Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 129 - 130 - 131

Warmonger PW
8 czerwca 2013, 18:53
Takie tam, w ramach przygotowań do sesji.




download

Potrzebna grafika z tłem Twierdzy.

Shin0bi PW
8 czerwca 2013, 21:01
:O

Rewelacja! Skąd ta grafika?

Warmonger PW
8 czerwca 2013, 21:31
Axolotl wrzucił dziś na forum, nie mogłem się oprzeć :P

Drwal PW
8 czerwca 2013, 23:15
Grafika świetna, chyba aż za ładna na H3. :) Perspektywa zostawia jednak wiele do życzenia. A szkoda bo wygląd jest znakomity. Może autor doszlifuje jeszcze. :)

AmiDaDeer PW
8 czerwca 2013, 23:27
Perspektywa akurat wydaje mi się być nawet w porządku. Sama jakość modelu jednak jest aż zbyt dobra - ile stworzeń w H3 miało widoczne włosy na ciele? Już z samym behemotem się to nieźle gryzie.

Kastore PW
9 czerwca 2013, 11:26
Hobbit:
Sama jakość modelu jednak jest aż zbyt dobra - ile stworzeń w H3 miało widoczne włosy na ciele?
Zostaje jeszcze sprawa paralitycznej animacji.

Mirek PW
9 czerwca 2013, 12:38
Mi się tam podoba,w MoP też były jednostki takie i nie było źle

Trith PW
9 czerwca 2013, 13:04
Cytat:
w MoP też były jednostki takie i nie było źle
Było źle. Niespójność stylistyczna w grafice (przede wszystkim jednostki, ripowane chyba z kilkunastu innych źródeł) jest tak znaczna, że dla mnie nie jest to grywalne.

Zgadzam się z Hobbitem. Axolotl za bardzo się stara przy swoich modelach.

Warmonger PW
9 czerwca 2013, 13:16
Rozumiem, że można narzekać, gdy grafika jest brzydka. Ale żeby marudzić, że jest za ładna? Trudno wam dogodzić :P

AmiDaDeer PW
9 czerwca 2013, 13:49
Gdyby Axolotl zrobił od nowa wszystkie jednostki w takim stylu, to jestem za. Spójność graficzna jest dla mnie ważniejsza od ogólnie rozumianego piękna.

avatar PW
9 czerwca 2013, 14:25
Dlaczego jak tak mało kompletnych animacji jednostek? Bo są albo złe, albo za dobre. I jak tu żyć/grać?

Mirek PW
9 czerwca 2013, 14:38
Rozumiem piękno i woogóle ale ta jednostka akurat pasuje.

Bezimienny111 PW
9 czerwca 2013, 15:54
Moim zdaniem bardzo ładne jednostki i bardzo dobrze, że powstają. Jeśli chodzi o spójność grafiki to jej moim zdaniem nie da się tak naprawdę osiągnąć - wątpię by ktoś dał radę skopiować idealnie ( przez co zapewnić spójność), styl grafików tworzących oryginalne jednostki.

Tarnoob PW
9 czerwca 2013, 17:51
Otóż to. Kontrast może być w pewnym stopniu przygaszony, jeśli wszystkie jednostki danego miasta są w jed­no­li­tym stylu – np. Cove.

Można też przypuszczać, że to, co rozumiemy jako „styl” grafiki to w dużej mierze kwestia przyzwyczajenia na­szych oczu przez ostatnie kilkanaście lat. Wszystko, co nie jest sklejanką, przekolorowanką albo zerżnięciem z MM6–8, wydaje się „inne” i „nieheroesowe”. Ba, niektórym przyzwyczajonym do grania w podstawkę Heroes III Wrota Żywiołów wydawały się na początku „dziwne” i „odstające”.

Te centaury są przepiękne i Axolotlowi należą się brawa. Jeżeli nie podobają się – daj im szansę.

AmiDaDeer PW
9 czerwca 2013, 18:15
avatar:
Dlaczego jak tak mało kompletnych animacji jednostek?
Quality over quantity, you silly. :3

Bezimienny111:
Jeśli chodzi o spójność grafiki to jej moim zdaniem nie da się tak naprawdę osiągnąć - wątpię by ktoś dał radę skopiować idealnie ( przez co zapewnić spójność), styl grafików tworzących oryginalne jednostki.
To co mówisz byłoby słuszne, gdyby wszystkie jednostki do H3 stworzył jeden grafik. Tych grafików było jednak całkiem sporo, a jakimś cudem udało się im wszystkim zrobić coś, co jest, ogólnie rzecz biorąc, spójne stylistycznie. Dlaczego więc fani, którzy już pokazali swoje nadzwyczajne wręcz czasem umiejętności, mieliby być od nich gorsi?

Tarnoob:
Wszystko, co nie jest sklejanką, przekolorowanką albo zerżnięciem z MM6-8, wydaje się "inne" i "nieheroesowe".
Jednostki Alex-andra czy Maestro akurat nigdy mi nie przeszkadzały (no, ten drugi czasem nie potrafił dobrze ich ustawić). Jednostki Axolotla zaś zawsze mają dla mnie ten sam problem. Twój argument jest inwalidą, a sklejanki, przekolorowanki i ripy z MM6-8 odeszły już dawno do lamusa. :P

Kuririn PW
10 czerwca 2013, 14:44
Cytat:
Potrzebna grafika z tłem Twierdzy.

Link



Czarexin PW
12 czerwca 2013, 07:45
Witam odkryłem jeden mały problem. Otóż gdy walczę z rozbójnikami to gdy oni obrywają gra crashuje.

Warmonger PW
12 czerwca 2013, 07:46
Błędy należy zgłaszać tu.

Matheo PW
12 czerwca 2013, 09:45
Można tam pisać po polsku? Po angielsku nie wytłumaczę problemu tak dobrze, jak w naszym języku.

Warmonger PW
12 czerwca 2013, 11:04
Pisać zawsze można, ale chodzi o to, aby wszyscy zrozumieli :P Jeśli problem dotyczy instalacji / uruchomienia, można też skorzystać z naszego forum.
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 129 - 130 - 131
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel