Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16

Irhak PW
8 lipca 2013, 21:01
Obecnie dawne miejsce ukrycia kościanego smoka daje 404 stab weasel :P

gamera 1965 PW
23 lipca 2013, 19:05
Dlaczego gdy wpisze adres wodnego nie mogę wejść ? Uruchamia się błąd 403. Czy chodzi o to, że jak wkleję to odbierane jest to jako usiłowanie wejścia jako "nie znajomy,, ?

OGARexs PW
23 lipca 2013, 19:30
Chodzi o godziny otwarcia. Link działa tylko w określonych...

Irhak PW
23 lipca 2013, 19:30
403 - brak uprawnień. Wchodzisz przez nieautoryzowana drogę :P (Chociaż powinno się dać wejść po adresie jak już odblokowano i nie czyszczono ciastek czy gdzie to się zapisuje)

Eniphoenix PW
23 lipca 2013, 20:01
W linku do komnaty z wodnym smokiem występuje dwucyfrowa liczba, a cyfry są zmienne. Odnoszę niejasne wrażenie, że to z tego powodu :P .

Acid Dragon PW
23 lipca 2013, 20:11
Indeed, niektóre linki nie są trwałe. Chodzi o to, aby zapobiec podawaniu bezpośrednich linków do ukrytych komnat... Chociaż gdyby to nastąpiło na Forum, to i tak by je usunięto ;). Niestety nie w przypadku wszystkich ukrytych komnat da się tak zrobić, ale zawsze to jakieś utrudnienie ;).

Morglin PW
12 sierpnia 2013, 13:32
Co się stało ze Rdzawym Smokiem? Zmienił miejsce zamieszkania? Czy też zgubił się podczas przeprowadzki? ;P

Irhak PW
12 sierpnia 2013, 14:00
Mieszka tam gdzie zwykle, ale jego właz jest schowany :P

Kalt PW
12 sierpnia 2013, 14:06
W niektórych tematach jak chce napisać post wyskakuje mi ciągle jakiś błąd...

Acid Dragon PW
12 sierpnia 2013, 14:07
Podaj konkretny przykład takiego tematu oraz treść komunikatu z błędem.

To, że "gdzieś" wyskakuje "jakiś" błąd naprawdę niewiele nam mówi ;).
Mogą to być efekty uboczne przeprowadzki.

Kalt PW
12 sierpnia 2013, 14:13
Wcześniej był jakiś "503 Service unavailable" ale teraz już go raczej nie ma. To zapewne spowodowane było tą przeprowadzką.

Thiudana PW
21 sierpnia 2013, 19:29
Mam pytanie,jak szukać tych ukrytych komnat?Coś trzeba kombinować z linkami czy czymś innym? Bo na komputerach to kompletnie się nie znam.Z góry dziękuje za odpowiedź;)

Acid Dragon PW
21 sierpnia 2013, 19:57
A to różnie.
To taka zabawa dla poszukiwaczy :).
Czasami trzeba w coś kliknąć, czasami być w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, czasami wygrać w jakąś grę.

Na pewno nie chodzi o to, żeby domyślić się jaki jest adres http:// komnaty, ani też o jakiekolwiek kombinowanie z kodem źródłowym stron.

W chwili obecnej można się dostać do 8 ukrytych komnat, porozrzucanych po Grocie.

gamera 1965 PW
27 sierpnia 2013, 18:47
Mam pytanie czy miejsce popytu rdzawego się zmieniło ? Bo próbowałem wejść do jego komnaty, ale nigdzie go nie znalazłem.

Acid Dragon PW
27 sierpnia 2013, 18:51
W tej chwili ta komnata jest niedostępna. Kiedyś na pewno wróci :).

J. M. Sower PW
28 sierpnia 2013, 12:07
Mam małe pytanko, czy tajemniczy plik tu wymieniony jest na pewno gdzieś dostępny? Nie chce mi się szukać na darmo, a w komnacie kronik nic nie znalazłem.

Irhak PW
28 sierpnia 2013, 13:20
Wykomentowany został tylko jeden link - do najwyraźniej już nieistniejącego już serwisu, na którym były zamieszczone wszystkie teksty z kampanii HC. Parę dni po publikacji działu HC zauważyłem, ze ten link prowadzi już do nikąd, więc go "ukryłem", zachowując jego ślad gdyby kiedyś powstał na nowo (i jako historyczne miejsce :P).

Expert3222 PW
24 kwietnia 2014, 00:41
Nie wiedziałem, czy założyć nowy temat w przeklętej machinie, czy napisać tutaj, więc proszę o ewentualne przeniesienie posta.

Czy możliwe byłoby wprowadzenie licznika znalezionych ukrytych komnat w profilu?
Ponieważ są tylko 4 odznaki, przydałoby się wprowadzenie nowej za odkrycie wszystkich komnat.

EDIT: A tak przy okazji, jak napisać niusa? Patrzyłem wszędzie, ale nigdzie nie było takiej opcji.

Acid Dragon PW
24 kwietnia 2014, 00:45
Jest to planowane od dawna i jeszcze trochę poczeka - przynajmniej jeśli ja to będę robić.

glokku PW
2 września 2014, 14:21
Mam pytanie co do wodnego smoka. Pojawia się podczas danej godziny ale jak duży jest to przedział czasu? Godzina, półgodziny?
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel