Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 14 - 15 - 16

Eniphoenix PW
8 marca 2009, 22:33
A dasz nam ten trop?

vinius PW
9 marca 2009, 17:28
A sam nie wiem, czy to właściwy! :P ale został już wspomniany w tym temacie i szybko na niego wpadłem. Sam nic więcej nie powiem, bo co to za zabawa - tylko tyle, że lepiej zwolnijcie łącze ;).

J@kubek PW
9 marca 2009, 21:33
Ja odnalazłem tylko 3 ukryte komnaty;)

Eniphoenix PW
9 marca 2009, 22:03
Viniek...co to znaczy zwolnić łącze do Kreegana?!

Dragonar PW
9 marca 2009, 22:53
Szukałem już długo i nic nie znalazłem. :/ O co chodzi z tym zwolnieniem łącza?
Proszę o małą podpowiedź.

Acid Dragon PW
10 marca 2009, 13:19
Mam wrażenie, że vinius ma jednak zły trop, bo w tym temacie chyba jeszcze niczego o tym nie było.

Ginden PW
10 marca 2009, 17:03
Dobra, podpowiem wam, że ta komnata jest na miejscu bardziej widocznym, niż ta z czerwonym smokiem.

vinius PW
10 marca 2009, 17:07
Zaraz... w takim razie gdzie jest komnata z czerwonym smokiem!? I jak na nią trafić?

Eniphoenix PW
10 marca 2009, 17:15
Ta z czerwonym smokiem jest w dziale Acromage.

vinius PW
10 marca 2009, 23:43
Wyjaśnijcie mi jedną rzecz - czy Qui lub Acidowi naprawdę chciało się dopisywać alternatywny tekst do 90% obrazków w grocie ;) ?

dambibi PW
13 marca 2009, 21:47
To pewnie ta z rdzawym ;) Odkryłem tajemnice Acidowego smoka.

Dragonar PW
13 marca 2009, 23:04
Dambibi:
To pewnie ta z rdzawym ;)
Nie, ta z rdzawym smokiem była już wcześniej.

Dark Dragon PW
26 marca 2009, 14:00
Hmm... Rdzawego powiadasz... swojego czasu zbadałem wiele ukrytych komnat, lecz teraz, gdy staram je sobie przypomnieć odnalazłem tylko 4:
- Talithraxusa
- Czerwonego Smoka
- Gorynycza
- Diamentowego Smoka
Muszę sobie zacząć to gdzieś zapisywać, bo na moje stare, smocze lata tracę już pamięć ;)

EDIT: Co do najnowszej - zawsze była podana lokalizacja nowej komnaty, tzn. dział, czy i teraz tak by być nie mogło?

Acid Dragon PW
27 marca 2009, 04:22
Nie przypominam sobie, żeby zawsze taka informacja była.

Ale nie ma problemu :P - najnowszej komnaty nie ma w żadnym z działów ;P. Kod dostępu do niej nie znajduje się ani w dziale info o..., ani w arcomage, ani w warriors, ani w WoG, ani w Eq, ani w MMT..., ani w historii, ani w smokach, ani w Forge, ani w skarbcu, ani w portalach.

powodzenia ;).

Dark Dragon PW
27 marca 2009, 11:31
Przypomnę zatem ;)
Acid:
Kwasowa Grota prezentuje kolejny dział tematyczny, który dla przeciętnego gracza jest w praktyce bezużyteczny, ale za to może być ciekawy :P - Komnatę Wojowników poświęconą grze 'Warriors of Might and Magic'. Dodatkowo na Smoczym Forum od dziś możecie odwiedzać nową komnatę - Mroczną Świątynię, w której jest miejsce na dyskusje m.in. o Warriors, a także o wszystkich innych pobocznych grach Mocy i Magii. A ci co bardziej wścibscy być może będą chcieli nieco dokładniej przeszukać komnatę wojowników ;).

Acid:
"Zostałeś wyzwany Arcomagu!" Dziś zapraszam do odwiedzenia nowej komnaty w Kwasowej Grocie - komnaty o świetnej, wciągającej grze stworzonej przez autorów 'Heroes of Might and Magic' oraz 'Might and Magic' - o 'Arcomage'. Nie tylko możecie przeczytać wszelkie informacje o samej grze, ale także sklonować jej wersję 'trial', a nawet i nieco więcej :). Zapraszam do zwiedzania!

Acid:
Dziś mam przyjemność otworzyć zupełnie nowe miejsce w Kwasowej Grocie.

Oto pierwszy autonomiczny dział strony - Komnaty 'In The Wake of Gods'. Znajdziecie tu zarówno podstawowe i ogólnodostępne informacje na temat tego wspaniałego dodatku, jak i wiadomości czy materiały unikalne tylko dla tego miejsca. Jak widać, jeszcze nie wszystkie działy są kompletne, ale mam nadzieję, że to kwestia (krótkiego) czasu. Na stronie wykorzystano materiały oficjalnej strony dodatku -
www.strategyplanet.com/homm/wog


PS. Niektórzy nadgorliwcy może nawet natkną się na coś specjalnego zwiedzając nowy dział ... ;)

To wystarczyło ;)

EDIT:
podaję kolejność jeśli ktoś chce wiedzieć:
I z Gorynyczem
II z Diamentowym Smokiem
III z Czerwonym Smokiem
IV z Talithraxusem
V z Rdzawym Smokiem
i w końcu teraz jest VI

Dragonar PW
27 marca 2009, 15:55
Acid:
Ale nie ma problemu :P - najnowszej komnaty nie ma w żadnym z działów ;P. Kod dostępu do niej nie znajduje się ani w dziale info o..., ani w arcomage, ani w warriors, ani w WoG, ani w Eq, ani w MMT..., ani w historii, ani w smokach, ani w Forge, ani w skarbcu, ani w portalach.
Zostaje strona główna i... Forum. Przeszukiwać wszystkie profile i całą galerię avatarów? :P

Acid Dragon PW
29 marca 2009, 15:16
Nie, tam też tego nie ma.
Przeszukiwać wszystkich postów też nie musicie ;P.

@Dark Dragon - w dziale Arcomage nie było żadnej aluzji. Chodziło o inne pliki w dziale download.

Dragonar PW
29 marca 2009, 17:48
Teraz zostaje tylko Kronika Newsów, ale domyślam się, iż tam też nic nie ma. :P
Może tej Ukrytej Komnaty WoGóle nie ma w Grocie? ;P

Mroczny Łowca PW
29 marca 2009, 20:10
Może jest w JB (różne rzeczy sie na świecie dzieją)?

Acid Dragon PW
30 marca 2009, 00:32
w Kronice też nie. W żadnej innej lokacji też nie ;P.
Ale jest jak najbardziej w Grocie. Kod dostępu do niej także można znaleźć w Grocie.

Ostatnia podpowiedź - Dark Dragon w sumie dobrze myślał - nowa komnata podlega pewnej zależności odnośnie innych.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel