Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 16 - 17 - 18

Fandor PW
25 kwietnia 2012, 12:41
Jak tak się przyglądam twojej fortecy to te jednostki wydają się takie duże-grube. Myślę więc że fajnie mógł wyglądać tytan z H4 zamiast trójkowego.

Lyokoheros PW
25 kwietnia 2012, 17:38
Od lewej w kolejności od 7 do 8 poziomu? Jeśli tak to radziłbym raczej tego w niebieskiej zbroi jako 8 poziom, a tych po środku i po prawej jako 7 poziom ulepszenie(lub też na odwrót). Chodzi po prostu o to, że lepiej by ten 8 poziomowy się bardziej wyróżniał.

gruziak97 PW
25 kwietnia 2012, 18:20
@Maciej Masz rację pewnie tak zrobię. Po prostu zapomniałem, że ten niebieski mimo, że ma zwykły miecz, też strzela. ;)
Jak to zamienię to pewnie od razu też portrety i klatki ataku giganta, tytana i lorda, bo na razie mi się nie chciało. :P Pozostanie mi już tylko właściwie znalezienie jakiegoś ciekawego dowódcy. Przy okazji czy strzały dowódców mają swoje oddzielne defy, czy korzystają z jakiś innych strzałów?

Fandor PW
25 kwietnia 2012, 19:53
Jak dla mnie fakt że jest inny bardziej pasuje na słabszego (tylko jest trochę za wysoki) jednak ma gorszy miecz, zbroja dużo się nie różni za to miecz i hełm pokazują że jest słabszy (tytan ma czerwony a gromowładny niebieski) więc musiałbyś edytować tego giganta a jeżeli tego nie robisz to zostaw tak jak jest.

Lyokoheros PW
25 kwietnia 2012, 20:18
Cóż kolor tego pióropusza to chyba można by u tego niebieskiego zmienić(jeśli nie chcesz by był taki sam jak u gromowładnego, to zamiast niebieskiego zrób np złoty lub srebrny, to chyba wyglądałoby dośc efektownie).
A miecz... hmm... można by dodać jakieś biegnące po nim wyładowania elektryczne. Jeśli oczywiście chcesz/masz czas/kogoś do pomocy by bawić się w przerabianie defa.

gruziak97 PW
25 kwietnia 2012, 22:01
Cóż, "inność" tego niebieskiego wskazuje, że powinien być 8 poziomem. Jednak faktycznie lepiej by wypadł po lekkim przerobieniu. Nie wiem jednak czy starczy mi chęci/cierpliwości/zdolność by zrobić to osobiście. Liczę, że niedługo (jutro?) ruszę z nowym projektem i na razie forteca zejdzie na dalszy plan. Może z czasem do niej wrócę. :P

Jednak uroczyście zaświadczam, że każdy może kontynuować ten projekt i zrobi mi tym przyjemność. Proszę jednak, aby dzielić się pracami, by wszyscy mogli z nich korzystać.

Fandor PW
26 kwietnia 2012, 08:35
Jak dla mnie gdyby był trochę mniejszy ta inność świadczyła by o tym że jest słabszy.

Fandor PW
29 kwietnia 2012, 09:04
Nie wiem czy już dodawano taki link ale nie mogę znaleźć więc zapytam czy mógłby mi ktoś podesłać link do HoL 3.1, ten z HC mi nie działa.

gruziak97 PW
29 kwietnia 2012, 09:40
Hmm... Mi linki z tego tematu działają. Pliki są umieszczone na 4shered i chyba musisz się zarejestrować, żeby je pobrać.

Bezimienny111 PW
4 sierpnia 2012, 12:30
Gaspar, szukaj informacji. W drugim linku pod filmikiem masz download tego a tam napis : NiM available in English only! Chyba nie muszę tego tłumaczyć.

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 22:28
Tak, wszystkie zamieszczone tu dodatki łącznie tematy z Grafikami z WOGA WYMAGAJĄ Najnowszej części Woga bodajże jest to 3.58F a jeśli nie WOGA to Ery wersji 2.3 która osobiście posiada w sobie WOGA i ma więcej możliwości. Pozdrawiam

Masław PW
4 sierpnia 2012, 22:36
Do New Interface WoG nie jest wcale potrzebny. Wystarczy przerzucić pliki graficzne z tego moda do H3bitmap.lod (tak jak zastępuje się defy jednostek) i można go odpalic na najzwyklejszym SoD.

Bluearga PW
5 sierpnia 2012, 21:22
Ma ktoś z was jakaś fajną paczkę nowych defów dla jednostek 8 poziomu? Nie chce by były one w pliku .wog bo wtedy amienią mi portrety z "Nowe Ulepszenia" i chyba po raz 10 bym musiała wgrywać ten mod od nowa.

Mam wyglądy Docent Picolana - Krwawego Smoka i Świętego Feniksa. O ile dobrze pamiętam była jeszcze piekielna hydra i tytan, ale coś trafić na to nie mogę(na tytana głównie, bo hydrę już znalazłam)

Głównie szukam nowego wyglądu dla Widmowego Behemota i Diamentowego Smoka, ale nie pogardzę też całą resztą.

P.S. Tak wiem, ktoś tutaj w grocie ma mod "Reborn 8lvl" ale zmienia on zupełnie wygląd 8 poziomów, które nie mają nic wspólnego z 7, a ja chcę takie defy co jednak są po prostu tym samym co jednostki 7 poziomu, ale nie zwykłym rekolorem ;)

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 21:50
Co do piekielnej hydry i tytana to polecam zajrzeć tutaj :

http://packa.ucoz.ru/load/38

Jest tam sporo jednostek łącznie z hydrą i tytanem:). Co do reszty jednostek poszukaj na WogArchive czyli tutaj: http://creaturearchive.ucoz.com

Pozdrawiam

Irhak PW
6 sierpnia 2012, 16:40
Z tego co widzę to to raczej są... te same grafiki umiejętności co grze tylko w wersji HD :P

Dark Dragon PW
6 sierpnia 2012, 19:06
@Bluearga

Zajrzyj tu. (zajęło mi to 30 sek szukania ;)

TopFunny525 PW
8 września 2012, 11:08
Uznaje, że projekt a właściwie to co robię nie nadaje się na żaden nowy temat. Więc postanowiłem napisać tutaj o nim, pamiętacie może porzucone projekty miast takie jak miasto Axolotla czy Monolith?(Монолит). Cóż, po kilku dniach buszowania znalazłem sporo grafik i przyszła do mnie myśl aby spróbować swoich sił w ich odtworzeniu. Na pierwszy ogień poszedł fort dla miasta Axolotla... I cóż, muszę przyznać, że mi się chyba udało. Oto coś co zmajstrowałem dzisiaj rano...



Jedyne co mi wyszło fatalnie to fakt, że bohater wychodzi z muru, a nie wejścia z miast;P. Mógłby ktoś pomóc przy ustawieniu tej grafiki? Pozdrawiam


witchking PW
8 września 2012, 11:31
Wygląda nieźle. Nie jestem tylko pewien czy czasem autor nie wrócił do tego projektu. Ostatnio na stronie http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=7666&st=880 jest spory ruch i jakieś nowe grafiki. Proponuje się z nim skontaktować by potem nie było gadania o podkradaniu projektu.

Pozdrawiam i dorzucam swoje gratulacje:)

TopFunny525 PW
8 września 2012, 11:46
Dzięki, nie spodziewałem się, że Axolotl wrócił do projektu, myślałem, że jest bardziej zajęty swoimi sprawami z HoTA:). BTW. Oto kolejny fort, a mianowicie Vori(z projektu Two Islands). Projekt został zatrzymany 2 lata temu. Mam nadzieję, że twórcy się nie zdenerwują jeśli pokażę co zrobiłem:)...




Uważam, że wyszedł średnio, spróbuję zrobić coś z tym bohaterem:)...

Dark Dragon PW
8 września 2012, 14:01
Bo to jest żywcem wyjęte z MM7 lub 8.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel