączeniu VCMI_client po intrze gra się crashuje

Kastore PW
5 września 2013, 18:20
Odpalasz VCMI przez WoG, czy pod jakąś inną wersją HoMM?

Conn PW
5 września 2013, 18:23
Widocznie problem tkwi w tym, że nie mam wog'a :) dzięki za szybką odpowiedz

____

Mam jeszcze jedno pytanie, ostatnio zainstalowałem Heroes HD, czy będzie możliwość zainstalowania jej razem z VCMI i Wogiem?

____

WOG zainstalowany jednak nadal mam ten sam problem, launcher nie odpowiada

http://pokazywarka.pl/123pek/ - to mam w VCMI_Client_log
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel