Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 16 - 17 - 18

Irhak PW
26 października 2012, 11:20
To nie kominy. To dodatkowe wieżyczki :P

witchking PW
26 października 2012, 11:36
A z czego zrobisz niebieski dach? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że to niebieska blachodachówka;p

Szalony ogr PW
26 października 2012, 11:42
Najlepiej wstawić tam głowę Justina Biebera :P. A tak serio, to może rzeczywiście lepszy będzie czerwony.

AmiDaDeer PW
26 października 2012, 18:34
witchking:
A z czego zrobisz niebieski dach?
Z tego, czego używali magowie z Bracady.

witchking PW
27 października 2012, 11:33
Proponuje porównać oba odcienie bo wtedy łatwo zauważyć, że materiał jest inny.

Trith PW
27 października 2012, 12:10
--ciach--

To teraz niech ktoś potwierdzi solidnymi dowodami tezę, że na Antagarichu nie istniały farby. :P

Rytelier PW
28 października 2012, 11:21
Co dziwnego w niebieskim dachu? Ta wieża jest związana z magią i danie jej czerwonego dachu nieco zepsuło by efekt. Co do górnej wieży, to nie wydaje mi się, żeby perspektywa była zła... może trochę. Taki ma wygląd, żeby uwydatnić jej przeznaczenie, choć dam kilka poprawek, to ogólny wygląd pozostanie bez zmian.

witchking PW
28 października 2012, 11:33
Z doświadczenia wiem, że jako autor możesz być mało obiektywny;) Oczywiście jeśli jestem osamotniony w mojej opinii to możesz ją olać.

Kamar PW
1 listopada 2012, 15:49
Jak wy wrzucacie swoje sprity z powrotem do pliku lod? Chciałbym to samo zrobić, ale za pomocą programu ResEdit mogę tylko wyjąć, a nie włożyć.

AmiDaDeer PW
1 listopada 2012, 16:15
Polecam MMArchive - mniej zabugowany niż ResEdit i ma więcej fajnych opcji, jak np. wrzucanie zasobów do plików *.lod. I spokojnie - działa również z HoMM3.

Kamar PW
1 listopada 2012, 16:23
Wielki dzięki za pomoc!

AmiDaDeer PW
10 lutego 2013, 22:21
Wtyczka Enroth Colors autorstwa feanora i Crodo. Kolor brązowy zostaje podmieniony na żółty, zaś barwy w grze stają się bardziej nasycone (poziom nasycenia jest zależny od ustawień w pliku konfiguracyjnym).








Chad PW
10 lutego 2013, 22:43
Hmm w sumie to przydałoby się coś, co by podmieniło niebieski/jasnoniebieski na inny kolor, np. żółty... jakoś tak 2 niebieskie kolory trochę mnie nudzą ^^"

Skazo PW
12 lutego 2013, 23:04
Witam. Miałbym do was ogromną prośbę. Czy ktoś mógłby mi podesłać działający link z nowymi polami bitew do woga ? (New Battlefields). Oraz nie pamiętam gdzie, ale gdzieś widziałem nowe grafiki piasku oraz trawy, które były bardzo realistyczne. Wie ktoś może czy można je dodać do gry i gdzie bym mógł je znaleźć ?

Dark Dragon PW
13 lutego 2013, 02:44
Nowe Pola Bitew są u nas w dziale Download WoGa i powinny w pełni działać, o tutaj.

Skazo PW
13 lutego 2013, 14:23
Dzięki wielkie :) Zapomniałem dodać, że ta realistyczna trawa i piasek były na mapie a nie na polu walki

Dark Dragon PW
13 lutego 2013, 23:12
Chodzi o takie dekoracje jakie możemy uświadczyć w nowej wersji HotA (piaszczysty teren)? Samych plików raczej ciężko, ale gdzieś na necie był pakiet dekoracji kilkaset obiektów i tam toto było.

AmiDaDeer PW
14 lutego 2013, 00:06
Wydaje mi się, że chodzi o realistyczne podmiany już istniejących terenów pokazane kiedyś na HC... Sam chciałbym wiedzieć, skąd można je ściągnąć. :(

Hayven PW
14 lutego 2013, 07:34
--ciach--

Czy Horn of the Abyss działa jako mod do ERY?

Skazo PW
14 lutego 2013, 09:47
HobbitHobbitTrochę oczyściłem temat, coby nie było zbyt dużego śmietnika.


Co do terenów chodzi mi o to:



Wie ktoś czy to zostało ukończone i gdzieś udostępnione? Gdzieś indziej widziałem jeszcze bardziej realistyczny piasek, ale to chyba fanart jakiś był jeśli dobrze pamiętam.


I drugi mod który mnie interesuje to ten czerwony zamek, z tym że chciałem się dowiedzieć czy on jeszcze jest w trakcie tworzenia czy jest już całkowicie skończony.



Jeśli ma ktoś jakieś informacje na ten temat to będę bardzo wdzięczny :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel