Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 34 - 35 - 36

Regis PW
9 października 2009, 21:17
Jakieś nowości z HoTA? Złamali już ten kod źródłowy? Jak długo to potrwa? Nie czytałem wszystkich postów w tym temacie, ale jakby ruscy wydali angielską wersję HoTA to mógłbym się zaangażować w jego tłumaczenie.

Mitabrin PW
9 października 2009, 21:41
Aktualny stan projektu "Twórcy udają, że pracują, my udajemy, że na HotA czekamy...".

Trith PW
9 października 2009, 22:04
Chyba najlepszym tego przykładem jest wygrzebywanie starych rzeczy znalezionych w internecie przez fanów... Na ostatnich kilku stronach tematu na HC powtarza się "I found some old animations", "... old screens" a nawet ktoś znalazł i zamieścił animacje wesołych krasnoludków (są tu), więc w HotA raczej nic ciekawego się na razie nie dzieje.

Regis PW
10 października 2009, 09:47
Jakby przeszukać wątek screenów na oryginalnym forum HoTA (najlepiej z google translatorem) to znajdzie się większość animacji, które nie zostały nigdzie opublikowane tylko właśnie tam. Niestety większość wygasła...

AmiDaDeer PW
10 października 2009, 12:56
Są trzy możliwości:

1.Twórcy coś robią, ale wreszcie zrozumieli, że nie warto pokazywać wszystkich prac, nim nie będzie to coś bardzo ważnego,
2.Twórcy nic nie robią, bo mają pracę lub
3.Twórcy nic nie robią, bo się lenią.

Żadna z tych możliwości nie jest według mnie bardziej prawdopodobna od dwóch pozostałych, tak więc nie warto o czym rozmawiać, dopóki nic nowego i fascynującego się nie wydarzy.

Zombie PW
11 października 2009, 10:19
Mi się wydaje że umilkli a poźniej z zaskoczenia tak nagle wyjdzie HotA i wszyscy będą szczęśliwi..

Dragonar PW
11 października 2009, 11:07
Zombie:
(...) i wszyscy będą szczęśliwi.
Nie ja... :P

Drwal PW
11 października 2009, 11:54
Cytat:
Nie ja... :P

Jak to nie będziesz szczęśliwy Dragonarze? Ja jestem pewny prawie na 100% że HotA nie wyjdzie, ale jakby się udało to czemu nie być zadowolonym? Zwłaszcza Tobie się dziwie, założyłeś wątek o tym dodatku, jak tylko pojawi się najmniejszy nowy screan to zaraz o tym wspominasz na forum, byłem pewny że ty jesteś największym fanem tego projektu, a ty nagle taka wypowiedź, trochę zaskoczenie:P




Dragonar PW
11 października 2009, 12:45
Ja, bardzo, bardzo dawno temu:
Sam nie wiem, czy chcę, aby HotA się ukazała. To oznacza koniec ery WoGa, a jednocześnie - wszystkie projekty, które są do WoGa tworzone staną się niepotrzebne. Nikt już nie będzie grał w WoGa, tylko HotA będzie się liczyła... :/
Screeny pokazywałem tylko i wyłącznie dla celów informacyjnych. :P

Nie_mam_nicka PW
11 października 2009, 13:11
Set:
I byłoby bardzo dobrze, nawet świetnie! WoG jest przeprzeprzereklamowany :P
To Twoja opinia, ja tam uważam że to HoTA jest przereklamowana, tak jak wszystkie mody, które nigdy nie wyszły i nie wyjdą :P.

ziomal121 PW
11 października 2009, 13:27
Nie mów hop, zanim nie powiesz hip :P

Mitabrin PW
11 października 2009, 13:45
Akurat moim zdaniem WoG i tak by był lepszy, przecież WoG ma kilka modów stworzonych przez fanów, masę skryptów ERM Altaira oraz Wszechpotężne mapy, te wszystkie rzeczy moim zdaniem są lepsze niż wszystkie miasta Hota naraz.

dragon99919 PW
11 października 2009, 18:25
Zgadzam się z Mitabrinnem (Mitabriną? xD). Co by w HotĘ nie włożyli, to WoG zawsze będzie wymiatać, nawet, jeśli wersja 3.59 nie wyjdzie (a wygląda na to, że wyjdzie :D).

Dragonar PW
11 października 2009, 18:34
WoG jest otwarty na modyfikacje, przez co nigdy nie zostanie zapomniany, bo każdy będzie chciał coś do niego dodać. :)

Mitabrin PW
11 października 2009, 19:36
Z dodawaniem to nie przesadzajmy, gdyż chyba każdy wie jak każdy projekt "zupełnie dodający coś nowego" skończył, ale podmienianie i skrypty erm to już tak. ;]

aivin PW
21 października 2009, 13:47
a teraz ciekawostka:
oficjalna strona z której można (od 5 miesięcy?) ściągać owy dodatek gethota.com. przestała działać.
Chyba ktoś poszedł w końcu po rozum do głowy i przestał żyć złudzeniami.
Pozdrowienia

AmiDaDeer PW
21 października 2009, 18:15
Temat na Heroes Community:
Heroes of Might & Magic III: Horn of the Abyss [STILL NOT DOWNLOADABLE!!]
...więc kogo obchodzi, że strona nie działa? :P

Dragonar PW
21 października 2009, 20:32
Cytat:
Chyba ktoś poszedł w końcu po rozum do głowy i przestał żyć złudzeniami.
Ależ ja od dawna nie żyję złudzeniami. I nawet chciałbym, aby to nie wyszło, bo zagrozi to WoGu. ;P

Mitabrin PW
21 października 2009, 21:04
Bardziej bałbym się o VCMI niż o WoGa, gdyż przydałaby mu się jakaś realna konkurencja...

@edit
Na HC Salamandre napisał, że Picolan mówił, że "Jak na razie strona nie jest potrzebna, forum nam wystarcza", czyli wciąż Rosjanie udają, że pracują...

@
Mroczny Łowca
Racja, nie wiem jak to możliwe, ale nie zauważyłem. :P

Mroczny Łowca PW
21 października 2009, 22:47
W ramach małego off-topu... Mitabrin, scal posty ;p

W ramach zwykłego pytania co do tematu... Czy ten dodatek jest tworzony? Jeśli nie to nie ma sensu prowadzenia tego tematu (moim zdaniem, rzecz jasna).
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel