Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 14 - 15 - 16

Dragonar PW
3 lutego 2009, 20:49
Smoczy Władco (jedyny Tutaj, gdyż przypominam, że "Władca Smoków" to tylko nick i nic po za tym), czy będą kiedyś jeszcze jakieś nowe ukryte komnaty? Już znalazłem wszystkie, a chciałbym jeszcze szukać - najnowsza była bardzo dobrze ukryta. "Pod latarnią najciemniej". :)

Tarnoob PW
4 lutego 2009, 11:10
Najnowszą też znalazłem, o ile samo miejsce ukrycia banalne, to manipulacja kursorem bardzo sprytnawa.

Kirin PW
5 lutego 2009, 16:54
Znalazłem 4/5, na ostatnią to chyba ktoś niewidzialność rzucił, albo to ja jestem ślepy :/.

Dragonar PW
5 lutego 2009, 17:18
Wejścia do komnaty nie widać, więc nie cierpisz na ślepotę. :P Wejście jest tam, gdzie się tego najmniej spodziewasz. ;)

Avelin PW
5 lutego 2009, 20:48
Ja znalazłam wszystkie komnaty czyli 5/5, ale 2 z pomocą innych :) Ale proszę o jeszcze parę komnat bo uwielbiam te śmieszne historyjki :P

Kirin PW
5 lutego 2009, 21:01
Jeśli piąta to ta od rdzawego, to znalazłem wszystkie :P.

Dragonar PW
5 lutego 2009, 21:36
Kirin:
Jeśli piąta to ta od rdzawego, to znalazłem wszystkie :P.
Tak, strażnikiem piątej komnaty jest Rdzawy Smok.

Mroczny Łowca PW
5 lutego 2009, 21:53
Ale po co niszczycie innym okazje do znalezienia? xD

Dragonar PW
5 lutego 2009, 22:04
Hmmm... może sami zrobilibyśmy ukrytą komnatę? :P Wystarczy wymyślić historyjkę i mieć jakąś nagrodę. Mam wyciągnięty i przerobiony kod html jednej z ukrytych komnat. Wystarczy tylko tekst wpisać. :) Niestety, jakoś śmiesznej historyjki nie mogę wymyślić...
Coś na wzór TEGO (dalej - gdy "pojedziemy" kursorem w dół, też coś jest, ale nie warto pokazywać).


Kirin PW
5 lutego 2009, 22:22
Mroczny Łowca:
Ale po co niszczycie innnym okazje do znalezienia? xD
Ale że o co się rozchodzi...?

a propos, kto wymyślił: Error: No such topic or duplicate topic, go away and make love to a polar camel.?

Dragonar PW
5 lutego 2009, 22:40
Gdy miałem włączoną edycję posta (był to pierwszy post w temacie), ktoś temat usunął (-_-), a post przeniósł. Po edycji, gdy klinąłem "Wyślij" wyświetlił się ten błąd.
Co myślicie o zrobieniu nowej ukrytej komnaty?

Kirin PW
5 lutego 2009, 22:47
Pomysł jest dobry, tylko trzeba by było uzyskać zgodę Acida oraz dodać jakiegoś gratisa w nagrodę, a jakiego, to w ogóle nie mam pomysłu.

Kirin PW
6 lutego 2009, 10:44
NiVelus:
drugie jak zrobimy ze naciskajac na obrazek tekst czy cos podobnego przeniesie nad do niej? chyba ze to ma byc tylko adresik a w srodku nagroda...
To już musiałby zrobić Acid, ponieważ on ma władzę nad stroną.

Nemomon PW
6 lutego 2009, 11:29
Well, Wy winnyście zrobić jedynie ukrytą komnatę, nic więcej. Chyba sami też chcielibyście jej poszukać, więc trudno by było, byście sami decydowali, w jaki sposób możecie się do niej przenieść oraz gdzie. A co do Smoka, to znając poziom olimpijski jego leniwości, to radziłbym kilka razy go dręczyć tą myślą, jeszcze coś naskrobać w Przeklętej Machinie. Nie zaszkodzi jeszcze zakupić sobie spory zapas leków na uspokojenie. Jestem pewien, że nowa komnata ujrzy światło dzienne. Za jakieś pół roku, ale ujrzy... :). Smok jest również znany ze swej współpracy z innymi istotami, aczkolwiek tylko wtedy, gdy ma na to czas (którego to ostatnimi czasy chyba nie miał zbyt dużo, ale może coś się zmieniło w tym aspekcie).

Dragonar PW
6 lutego 2009, 15:26
Mnie chodziło tylko o to, żeby zrobić całą ukrytą komnatę wewnątrz i wysłać Acidowi gotowy plik *.htm(l), który Smok umieściłby na stronie gdzie chce.
Ale potrzebujemy Jego zgody...

Acid Dragon PW
7 lutego 2009, 10:46
Smok może mówić o wielu rzeczach (np. ostatnio o podwójnej sesji), ale na pewno nie o "leniwości". Przy okazji, ukryte komnaty to już nie zwykłe pliki html, więc jeśli już, to potrzebny byłby text i zawartość.

Odpowiadając na pytanie - na razie nie mam się na co zgadzać. Taka możliwość istnieje, ale przecież nie mogę ślepo zgodzić się na umieszczenie w Grocie textu, którego nie czytałem i materiałów, których nie widziałem. Jeśli jednak będą dobre, to dlaczego nie?

Acid Dragon PW
8 marca 2009, 01:39
Ponieważ nikt nie zauważył(?), to informuję o powiększonym stanie Ukrytych Komnat. Tym razem jednak możecie sobie odpuścić klikanie :P. Kod dostępu ukryty jest w inny sposób.

dambibi PW
8 marca 2009, 14:07
Jakąś mam ale nie wiem czy to ta najnowsza.Czy można powiedzieć jakie są smoki w poszczególnych komnatach żeby wiedzieć w której się było?

dambibi PW
8 marca 2009, 21:10
Dzisiaj znalazłem z czerwonym.Czy możecie powiedzieć który jest w kolejności?

vinius PW
8 marca 2009, 22:03
E, co do tej najnowszej to jestem na dobrym tropie i rozgryzłem pół zagadki, ale utknąłem ;).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel