Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 16 - 17 - 18

Artov PW
6 października 2010, 20:44
@Kreator - Mógłbyś przeładować Autumn Rampart na inny server?
Linki z tego nie działają

Irhak PW
7 października 2010, 13:06
@up - aktualnie nie mogę... nie mam dostępu do własnego kompa, więc nie mogę zbyt dużo z tym zrobić :(

@Dru - thx za pomysł... dodam specjalnie dla Ciebie ten róż ;)

Dragonar PW
22 października 2010, 15:55
Znalazłem coś ciekawego u mnie na dysku. Dwa szablony, które mogą pomóc w tworzeniu nowego widoku z okna gildii magów. ;)

POBIERZ

1. Kopiujemy "szablon1.bmp" w wybrane miejsce naszego tła miasta (wraz z przezroczystością koloru białego).
2. Nakładamy "szablon2.bmp" na "szablon1.bmp", który znajduje się już na naszym tle (również z przezroczystością koloru białego).

Dzięki temu nie trzeba nic wycinać z tła miasta, żeby zrobić nowy widok. :P

stairwaytoheaven PW
26 października 2010, 16:12
@Kreator Irhak
Mała prośba. Mógłbyś jakoś wrzucić AR na inny serwer? Wszystkie linki na space-nation nie działają, a bardzo chciałbym zobaczyć jesienny Bastion.
Pozdrawiam
TheDarkLight

Drwal PW
26 października 2010, 19:21
Kreatorem nie jestem, ale chyba mogę Ci pomóc. Masz na myśli ten Rampart?

Jeśli tak, tu możesz pobrać.

Irhak PW
27 października 2010, 12:34
@stairwaytoheaven (czyżby fan Disciples 2?)
Mam w tej samej komnacie jeszcze jeden temat, w którym także zamieszczam linki... warto by tam zajrzeć jeszcze ;P

stairwaytoheaven PW
9 listopada 2010, 15:49
@drwal-siekiery
Dzięki :> Ale wypróbuje chyba wersję Kreatora Irhak, bo jak widać obszerniejsza ;P

@Kreator Irhak
Zgadza się. D2 jest genialną grą, jednak jest dla mnie na równi z HoMM III ;>.
Dzięki za pomoc. Zabieram się za testowanie.

Lyokoheros PW
21 listopada 2010, 22:11
Mam prośbę(jeśli napisałem w złym miejscu to z góry przepraszam) czy ma ktoś może pliki grafik drugiej propozycji szmaragdowej wieży?(tej z opisem "inna propozycja szmoragdowej wieży", przypominającej z lekka zieloną smoczą utopie)

Dragonar PW
22 listopada 2010, 15:05
ZOBACZ

Proszę bardzo. Wystarczy pobrać, przekonwertować na *.bmp i zamienić kolor tła na cyan.

Lyokoheros PW
22 listopada 2010, 16:16
Dzięki dragonar!
...ale czy się mylę czy do budynku potrzeba więcej niż jedną grafikę?
a tak przy okazji mógłbyś mi podać jak odnaleźć w paincie odpowiedni odcień?(chodzi o numerki czerw., ziel., nieb.)

Artov PW
22 listopada 2010, 17:51
Naprawdę nie musisz tego robić. Wystarczy jedna grafika i możesz zostawić kolory takie jakie są

Lyokoheros PW
22 listopada 2010, 20:21
Przecież to cyjan jest czytany jako przezroczysty a nie biały

Dragonar PW
23 listopada 2010, 15:05
Artov również ma rację, gdyż można po prostu ustawić w DefToolu kolor, który ma być przezroczysty, klikając na kwadracik z kolorem przezroczystości, w zakładce "Klatki". Cyan ma natomiast wartość: 0, 255, 255. Ja osobiście preferuję rozwiązanie podane przeze mnie - grafiki NWC chyba zawsze mają tło o wartości 0, 255, 255, a to właśnie grafiki NWC powinny być wzorem. Po prostu cyan wygląda bardziej profesjonalnie. :P

Irhak PW
13 grudnia 2010, 00:54
hmm... coś ostatnio cicho w NI jak i innych projektach, więc chyba pora ogłosić, że nowa wersja AR ukaże się na święta ;)

A w niej:
- poprawione krasnale,
- poprawiony def specjalizacji,
- tło oblężenia,
- jaskrawojesienny ekran ładowania,

i prawdopodobnie:

- defy miast na mapie przygody!


EDIT - po rozmowie z niektórymi osobami i dodatkowych własnych przemyśleniach doszedłem do wniosku, ze jednak nie będzie zmiany defów na mapie przygody... (m.in. dlatego, że defy siedlisk zostają bez zmian - tzn. na zewnątrz lato wewnątrz jesień...)

Aklantes PW
14 grudnia 2010, 23:46
Kreatorze Irhaku czy planujesz może wydać (w czasie bliższym, lub dalszym) nową wersję 8th LR?

W zdrowiu bywaj.

Irhak PW
15 grudnia 2010, 00:05
To będzie niespodzianka (nawet dla mnie) jeśli na święta dostanę kompletny skrypt do 8LR (tak, Altair, mówię o Tobie ;))...

AltairAltairJest na to spora szansa. Muszę sobie tylko przypomnieć co tam miałem napisać. :P

Irhak PW
24 grudnia 2010, 18:11
Spójrzcie co Mikołaj wam przyniósł na święta ;)



Autumn Rampart w wersji 0.9

angielska

polska

EDIT - z wersją pl jest aktualnie pewien problem przy budynkach, więc polecam wersję angielską... ;) poprawione (mam nadzieję ;P)

EDIT2 - oto co będzie w wersji 1.0 poprawione/dodane:
- tło oblężenia dla Rampartu,
- animacja budynków wewnątrz miasta...

Acid Dragon PW
24 grudnia 2010, 22:05
Miasto wygląda REWELACYJNIE.

Jednak jeśli miałbym grać z tym modem, zdecydowanie wróciłbym do poprzednich krasnali. Jest to jedyny element, którego nie pochwalam. Nie to, że są złe. Ale są ostatnią rzeczą, które pasują do jeszcze bardziej spokojnego, elfickiego Bastionu, jakim ten zamek stał się teraz. Tu nie ma miejsca dla punkowych osiłków z toporami.

Dru PW
24 grudnia 2010, 22:38
Można prosić o jakiś zrzut ekranowy czy coś? Bo nie chcę tego instalować bez przedwczesnego wglądu ;).

Irhak PW
24 grudnia 2010, 23:20
Jeśli pamiętasz jak miało wyglądać to miasto w wersji Morna, to wiesz jak ono teraz wygląda ;P

A screen może się kiedyś znajdzie jakiś ;P
EDIT - juz 3 osoby się o to pytają, więc:
obrazek
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel