Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 34 - 35 - 36

Mitabrin PW
5 sierpnia 2010, 21:43
Cytat:
Nazwy budynków, jednostek, obiektów, itp., itd. są chyba zakodowane. Albo w pliku DLL, albo w pliku EXE. Żadnych plików tekstowych z krzaczkami nie znalazłem. Innymi słowy: translacją musiałby się zająć ktoś, kto potrafi edytować zawartość aplikacji i bibliotek. Mam nadzieję, że to zmienią, bo inaczej nie będzie to zbyt fajne.

Nie jestem pewien, ale chyba kiedyś albo SAG albo Maestro (ew. Spartak) napisał, że Hota ma być "niemodyfikowalna"...

Trith PW
5 sierpnia 2010, 22:00
Cytat:
Nie jestem pewien, ale chyba kiedyś albo SAG albo Maestro (ew. Spartak) napisał, że Hota ma być "niemodyfikowalna"...

Chyba też gdzieś to czytałem...

Sawyer PW
5 sierpnia 2010, 22:05
HotA ma być niemodyfikalna, to prawda!
Więc HotA to taki "dobry" Armageddon, da nam twórcą motywacje, pokaże że można przekroczyć granicę jak się postaramy oczywiście, przyciągnie więcej ludzi(pewnie Cd-akszyn napisze że powstała rewolucja w H3) i ludzie zaczną znowu grać.
Ale nam podniesie standardy!

Są plusy i minusy.

AmiDaDeer PW
5 sierpnia 2010, 22:11
Kamixo:
niemodyfikalna
Dla chcącego nic trudnego... ;>

Mitabrin PW
5 sierpnia 2010, 22:44
I mówi to osoba będąca w 105% pesymistyczna odnośnie wszystkich nowych projektów miast do WoGa. :P


Cytat:
(pewnie Cd-akszyn napisze że powstała rewolucja w H3) i ludzie zaczną znowu grać.
Ale nam podniesie standardy!

Ok, to teraz trzeba zrobić wszystko, by po wpisaniu "Hota", "Horn of The Abyss", "Cove" itp. pierwszy był link do Groty, :)

Sawyer PW
5 sierpnia 2010, 22:50
Wiesz, jak widzę miasto muminków lub miasto ciasta to mi się chce płakać kośćmi.

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2010, 22:57
Cytat:
Ok, to teraz trzeba zrobić wszystko, by po wpisaniu "Hota", "Horn of The Abyss", "Cove" itp. pierwszy był link do Groty, :)

good point.
Jeśliś chętny do zrobienia o tym strony, miejsce i transfer masz jak w banku.

Sawyer PW
5 sierpnia 2010, 23:04
Dobra, ja się zgłaszam, jest ktoś chętny do pomocy?
Bo samemu to trochę ciężko, ewentualnie mogę pomagać.

Mitabrin PW
5 sierpnia 2010, 23:08
Ok, niech stracę, żeby było śmieszniej mogę się zgłosić do ewentualnej pomocy. :)
Tylko od razu mówię, że w takim duecie, to ja bym był tym głupszym. ;)

AmiDaDeer PW
6 sierpnia 2010, 00:06
Za grafikę mogę ewentualnie odpowiadać czy coś... może...

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2010, 00:09
No to fajnie, pomocników już mamy - a kto chętny do zrobienia samej strony? (styl, układ, kod)

AmiDaDeer PW
6 sierpnia 2010, 00:16
Zrobiłbym, ale nie jestem doświadczony i ta strona wyglądałaby zapewne beznadziejnie...

...ale jak się nikt inny nie znajdzie, to służę.

zlydotyk PW
6 sierpnia 2010, 01:44
Robiłem stronkę (sztuk 1 i dość małe pole do popisu (strona sprzedaży pralek specjalistycznych)) internetową koledze ale nie wiem czy znalazłbym dość czasu >.<. I mowa tylko o layoucie, i kodzie (bazując na gotowym layoucie do kompletnej przeróbki). Nie znam się na hostingu bo zawsze pomagałem na gotowe ^_^.

Ayshines PW
6 sierpnia 2010, 09:42
Co wy na to, żeby poprosić kogoś z załogi Hoty, o podesłanie wszystkich rosyjskich tekstów, które występują w modzie, tak, żebyśmy jeszcze przed kodowaniem moda mogli poprosić o przetłumaczenie. Tłumaczone teksty my im przyślemy rzecz jasna.

vinius PW
6 sierpnia 2010, 10:32
Acidzie, strona zapewne ma być w pehapie jak reszta Groty, czyż nie?

avatar PW
6 sierpnia 2010, 10:37
Sądzę, że twórcom HotA zależy na tym by ich dodatek trafił do jak największej grupy odbiorców i "niemodyfikalność" akurat nie oznacza tłumaczenia.

AmiDaDeer PW
6 sierpnia 2010, 10:38
Ayshines:
Co wy na to, żeby poprosić kogoś z załogi Hoty, o podesłanie wszystkich rosyjskich tekstów, które występują w modzie, tak, żebyśmy jeszcze przed kodowaniem moda mogli poprosić o przetłumaczenie.
Niby pomysł dobry... ale czy przypadkiem nie jest zbyt optymistyczny?

avatar - ale jeśli nie będzie plików tekstowych odpowiedzialnych za teksty, to z tłumaczeniem mogą być spore problemy...

avatar PW
6 sierpnia 2010, 17:20
To była wersja alfa. Wydaje mi się, grywalna wersja będzie bardziej translate-friendly. A HotA team raczej nie udostępni żadnych materiałów. Scena moddingu H3 jest konsekwentna - żadnych info przed oficjalną premierą (vide mody Acida).

Mitabrin PW
6 sierpnia 2010, 18:16
Cytat:
żadnych info przed oficjalną premierą

<patrzy na projekty kilku niedokończonych modów>
Co ty nie powiesz... :P

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2010, 21:28
Cytat:
Acidzie, strona zapewne ma być w pehapie jak reszta Groty, czyż nie?

Nie.
Jak najbardziej ze wszelkich skryptów można zrezygnować. A jeśli jakieś będą potrzebne - np menu, to mogę dorobić odpowiedni kod w php, aby tego samego kodu html nie wklejać ręcznie na każdą podstronę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel