Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16

diabełek412 PW
22 lipca 2017, 14:37
Jak mam szukać ukrytej komnaty w komnacie H2? Mam na coś kliknąć czy co?

Kastore PW
22 lipca 2017, 14:39
Sam sobie odpowiedziałeś. Masz szukać.

Sobieski PW
23 lipca 2017, 20:14
diabełek412, skąd w ogóle pomysł, że w komnacie HoMM II jest ukryta komnata?

diabełek412 PW
23 lipca 2017, 21:02
Bo myślałem że skoro jest nowa komnata to także będzie nowa ukryta komnata no wiecie jak w heroes 1 i Hota.

Sobieski PW
23 lipca 2017, 21:29
To komnatę traszki można uznać za ukrytą? Zawsze myślałem, że ukryta komnata na dzień dobry przenosi nas do innego miejsca z obrazkiem ukryta komnata, a komnata traszki jest jakby to powiedzieć "nieukryta".

Np, ta z HotA, to standardowa ukryta komnata, a ta z HoMM I (traszki), to niestandardowa ukryta komnata, a ta druga z HoMM I (bez wyrażenia "ukryta komnata" i bez smoka), to w ogóle niestandardowa ukryta komnata.

Hieronim PW
23 lipca 2017, 23:02
A tak na serio to ile aktualnie jest tych ukrytych komnat? No chyba, że to ściśle tajne ;)

Ursus PW
24 lipca 2017, 07:18
Nie wiedziałem, że w komnacie HotA też jest ukryta komnata. Na szczęście udało mi się ją znaleźć :). Naprawdę fajne jest to szukanie komnat.

diabełek412 PW
24 lipca 2017, 16:32
Ile w sumie znaleźliście ukrytych komnat? Ja znalazłem 5 (w tym także komnatę traszki fioletowej)

PS: Są jakieś nowe ukryte komnaty?

Sobieski PW
24 lipca 2017, 18:18
Wystarczy przeczytać ten temat od pierwszej strony i będziesz wiedział wszystko, no prawie, bo jeszcze wypadałoby przeczytać niektóre niusy z okazji premier nowych komnat i z okazji urodzin Groty.

Według słów Acid Dragona z 21 maja 2013 powinno być 9 komnat (czarny, czerwony, diamentowy, gorynycz, kryształowy, rdzawy, talithraxus, wodny, zielony) + kościany smok.

Ja sam komnaty szukałem jakoś w lutym 2013 i znalazłem ich 9. Od tamtego czasu żadnej nowej nie szukałem, ale wiedziałem że się takie pojawiały.



Ukryte komnaty o których istnieniu wiem, do których można się dostać i które znalazłem:

- Aspid (O jej istnieniu dowiedziałem się wczoraj od Ciebie. Chyba nigdy, nigdzie i przez nikogo nie była wspominana.),
- Czarny Smok,
- Czerwony Smok,
- Diamentowy Smok,
- Gorynycz,
- Kryształowy Smok,
- Talithraxus,
- Wodny Smok,
- Zielony Smok.



Ukryte komnaty o których istnieniu wiem, do których można się dostać i których nie znalazłem:

- ukryta komnata w komnacie najlepszej gry z uniwersum zaraz po Heroes III, jaka to gra musisz wpaść sam, może DoC, może Heroes VI, a może jeszcze inna gra. Chociaż to pewnie zależy co kto woli, więc słaba podpowiedź.



Ukryte komnaty o których istnieniu wiem, do których nie można się dostać i które znalazłem:

- Rdzawy Smok (Sama komnata istnieje, ale wejście do niej nie istnieje, ostatni raz można było się do niej dostać miedzy 8.VIII.2013 a 11.VIII.2013.).



Ukryte komnaty o których istnieniu wiem, do których nie można się dostać i których nie znalazłem:

- Kościany Smok (Nie wiem czy komnata w ogóle istnieje, to znaczy tak jak w przypadku rdzawego smoka, komnata jest, ale nie ma wejścia, czy nawet komnaty nie ma. Istnieje chyba za to stare wejście do tej komnaty, ale pojawia się błąd 404 stab weasel. Możesz zatem poszukać samo stare wejście do komnaty, ale jest chyba kilka miejsc z takim błędem w Grocie, więc nie wiem czy to ma sens. Ja starego wejścia nie szukałem.).



Ukryte komnaty, które nie wiem czy są ukrytymi komnatami, o których istnieniu wiem, do których można się dostać i które znalazłem:

- Pochodzenie,
- Ukryta Komnata Fioletowej Traszki.



Czyli według mnie jest 10 komnat (12 jeśli liczyć pochodzenie i traszkę) + rdzawy + kościany.

Czy są jeszcze jakieś? To wiedzą pewnie tylko Strażnicy, Starożytni i Smoczy Władca.

Kastore PW
24 lipca 2017, 18:39
A ja to bym chciał, żeby był gdzieś jakiś jeden, wielki spoiler, który zdradza gdzie są wszystkie ukryte komnaty, tak, żebym nie musiał tracić czasu na ich szukanie i mógł poznać zamieszczone w nich ciekawostki.

diabełek412 PW
24 lipca 2017, 18:48
@Kastore Witam w klubie.

Magiellan PW
24 lipca 2017, 20:15
Ja zupełnie przez przypadek znalazłem komnaty Diamentowego Smoka i Gorynicza. Ale z drugiej strony to nawet nigdy specjalnie nie szukałem...


Ps: Podpisuje się pod postami Kastore i Diabełka XD

J. M. Sower PW
24 lipca 2017, 20:18
O to to! Jak ktoś chce to może szukać, ale że mi na to brakuje zwyczajnie czasu, to obecnie nie mam możliwości poznania ich tajemnic i znam ich tylko parę. :/

Alistair PW
24 lipca 2017, 20:19
Ech, Kastore niezrozumiany :) Spoilera bym nie chciał, ale sam jestem ciekaw ile jest ukrytych komnat.

Irhak PW
25 lipca 2017, 15:51
Cytat:
A ja to bym chciał, żeby był gdzieś jakiś jeden, wielki spoiler, który zdradza gdzie są wszystkie ukryte komnaty, tak, żebym nie musiał tracić czasu na ich szukanie i mógł poznać zamieszczone w nich ciekawostki.
Może nie mam wszystkich, ale gdzieś miałem ładny plik excelowski na dysku z ukrytymi komnatami - kto, gdzie, jaki kod, etc.

Alexiei PW
14 kwietnia 2018, 20:40
Hej, poda ktoś jakąś podpowiedź dot. Komnaty Kryształowego Smoka? Dotychczasowe niewiele mi mówią...

Dark Dragon PW
15 kwietnia 2018, 21:29
Myślę, że można spokojnie podać aktualną listę komnat:

z Gorynyczem
z Diamentowym Smokiem
z Czerwonym Smokiem
z Talithraxusem
z Rdzawym Smokiem
z Kryształowym Smokiem
z Wodnym Smokiem
Z Zielonym Smokiem
z Czarnym Smokiem
z Kościanym Smokiem
z Fioletowym Smokiem
z Aspidem
z Wulkanicznym Smokiem

Sobieski PW
16 kwietnia 2018, 23:30
Dark Dragon, czy kolejność w jakiej wypisałeś te komnaty jest przypadkowa, czy wypisałeś je od najstarszej do najnowszej?

Przy okazji:

- Wyjście z ukrytej komnaty Fioletowego Smoka prowadzi do innego miejsca niż do miejsca gdzie znajduje się wejście do tej komnaty, a w przypadku innych ukrytych komnat [Aspid, Czerwony Smok, Diamentowy Smok, Gorynycz, Wodny Smok] wyjście z ukrytej komnaty prowadzi tam gdzie znajduje się wejście do tych komnat.

- Wyjście z ukrytej komnaty Talithraxusa prowadzi do błędu 404.

- Wymieniłeś ukryte komnaty Kościanego i Rdzawego Smoka, ale czy zostały one naprawione/przywrócone? Tutaj Acid Dragon ostatni raz wspominał o Kościanym Smoku, a tutaj o Rdzawym Smoku. Z tego co pamiętam, to ukryta komnata Kościanego Smoka była chyba popsuta czy coś, a do Rdzawego Smoka zostało usunięte wejście.

- Czy komnata o nazwie "Pochodzenie" nie jest ukrytą [w ukrytej komnacie Fioletowego Smoka w jako jedynej pojawia się licznik, który pokazuje 0/13, pewnie jeszcze jest niedopracowany, ale z "Pochodzeniem" powinien pokazywać 0/14] i czy jest w Kwasowej Grocie więcej komnat tego typu?

Dark Dragon PW
17 kwietnia 2018, 09:18
Cytat:
Dark Dragon, czy kolejność w jakiej wypisałeś te komnaty jest przypadkowa, czy wypisałeś je od najstarszej do najnowszej?

To kopia mojej poprzedniej listy + najnowsze, ale w dużej mierze myślę, że są od najstarszej do najnowszej

Cytat:
Przy okazji:

- Wyjście z ukrytej komnaty Fioletowego Smoka prowadzi do innego miejsca niż do miejsca gdzie znajduje się wejście do tej komnaty, a w przypadku innych ukrytych komnat [Aspid, Czerwony Smok, Diamentowy Smok, Gorynycz, Wodny Smok] wyjście z ukrytej komnaty prowadzi tam gdzie znajduje się wejście do tych komnat.
Nie uważam by to stanowiło jakąś regułę i czasem od niej odchodzę.

Cytat:
- Wyjście z ukrytej komnaty Talithraxusa prowadzi do błędu 404.
Sprawdzę to dzisiaj.

Cytat:
- Wymieniłeś ukryte komnaty Kościanego i Rdzawego Smoka, ale czy zostały one naprawione/przywrócone? Tutaj Acid Dragon ostatni raz wspominał o Kościanym Smoku, a tutaj o Rdzawym Smoku. Z tego co pamiętam, to ukryta komnata Kościanego Smoka była chyba popsuta czy coś, a do Rdzawego Smoka zostało usunięte wejście.
Jeśli chodzi o Kościanego... to tak naprawdę bardzo szybko go uruchomiłem ponownie, ale... nie chciałem o tym informować przez niedokończony licznik, element odświeżenia projektu. Rdzawy bez zmian.

Cytat:
- Czy komnata o nazwie "Pochodzenie" nie jest ukrytą [w ukrytej komnacie Fioletowego Smoka w jako jedynej pojawia się licznik, który pokazuje 0/13, pewnie jeszcze jest niedopracowany, ale z "Pochodzeniem" powinien pokazywać 0/14] i czy jest w Kwasowej Grocie więcej komnat tego typu?
Nie jest ukrytą komnatą ze strażnikiem... czyli nie jest typową ukrytą, niemniej jakąś tam ukrytą jest. Moim zdaniem można to traktować jako bonus. Jest ich więcej, później wszystkie będą tak wyglądały, jak dokończymy system.

Sobieski PW
17 kwietnia 2018, 15:31
Cytat:
Nie uważam by to stanowiło jakąś regułę i czasem od niej odchodzę.
Myślałem że to błąd, bo po wyjściu można się czuć trochę zagubionym i przez chwilę stracić orientację w terenie.

Cytat:
Jeśli chodzi o Kościanego... to tak naprawdę bardzo szybko go uruchomiłem ponownie (...) Rdzawy bez zmian.
Czyli na chwilę obecną można wejść do 12 z 13 komnat?

Cytat:
Jest ich więcej (...)
Ich ilość to jakaś tajemnica? Już nie ich zawartość, ale sama sucha liczba.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel