Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 - 17 - 18

Drwal PW
2 grudnia 2015, 18:54
Dziś zrobiłem sobie dzień przeglądania sieci. Udało mi się znaleźć jeden mod na Ere 2: Faster battle movement.
Jak mówi nazwa, przyspiesza on animacje poruszania się jednostek na polu bitwy. W sumie nic ciekawego, ale może i na to znajdzie się jakiś amator.

Prezentacja video moda: Tutaj
Download
Instalacja: kopiujemy ściągnięty plik do folderu Data.


avatar PW
5 grudnia 2015, 16:03
Czy jest jakiś mod zastępujący plik TPMAGE.bmp czyli widok wnętrza gildii magów na coś bardziej klimatycznego?

Drwal PW
13 lutego 2016, 21:11
Kolejny dość ciekawy projekt. Węgrzy robią coś na wzór mitologicznego miasta, swoje prace pokazali na YT, niestety nie ma za dużo informacji. Filmik na mnie zrobił pozytywne wrażenie.

https://www.youtube.com/watch?v=zEzNkC4t7bM

Belegor PW
13 lutego 2016, 21:23
Jak dla mnie wygląda to na przerobiony loch, w którym zastąpiony troglodytów, beholderów, meduzy i smoki innymi jednostkami. Grafika budowli też zapożyczona i nie pasująca do klimatu gry.

Drwal PW
13 lutego 2016, 21:44
Faktycznie to zdecydowanie przerobiony Loch. Grafiki to pewnie sklejki z różnych gier, ale jak na taką technikę nie jest źle. Oczywiście brak tu ładu, składu i logiki. W podobny sposób powstawał jednak Gaj, minimalny potencjał w tym widać.

Warmonger PW
13 lutego 2016, 22:32
Czy to nie jest kolejna odsłona moda "Myth"? Przewijał się już kilka razy, ale nie wzbudził większego entuzjazmu.

Andruids PW
13 lutego 2016, 22:44
Centaur przed stajnią : D
Szkoda, że Morglin tego nie dożył.

Szaman PW
14 lutego 2016, 00:46
Zrobienie zamku ze stworów, które już mają już obsadę w innych miastach, to kiepski pomysł. Lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby zrobili remake istniejących zamków. Centaur przy stacji to fajny pomysł, czemu nie zrobić tak w bastionie? Urozmaicić mapę przygodę, nową muzykę itp. I voilŕ mamy ładne mod:)

witchking PW
14 lutego 2016, 10:11
Z tego co wiem to ten mod to właśnei remake istniejących zamków. Tu jest więcej na ten temat:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40599

now PW
26 lutego 2016, 18:22
Ma ktoś mody Animated Lakes (combat obstacles)& Animated Lakes (map objects) z heroes community linki tam wygasły? Mody są animacją wody podczas walki i na mapie pod woga.

Drwal PW
26 lutego 2016, 18:31
Kiedyś to chciałem ściągnąć, ale odwlekałem i linki wygasły. Z tego co pamiętam Animated Lakes zostały wchłonięte przez modyfikację The Empire of the World IV. Jeśli bardzo Ci na tym zależy zawsze możną wyciągnąć odpowiednie grafiki i włożyć do swojego WoGa.

Agon PW
27 lutego 2016, 09:20
http://www.ece.ubc.ca/~fengx/pics/Heroes4/

Gify z jednostkami z H4 - może się komuś przyda przy robieniu modyfikacji do H3

Drwal PW
7 marca 2016, 12:31
Usain Bolt mod

Mody na ERE II ciągle kwitną. Ponieważ jestem w pociągu postanowiłem przetestować kolejny z nich - Usain Bolt*. W zasadzie oferuje on jedną nowość - dodaje dodatkowe 10 punktów ruchu po każdych wygranych 50 walkach. W oknie bohatera pokazuje nam ile bitew już stoczyliśmy i ile jeszcze przed nami. Zgodnie z zaleceniami autora, mod jest kierowany dla map L, XL i większych. Na mniejszych mapach zdecydowanie może nam zabraknąć potworów, by osiągnąć efekt. Jeżeli edytujemy w notatniku plik Usain.ini, możemy zmienić wartości tych parametrów.

Download




*Dla Acida i innych niesportowych Kammerów - nazwa pochodzi od nazwiska sprintera z Jamajki,


Drwal PW
11 marca 2016, 15:02
Daily quick save mod

Jest to mini-modyfikacja, która tworzy po każdej turze automatycznie osobny plik save. Owszem, robi się trochę śmietnik w zapisanych grach, ale naprawdę może się to przydać. Zwłaszcza gdy gramy na wysokim poziomie trudności, przechodzimy trudną kampanie, czy z czymś eksperymentujemy.

Download



KammerKammerNazwa ostatniego save'a wygrywa.

avatar PW
10 kwietnia 2016, 15:02
Czy ktoś ma na dysku paczkę z tymi polami walki? Pamiętam, że je miałem wieki temu, ale nie pamiętam, do czego były dołączone. :(


Drwal PW
10 kwietnia 2016, 15:46
Przejrzałem trzy modyfikacje z polami bitewnymi: Morn Battlefields, New Battlefields, New Battlefields (ta sama nazwa, inny mod) i niestety nic nie znalazłem. Podejrzewam, że może to być część jakiejś większej modyfikacji, w której znajdują się nie tylko pola. Wyszukiwanie obrazem też niestety nie dało oczekiwanych rezultatów.

Kammer PW
10 kwietnia 2016, 16:02
Też szukałem obrazem, nie polecam, prawie złapałem trzy wirusy, na szczęście Avast czuwał.

Alistair PW
10 kwietnia 2016, 16:45
Mnie wyszukiwanie obrazem skierowało na chomikuj.pl. Niestety do pirackiej wersji gry, może w niej są te pola. Z opisu nie wyczytałem nic o nowych terenach bitewnych.

Drwal PW
27 kwietnia 2016, 18:45
Salamandre zaktualizował modyfikację Advanced battle hints. Mod ten wyświetla dodatkowe informacje na temat zaklęć rzuconych na jednostki i innych mniejszych rzeczy.



Downolad

avatar PW
17 maja 2016, 18:37
Wyciągając grafiki z Disciples 2 oczyma wyobraźni zobaczyłem podobne tereny zainkorporowane do H3.


Teoretycznie mam wszystkie grafiki do stworzenia plików DIRTTL.def, Snowtl.def, Lavatl.def i pozostałych, niestety brak umiejętności w grafice 2D spowodował, że szukam kogoś z umiejętnościami i wolnym czasem po forach :)
Anyway, całe zasoby - jakby kogoś interesowało mam tu :)

strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel