Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 34 - 35 - 36

Warmonger PW
23 października 2009, 13:24
Ba, sądząc po ilości upublicznionych materiałów, jest prawie gotowy. Dowcip polega na tym, że nie działa (paradoks dość często spotykany w informatyce).

Gandalf PW
9 listopada 2009, 15:38
http://heroes3towns.com/?town=cathedral&page=units

Macie jednostki katedry :]. Zamek bardzo ciekawy, pewnie dlatego że lubię inkwizytorów. :)

Field PW
9 listopada 2009, 15:53
Są... no, ciekawsze niż Cove i Kronverk, to na pewno. Ale miasta w ogóle jeszcze nie mają (nawiasem mówiąc - nasunęło mi się jedno pytanie: po kiego Kreegana tworzą Cathedral i Kronverk, skoro mają one oddane być później niż Cove? Zamiast robić wszystko, nie lepiej się skupić na tym, co ma być wypuszczone najpierw?).

Ciekawe jest co innego - w zestawie razem z Cove, Kronverk i Cathedral mają być oddane jeszcze inne miasta, o których, poza Forge, pierwszy raz słyszę... Hmm...

Drwal PW
9 listopada 2009, 16:10
Autorzy HotA łapią wszystkie sroki za ogon. Ciekawe tylko co z tego będzie. Co do linku który podał kolega dwa posty wcześniej, to nie widzę nic nowego, wszystko to było pokazane ponad rok temu.

Mitabrin PW
9 listopada 2009, 16:29
Cytat:
Są... no, ciekawsze niż Cove i Kronverk, to na pewno. Ale miasta w ogóle jeszcze nie mają (nawiasem mówiąc - nasunęło mi się jedno pytanie: po kiego Kreegana tworzą Cathedral i Kronverk, skoro mają one oddane być później niż Cove? Zamiast robić wszystko, nie lepiej się skupić na tym, co ma być wypuszczone najpierw?).

Akurat z tego co mi wiadomo to Hota Team jest podzielony na grafików i techników, i jak graficy skończyli jedno miasto to zaczęli drugie...

Poza tym wg. ostatnich postów na HC to graficznie wszystko jest zrobione (od 4 miesięcy ponoć...) i teraz (udają, że) dopracowują technicznie.

AmiDaDeer PW
9 listopada 2009, 21:10
Nie, żebym jakoś ich bronił czy cuś, ale... z tego co mi wiadomo, H3 było robione 3 lata, a w dodatku autorom za robotę płacono...

Nie jestem pewien, kiedy pojawiła się pierwsza wzmianka o HotA, ale nie sądzę, żeby czas robienia tego dodatku był na tyle długi, żeby te komentarze o tym, że to bujda, miały jakikolwiek sens. :P

I powtórzę to, co już kiedyś pisałem: dokładnej i zarazem oficjalnej daty wyjścia nigdy nie podano.

Drwal PW
9 listopada 2009, 22:16
Projekt HotA jest realizowany od początku 2008 roku. A więc niedługą miną 2 lata. Jest to sporo czasu, ale wciąż dużo mniej niż np. WoG.

Goldenraz PW
9 listopada 2009, 22:19
Ale różnica między H3 a HotĄ jest ogromna. Nie mówię, że nie wyjdzie. Sam wiem, bo już od roku pracuję nad dużym projektem, że nie da się powiedzieć kiedy się skończy - przynajmniej w moim przypadku. Z doświadczenia wiem, że jak szacujemy, że są takie i takie problemy i tyle i tyle zajmie ich rozwiązanie to nie będzie to prawda, bo wszystkie takie problemu rozwiąże się szybko, skoro się już nad nimi myślało, ale za to pojawiają się nowe i to z tymi jest problem.

Miejmy nadzieje, że rzeczywiście pracują. Nieważne nawet jak, ważne żeby był choćby minimalny postęp. Każda nowość w grze to coś pozytywnego. Z drugiej strony idealnie by było, gdyby połączyli się z WoG Teamem - ale to chyba nierealne.

Same pomysły na miasta też ciekawe.

Trith PW
28 listopada 2009, 12:47
Znalazłem dziś coś ciekawego w temacie na Heroes Community. Jeśli dobrze rozumiem co tam jest napisane, to używają (przy tworzeniu tego moda, o którym mówią w ostatnich postach) zmodyfikowanego pliku *.exe wersji 3.59 z 2005 roku.

Field PW
28 listopada 2009, 14:25
Tylko że chodzi o moda Terry Pratchett's Discworld.

Mitabrin PW
28 listopada 2009, 16:52
Swoją drogą ciekawie się ten Świat Dysku zapowiada, na stronie twórców dano niedawno trailer.

Mitabrin PW
8 grudnia 2009, 21:52
Na Tej oto tutaj stronie znajdują się wszystkie dotychczasowe wersje jednostek krasnali. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Trang OulTrang Oul"Górnictwo wiedzieć"? "Zbiornik"? Wiesz, może każdy sam zdecyduje, czy chce czytać bzdury z translatora? Już lepiej jest użyć tego.

zbigniew PW
9 grudnia 2009, 12:43
Rewelacja. Bez dwóch zdań. Jednostki hota zawsze bardzo mi się podobały. Zwłaszcza te z katedry. Taka święta inkwizycja. Zawsze marzyłem o tym by pograć sobie fanatykami religijnymi. Krasnoludy to równierz strzał w dziesiątkę tym bardziej że w h3 zostały one przedstawione w nienajlepszy sposób. Piraci- no to wiadomo każdemu się chyba podobają i ja nie jestem tutaj wyjątkiem.

Problem w tym że prawdopodobnie nigdy tych jednostek w grze nie zobaczymy. No ale pomarzyć zawsze można. ;(

Zaratustrian PW
9 grudnia 2009, 17:19
Pomysł na miasto w konwencji starożytnej też mają całkiem fajny.

Mitabrin PW
9 grudnia 2009, 17:51
Akurat o ile mi wiadomo, to wszystkie miasta, które są na tej stronie (oprócz Kronverk, Katedry i Cove) są miastami robionymi przez domorosłych ruskich moderów, są to miasta, które autorzy mogą ewentualnie adoptować do kolejnych wersji HotA.

Trang Oul PW
9 grudnia 2009, 20:36
Po Kolosie/Tytanie czas na Atlasa/Tytana? :P

Gandalf PW
11 grudnia 2009, 14:54
Cytat:
Na Tej oto tutaj stronie znajdują się wszystkie dotychczasowe wersje jednostek krasnali. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Robi, ale znalazłem tu krasnoluda-piromana :D:
http://heroes3towns.com/towns/cronverk/concept_005.gif

Trith PW
11 grudnia 2009, 15:06
Ja też zwróciłem uwagę na to coś, lecz bardziej mi pasuje określenie tego mianem parodii Forge. Chyba, że twórcy chcieli fabularnie połączyć krasnoludki (z Ashanu) z elfami z Vori i w dodatku z Niebiańską Kuźnią... Boziu ratuj! Ochraniaj nas przed tym!

avatar PW
11 grudnia 2009, 15:47
Sądzę, że bardziej się sugerowali krasnalami z Disciples 2.

Alamar PW
11 grudnia 2009, 15:57
Sugerowali czy kopiowali?
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel