Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 16 - 17 - 18

Irhak PW
30 czerwca 2010, 19:56
Skoro Cati już wcześniej dawała tutaj części pracy NI Team, więc chyba tym razem powstrzymam ją ;)

Oto najnowsze dzieło członka naszego teamu, ww13...

Behold(er), New Backgroung v.2.0!



Do pobrania tutaj...

Aziel PW
9 lipca 2010, 18:36
Witam
Udało mi się bezproblemowo wkleić defy według mini-poradnika zamieszczonego gdzieś parę postów wyżej, jednak nie mam pojęcia co zrobić żeby działał interfejs- gdzie powinienem wkleić pliki .wog? W przypadku paczki H3NewInterfaceV061 jest to kilka plików podzielonych na foldery- uprzejmie proszę o wytłumaczenie mi możliwie jak najbardziej łopatologicznie co, jak i gdzie ażebym mógł cieszyć się tym pięknym tłem : P
Ew. proszę o linki do tematów z których mógłbym sie dowiedzieć jak to zrobić, gdyż takowych nie mogę znaleźć.

Dragonar PW
9 lipca 2010, 18:38
Pliki *.wog umieszczamy w katalogu 'UPDATE', który znajduje się w głównym folderze z grą. Następnie uruchamiamy program 'H3WUPD.exe', który również jest w tym samym folderze. Postępujemy według wskazówek instalatora. Gotowe.

Aziel PW
9 lipca 2010, 18:49
Królu złoty, działa ^^
Dziękuję pięknie, a żeby nie spamować tak do końca, moje pytanie- wiadomo czy ktoś pracuje nad dokończeniem tego interface? Żeby dopasować do niego możliwe jak najwiecej elementów, ekrany budynków w zamku?

avatar PW
9 lipca 2010, 22:37
Wszystkie odpowiedzi masz tu: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=33030&pagenumber=23

Irhak PW
9 lipca 2010, 22:58
Pracujemy, pracujemy... Grupa się poszerza, więc już trochę więcej niż sam interfejs robimy... ekrany miast również są zmieniane... ;)

Z pozdrowieniami,
Członek teamu New Interface for WoG

Irhak PW
29 sierpnia 2010, 16:01
Pamiętacie może AR? Miasto, które niby miało wyglądać tak?

Otóż w NI Teamie pracuje nad tym miastem (pracowałem sam do wydania 0.5, od wydania 0.7 wspólnie z Wiwem)...

Przedstawiam wam coś co się urodziło z tej pracy - wersję 0.7!

Wersja angielska

Wersja polska

W wersji 0.8 planujemy dać m.in.:
- nową muzykę dla AR,
- ikony miasta,
- ikony bohaterów,
- pełne spolszczenie dla wersji PL ;)

Field PW
29 sierpnia 2010, 16:31
Jedno pytanie: jest sens to wstawiać w wersji 0.7 do gry, czy też istnieje ryzyko crashowania? Chodzi mi zasadniczo o to, czy to w ogóle już jest grywalne, bo na ten Bastion to się napaliłem już dawno temu ;)

Irhak PW
29 sierpnia 2010, 16:47
Jak najbardziej grywalne... wersja 0.7 miała jeden bug w edycji PL - jeden txt był po angielsku, ale to zostało już naprawione... na tej wersji ja nie mam ŻADNYCH problemów związanych z AR... ;P tzn. że możesz śmiało instalować xD nic z tej paczki nie spowoduje błędów ;)

Field PW
29 sierpnia 2010, 16:58
Wszystko super zasadniczo, ale parę korekt językowych by się zdało, a przynajmniej jedna: powinno być

Cytat:
The Dragon Cliffs is a place where Green and Gold Dragons live.

Przejrzałem na szybko, więc nie sprawdzałem dokładnie wszystkiego, ale to tak na marginesie.

EDIT: Pospieszyłem się i skorygowałem.

Irhak PW
30 sierpnia 2010, 18:24
Co skorygowałeś jeśli można wiedzieć? Ja nie rozumiem o co Ci chodzi z tym cytatem...

Field PW
30 sierpnia 2010, 18:59
W tym zdaniu, które brzmi poprawnie, a które podałem niżej, sam zrobiłem błąd. 5 minut później coś mnie tknęło i dokonałem korekty (z are na is) :P

Irhak PW
1 września 2010, 22:54
Nadal nie rozumiem o co Ci chodzi w tym cytacie... Dragon Cliffs są teraz tylko do rekrutacji Green Dragons, a Dragon Hills są przeznaczone dla Gold Dragons (jako te lepsze)...

Irhak PW
7 września 2010, 21:43
Oto kolejna wersja Autumn Rampart, wersja 0.8:

Wersja angielska
Wersja polska

Do wersji 0.9 wprowadzić planujemy następujące rzeczy:
- ekran ładowania wraz z paskiem postępu,
- poprawione, animowane defy krasnali na mapie,
- poprawiony def specjalizacji bohaterów,
- pole bitwy z oblężenia Autumn Rampart ;)

PS. jako, że moim zamysłem było wprowadzenie AR do mojego projektu pt. Zew Wojny, to prezentuję także moją stronę tego projektu do oceny ;)

EDIT - tym kolorem oznaczono, co już zostało wykonane... ;)

Cati7 PW
8 września 2010, 09:24
Niestety pliki wog są uszkodzone wersji 0.8 Zarówno polska jak i angielska.

Jak możesz to wrzucaj pliki na ten serwer. Z nie go się ściąga z max. transferem łącza. Jak również zero czekania dla osób, które mają stałe IP. Ściągać można zaraz następny plik. Jak jest ich więcej :)

Co do wersji 0.9 fajnie jakbyście zrobili pod moda Hero of Light˘s 2.1 Nie długo powinna pojawić się jego kolejna aktualizacja :p

Irhak PW
8 września 2010, 13:43
Sorki... wina raczej mojego szybkiego pisania niż zepsuta łatka...
Aby zadziałało wystarczy zmienić w łatce w pliku h3sprite.txt linię avwttak.def na avwattak.def ;P

Cati7:
Co do wersji 0.9 fajnie jakbyście zrobili pod moda Hero of Light˘s 2.1 Nie długo powinna pojawić się jego kolejna aktualizacja :p

Może w późniejszej wersji (powyżej 1.0)... W wersji 1.5 planuję zasymilować AR z modem NU...

EDIT - na mojej stronce są poprawione łatki...

Wiwern PW
8 września 2010, 17:05
Tak tylko wpadłem powiedzieć, że nie mam nic wspólnego z zepsutymi łatkami i nie mam pojęcia o co w nich niby chodzi. Ja tylko robię grafiki i pierdoły do AR i coś ciekawego. Co? Zobaczycie niedługo.

To tyle tłumaczenia.

Irhak PW
25 września 2010, 17:42
Między jednym projektem a drugim zdołałem zrobić coś na wzór nowego intro do WoGa... potrzebna jest tylko jakaś idealnie wpasowana muzyka...
BTW. - myślałem jeszcze nad wydłużeniem sekwencji filmiku między napisami BLOODLUST BARBARIANS i EVEN THE MIGHTY DRAGONS...

EDIT - nowa wersja z lekkimi zmianami ;)

Marian2oo6 PW
25 września 2010, 17:53
Jerry Goldsmith - Valhalla Viking Victory. Musiałbyś tylko pobawić się nożyczkami audio, bo utwór łącznie ma 10:39 min.

Dru PW
25 września 2010, 19:32
Szkoda, że nie dodałeś jeszcze różowej czcionki do tej zielonej to byłby komplet jaskrawości. Druga sprawa te przejścia między scenami jest ohydna, lepiej było by dać efekt ściemnienia i rozjaśnienia niż jakieś wypadające klocki:P.

A tak WoGle to oryginalne intro jest najlepsze i nie potrzeba mu jakiś dodatkowych ozdobników...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel