Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 129 - 130 - 131

zbigniew PW
15 grudnia 2012, 17:20



Magenta. ;). Niestety tylko przekolorowanie.

Edit: J. M. Sower- Dla mnie bomba. Nie tylko nowe kolory ale też nowe wzory. To Ci się udało.

Dobrze by było żeby każdy grafik przygotował chociaż jeden kolor ale wszystkich potrzebnych flag i szablonów.

J. M. Sower PW
15 grudnia 2012, 17:27
Wyeksportowałem pliki, które trzeba przerobić. Są to 3 obrazy i 12 defów, więc wprowadzenie nowych kolorów możę być czasochłonne, zważając na fakt, że wszystko musi być jeszcze zaprogramowane. Jeśli liczysz na moją pomoc z grafikami Warmongerze, to musisz poczekać bo nie mam na to aktualnie zbyt dużo czasu.

Edit: Te trzy obrazy oddzielnie do każdego koloru, czyli jeśli brać pod uwagę te moje cztery kolory, to będzie 12 obrazów.

Matheo PW
15 grudnia 2012, 18:54
Póki nie ma nowych miast, dodanie więcej niż dwóch graczy nie ma sensu ;) Myślę, że ogólnie nie powinno być ich więcej niż 12.

Jakie kolory? To zależy jakie miasta będą dodane, bo fajnie żeby do siebie pasowały kolorystycznie. Na pewno czarny się przyda, może siwy? Nie wiem jak nazwać ten kolor, może tak - pustynny?

Są mapy, na których fabrycznie jest więcej niż 8 zamków. Nowy gracz, mógłby startować w jednym z zamków nie zajętych przez nikogo. No i są mapy gdzie każdy gracz ma dwa, trzy zamki. Może mieć jeden, a zamiast tego graczy będzie więcej.

Warmonger PW
15 grudnia 2012, 20:21
Dobra robota, cieszę się, że forumowicze potrafią się zmobilizować ;)

Aby uniknąć bałaganu, proponuję dalszą dyskusję nad większą ilością graczy przenieść na nasze forum.

voncur PW
16 grudnia 2012, 00:30
GRATKI chlopaki!!!
Jak widać da się, J. M. Sower jak zauważyłeś, masz jakieś 2 lata na dopracowanie:)

Bychu PW
16 grudnia 2012, 10:15
Jak na mój gust, trzeba by było "użółcić" zółtego. ;) Flaga białego, jest także bardzo podobna do flagi brązowego. Ale i tak, świetna robota panowie tylko tak dalej :D

Fandor PW
16 grudnia 2012, 10:46
Kolory Sowera mi się nawet podobają ale uważam że są do wymiany 2 z nich. Jasny szary ponieważ jest prawie jak neutralnych najlepiej na biały i ciemny szary jakoś nie pasuje - lepszy był by po prostu czarny i mała prośba dajcie czarny na początek bo tylko nim bym grał ^^. Co do kształtów nie mam zastrzeżeń bardzo dobre :)

witchking PW
16 grudnia 2012, 10:48
Zółty jest we wszystkich flagach kolorem drugim więc ja bym z niego zrezygnował. Biały na mapie może mieszać się z kolorem niezdobytym. Wzory całkiem trafione:)

J. M. Sower PW
16 grudnia 2012, 13:31
Oto jak moje kolory powinny wyglądać na mapie:

Fandor PW
16 grudnia 2012, 13:34
Sower, to jakiś fotomontaż czy naprawdę Ci się udało już coś takiego zrobić?

J. M. Sower PW
16 grudnia 2012, 13:36
Heh, fotomontaż :).

bolinio3 PW
16 grudnia 2012, 13:39
Jak zinstalować VCMI w ogóle gdzie jest najnowsza wersja tego?

Warmonger PW
16 grudnia 2012, 13:43
Już odpowiedziałem na to pytanie, na poprzedniej stronie podałem link.

Z innej beczki: dodawanie nowych artefaktów jest możliwe!



Efekt na ekranie stwora, wyssanie many:



Brawa dla Witchkinga za przygotowwanie grafik i pomysł.

Matheo PW
16 grudnia 2012, 15:22
@bolinio3 Google nie gryzie wiesz. Gdybyś umiał czytać to zauważył byś, że to temat o VCMI. Na tym forum są tematy o Erze i WoG zapytaj tam i oszczędź roboty strażnikom, bo i tak te posty przeniosą.

HobbitHobbitKolego, jak i tak przeniosą, to po co te nerwy?


CHŁOPAKI BRAWO!!! VCMI znakomicie się rozwija, oby tak dalej panowie :)!

Shin0bi PW
16 grudnia 2012, 15:49
Wygląda super! Już nie mogę się doczekać aż przeniosę się z ERY na VCMI =)

J. M. Sower PW
16 grudnia 2012, 16:08
Znakomicie, choć bardziej wyczekuję możliwości tworzenia nowych umiejętności i czarów, jednak chętnie zobaczę jakieś legendarne artefakty z MM.

witchking PW
16 grudnia 2012, 22:23
Dodam tylko, że współtórcą koncepcji był Hobbit. Widze, że coś nie tak się wywietla to wina mojego pliku? Jak tak to niedługo go poprawie.

Warmonger PW
24 stycznia 2013, 08:18
Jest już wersja testowa 0.90b.




Zachęcam do testów i zgłaszania błędów.

Dark Dragon PW
24 stycznia 2013, 16:50
Czyli z nową wersją możliwe by było zagranie Grove vs Cove na jednej mapce?
Jak proste może być to dodawanie miast i czy Cove jest już w grze (wnioskuję po screenach)?

Czy nie jest to warte newsa na głównej?:P

Fandor PW
24 stycznia 2013, 17:04
Kurcze genialnie, musze to wyprobowac jak tylko zrobie komp. Ale dobre pytamie czy bedzie Cove juz w grze i czy mozna dodac Grove? A czy mozecie sami to dodac?
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 129 - 130 - 131
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel