Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Malware na stronie?
komnata: Przeklęta Machina

Field PW
22 września 2008, 19:27
Informacja wyświetlona przy próbie wejścia do archiwum Kwaśnej Groty.
Google Chrome:
Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.
Witryna www.acidcave.net zawiera elementy z witryny fwt.txdnl.com zawierającej złośliwe oprogramowanie,

Nemomon PW
22 września 2008, 20:00
Kiedyś miałem coś podobnego, jak z archiwum chciałem sobie otworzyć w innym oknie logo Liszokracji. Więc polecam poszukać w tych kierunkach.

Acid Dragon PW
28 września 2008, 12:25
Zapewniam, że żadnego malware'a w Grocie nie ma, ale w istocie trop Nemomona był dobry. Strona, na której spoczywała grafika liszokracji figuruje w statystykach jako niebezpieczna. Grafika została przeniesiona na serwer Groty, aby uniknąć komunikatów o niebezpieczeństwie. Nie mniej jednak zapewniam, że grafika była wyświetlana poprawnie, bez żadnych niebezpiecznych elementów, a właściwie wogle bez żadnych elementów, oprócz zwykłego graficznego pliku.

Dragonar PW
30 stycznia 2009, 18:33
Gdy jak co dzień siedziałem na forum, wyświetlił się nagle komunikat, mówiący o tym, że witryna www.acidcave.net może zawierać złośliwe oprogramowanie, czy coś w tym stylu. Zajrzałem za jakiś czas i już nic się nie pokazało. Co to może być?

Acid Dragon PW
31 stycznia 2009, 08:04
Jedyne, co mi przychodzi do głowy to to, że ktoś może mieć avatara hostowanego na jednej z 'podejrzanych' stron. To albo zbyt nadgorliwa przeglądarka ;P.
temat: Malware na stronie?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel