Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 34 - 35 - 36

Warmonger PW
18 lutego 2010, 16:56
Cytat:
łatwo zapytać o pozwolenie wchodzisz w tłumacz google piszesz po polsku potem zmieniasz to na rosyjski i wysyłasz
A oni zwyzywają cię od debili. Jeśli masz szczęście, mogą również np. zacząć składać propozycje matrymonialne lub zapisywać się do twojej sekty. Tak czy inaczej, efekt jest zazwyczaj zupełnie inny od zamierzonego, bo wiele słów i zwrotów ma w obu językach odmienne znaczenie. Translator może pomóc od biedy zrozumieć tekst napisany przez kogoś innego, ale za Chiny nie pomoże porozumieć się z Rosjanami.

Swoją drogą, aby przetłumaczyć tekst na inny język, warto najpierw sformułować poprawną wypowiedź po polsku.

Acid Dragon PW
18 lutego 2010, 17:01
Cytat:
To nie autor nie zapodał... -_-

Faktycznie, mój błąd, przepraszam.
Niemniej jednak istnieją członkowie HotA z Docentem na czele, którzy znają angielski, więc argument pozostaje.

Mitabrin PW
20 lutego 2010, 19:10
Ciekawostka - Autor defów, śmiałek o nicku Alex-ander pojawił się na HC i napisał, że nie umie zbyt dobrze mówić po Angielsku.

zbigniew PW
21 lutego 2010, 22:56
A tymczasem Vladimir Maestro na HC przekazał nieciekawe wieści na temat tego jakoby najważniejsi twórcy: Picolan i Alexander opuścili HoTa team. Czyżby koniec tego projektu właśnie nadszedł?

AmiDaDeer PW
21 lutego 2010, 23:03
Napisał też, że Cove zostanie wydane.

Ale jakoś forma tej wiadomości mi nie pasuje...

zbigniew PW
21 lutego 2010, 23:13
W wydanie Cove jakoś nie wierzę. Choć bardzo chciałbym. Ale z racji tego że odchodzi główny grafik teamu- pozostaje mieć nadzieję że opublikuje defy jednostek, które zrobił.

"Ale jakoś forma tej wiadomości mi nie pasuje... "

Mi też. Ale ostatnie "wydarzenia" zdają się jednak potwierdzać rozpad teamu.

Mitabrin PW
21 lutego 2010, 23:23
Cóż, jak pisał SAG na HC - Wszystkie grafiki są już zrobione, więc odejście Alex-andra straszną stratą raczej nie będzie (chociaż projekt nie rozwinąłby się ponad to co jest aktualnie)...

A tu (chyba) temat na forum DF2.

Oraz Alex-ander zrobił sobie nowego awatara...

Dragonar PW
22 lutego 2010, 15:52
Teraz chyba potrzebują programistów, czyli kogoś, kto doda ich wszystkie dzieła praktycznie do gry, więc odejście grafików, nie będzie wielkim ciosem... No i podobno grafika jest już zrobiona.
Avatar Alex-andra jest mały, ale widać, że Cove wygląda profesjonalnie - jakieś efekty z oświetleniem, animacja...

Mutant PW
23 lutego 2010, 15:31
z kat masz to zdjęcie bo chciałbym obejrzeci powiększoną wersje

AmiDaDeer PW
23 lutego 2010, 16:24
On posiada to zdjęcie z Kat, bo Ty chciałbyś, żeby obejrzecie powiększoną wersję... Wybornie!

Dragonar PW
23 lutego 2010, 17:00
Nie ma publicznej, powiększonej wersji. Jeden z członków HotA Teamu ustawił sobie taki avatar jako "chwyt marketingowy", aby zwrócić uwagę graczy...

Mutant PW
23 lutego 2010, 17:28
szkoda

Mitabrin PW
23 lutego 2010, 17:47
Cytat:
Cove wygląda profesjonalnie - jakieś efekty z oświetleniem

Gdybyś zrobił zdjęcie wyglądu Grove w takim formacie to też by wyglądało profesjonalnie... :P

Dragonar PW
23 lutego 2010, 18:06
Ależ Grove wygląda profesjonalnie nawet w naturalnych rozmiarach, Mitabrinie. :P

Ginden PW
23 lutego 2010, 18:13
Grove w formacie 64xileśtam.

W tej rozdzielczości wszystko wygląda profesjonalnie.

Field PW
25 lutego 2010, 09:41
Nie chcę zrzędzić, ale jak kiedyś miałem nadzieję na to, że HotA się pojawi, tak po pożarciu się Picolana i Alex-andra z resztą teamu...
...to świeć Panie nad tym projektem.

Trith PW
25 lutego 2010, 12:33
Jakoś nie wydaje mi się, żeby miała się stać jakaś katastrofa, jeśli chodzi o Grove. Niestety aktualnie w zespole dzieje się mniej, ale się dzieje. Wydaje mi się, że to spowolnienie jest spowodowane głównie moim lenistwem, więc to moja wina, że od dwóch miesięcy nie wydaliśmy żadnego patcha, który przynajmniej poprawiałby błędy. Niestety trudniej mi jest się zmotywować do działania. Osobiście za to przepraszam i zapewniam, że cały czas próbuję ten stan rzeczy zmienić. Na pocieszenie mogę tylko powiedzieć: Może jak będziecie męczyć Dragonara, to w bliskim czasie postanowi wydać patch z ważniejszymi dla rozgrywki rzeczami (np. finalna wersja bohaterów) przesuwając mniej ważne poprawki graficzne na późniejszy patch(e?).

Dragonar PW
25 lutego 2010, 13:52
Może temat nieodpowiedni, ale przenieść zawsze można...

Nie Trithu, to nie Twoja wina. Przecież masz przydzielone tylko jednostki i układankę, a przecież na tym się wszystko nie kończy, są jeszcze inne rzeczy do zrobienia. Trzeba zmotywować resztę zespołu, aby ukończyć to co jest na liście.

Co do patchów - nie widzę zbytniego sensu na wydawanie dziesiątek patchów i rozdrabnianiu kolejnej wersji na kilka mniejszych. Wolałbym wydać kompletną, nową wersję.

Mitabrin PW
25 lutego 2010, 17:43
Brzmisz imo teraz jak CoreWoG... "Nie damy wam dostępu do WoGa 3.59 z ulepszonymi skryptami pozwalającymi dodać słonie na złotych łańcuchach, tylko musicie poczekać 10 lat aż uda nam się zrobić miasto."

Acid Dragon PW
25 lutego 2010, 18:22
To zależy. Generalnie jestem jak najbardziej za takim podejściem - aby nie wypuszczać co chwila nowych patchów, które dodadzą po jedną małą funkcjonalność. Powiem więcej - właściwie to jestem nawet przeciwny udostępniania wszelkich wersji beta. Tak właściwie to jestem za tym, żeby gra wyszła RAZ i dobrze :P i by nie trzeba jej było patchować, by była od razu dopracowana i grywalna. Takie produkty są najlepsze.

Aczkolwiek w przypadku WoGa 3.59 przekroczono o tyle granicę, że to już w sumie się 5 lat ciągnie - co prawda nie da się winą za to obarczyć jakichkolwiek ludzi, ale faktem jest, że przy takim okresie oczekiwań fajnie byłoby, gdyby już wydano jakiś patch z nowymi możliwościami ERM oraz kilkoma jednostkami.

Niemniej jednak w przypadku Grove daleko jest do takiej sytuacji, a wypuszczanie łatki np. z samymi bohaterami to już dzielenie włosa na czworo. Rozumiem dzielenie projektu w przypadku HotA, coby każde miasto w osobnym patchu wypuścić (choć oczywiście lepiej byłoby mieć wszystkie naraz) - gdyż *jak widać* zdało to egzamin, gdyż szansę na ukończenie w sumie na razie ma tylko pierwsza część, aczkolwiek w przypadku Grove to nawet uważam, że z publiczną wersją beta trochę żeście się pospieszyli.
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel