Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 34 - 35 - 36

Dragonar PW
30 czerwca 2009, 23:05
Alamar:
Ilekroć widzę jakiś "nius" o tym projekcie (zwłaszcza nie od autorów) (...)
Ja tylko informuję o wszelkich nowościach, to nic złego! :P

Alamar PW
18 lipca 2009, 10:11


Konkurs: wymień z jakich gier pochodzą widoczne artefakty? ;P

Ciekawe czy w przypadku grafik jednostek też podobny "konkurs" można by zorganizować? ;P

1. Miecz -
2. Tarcza - Spartan Total Warrior
3. Pierścień - Baldur's gate 2
4. Hełm - Diablo 1
5. Amulet -
6. Oko - Starcraft
7. Włócznia - Baldur's gate 2
8. Flaszka - Baldur's gate
9. Kulka - Baldur's gate 2
10. Amulet - Baldur's gate

Field PW
18 lipca 2009, 12:32
Znając życie to AoW i Łorkraft, ale to oko... zergowskie, dobrze pamiętam, prawda? :>

vinius PW
18 lipca 2009, 13:09
Naszyjnik przypadkiem aby nie z BG? Bo nie pamiętam dobrze.

Alamar PW
18 lipca 2009, 13:12
Jeśli chodzi Ci o ten w ekwipunku, to tak. Ten zaś na szyi bohatera pochodzi z innej gry.
@f!eld - nic z WoW-a ;P i AoW nie widzę na tych screenach.

Rabican PW
18 lipca 2009, 18:41
Naszyjnik i flaszę widziałem w BG, to coś w lewej ręce bodajże w IWD. Oko także skądś znam, zapewne z Tormenta. Podobnie hełm, ale występował tam chyba w roli bransolety - przynajmniej tak mi się wydaje. Reszty nie kojarzę, może poza włócznią, która też pasuje do gier z enginem Infinity.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

Dragonar PW
19 lipca 2009, 13:41
Tawerna w Cove:



Część animacji Koszmara z HotA:

Nowy Pikinier/Halabardnik w HotA:


Mitabrin PW
19 lipca 2009, 22:28
Chyba tarcza pochodzi z gry Spartan total warrior, poza tym imo wogowy koszmar był ładniejszy...(znowu przepraszam za brak polskich znaków, ale pisze to na maszynie bez polskich znaków)

avatar PW
20 lipca 2009, 07:19
Nie, ta wersja Koszmaru jest zdecydowanie lepsza! Jak się dokładniej przyjrzysz - będziesz mógł określić płeć ;]

Mitabrin PW
20 lipca 2009, 16:07
Przyjrzałem się i stwierdzam, iz pomimo wiedzy na temat płci tego konia wciąż stary mi się bardziej podoba...(swoja droga chyba coś mu się miedzy tymi nogami dziwnie rusza...)

Poza tym zdziwiła mnie nowa animacja pikiniera, czy mam rozumieć, ze HotA zmieni animacje starych jednostek?

Klekot PW
23 lipca 2009, 17:16
Ja odnośnie konkursu : D


1. Miecz - Nie wiem ; p
2. Tarcza - Spartan total warrior (tak mi się tez wydaje)
3. Pierścień - Baldur's gate 2
4. Hełm - Diablo 1
5. Amulet - Nie mam pojęcia pewnie jakieś sklejki ; p
6. Oko - Starcraft
7. Włócznia - Baldur's gate 2
8. Flaszka - Baldur's gate 2
9. Kulka - Baldur's gate 2
10. Amulet - Baldur's gate 2

AmiDaDeer PW
23 lipca 2009, 19:08
Alamar:
Ciekawe czy w przypadku grafik jednostek też podobny "konkurs" można by zorganizować? ;P
Byłoby trudno, bo o ile artefakty z innych gier w większości przypadków będą pasować, o tyle perspektywa jednostek jest w HoMM3 wyjątkowa i nie spotkałem się z żadną grą, która miałaby taką samą (choć nie byłoby trudne ją skopiować, jak widać po jednostkach z HotA).

Co do Koszmara - muszę zobaczyć pełną animację w grze, by stwierdzić, który lepszy...

Co do tego gwardzisty (to chyba on, widzę na jego twarzy coś w rodzaju brody...) - na co komu drugi halabardnik? Chyba, żeby tym zastąpić aktualnego... ale to bez sensu, bo tamten był fajniejszy.

Mitabrin PW
23 lipca 2009, 21:57
Miecz na 90% pochodzi z Gothica (nie wiem, której części, ale wydaje mi się, że z drugiej).

Mitabrin PW
13 sierpnia 2009, 13:45
na HC przeczytałem post o tym, że ponoć Docent Picolan powiedział, że wersja 0.1 Hoty będzie nie udostępniona, w tym momencie aż zachciało mi się śmiać, od początku można było wyczytać, ze wersja 0.1 zbliża się wielkimi krokami (w każdym bądź razie miała ona być wydana jako pierwsza) teraz imo się już z tego zrobił cyrk.

zbigniew PW
13 sierpnia 2009, 16:04
Czyli wszystko już wiadomo. Proponuję dać sobie z tym "dodatkiem" spokój. Oraz ze wszystkimi "newsami" na jego temat. Przestańmy mieć złudzenia.

Wiwern PW
13 sierpnia 2009, 16:19
Mnie za to rozbawił inny post na rosyjskim forum, że Hota jest niby skończona ale nie można jej dodać :P Ja to słyszę od ponad pół roku :-). Mój poprzednik ma dużo racji i myślę, że wszyscy w grocie i widzę, że nie tylko w grocie są zbulwersowani/rozśmieszeni tym co Hota wyprawia :-). Ale cóż zrobić? Zróbmy jaką petycję do twórców Hoty(w sprawie udzielenia większej ilości informacji). Myślę, ze znajdzie się masa fanów H3 którzy chcą zobaczyć jak to jest z Hotą, tym bardziej, że z polakami Hota (teoretycznie) powinna się liczyć bo my głównie odwiedzamy ich forum (ktoś o tym pisał).
A tak w trochę w offtopowych klimatach to muszę przyznać, że dopiero teraz zauważyłem, że Hobbit będzie alternatywą w Fortecy. 4 strzelające jednostki w jednym mieście to dla mnie wypas. Na minus, że będą prawdopodobnie zastępować gremliny ale jaki problem zburzyć inne miasto i wybudować fortece? Wtedy będzie armia z 4 strzelającymi jednostkami :D.

Dragonar PW
14 sierpnia 2009, 18:14
Wiedziałem, że do tego dojdzie...
Dziś piszą, że wersja 0.1 nie będzie dostępna, jutro, że WoGóle HotA nie będzie nigdy udostępniona.
Już dawno przestałem wierzyć w ten projekt.
Nawet dobrze, że dodatek się nie ukaże - WoG i mody do niego będą żyły wiecznie. ;]
Teraz ten wątek można spokojnie zamknąć. :P
I tak powinien być zamknięty o wiele wcześniej. :>

Mroczny Łowca PW
16 sierpnia 2009, 02:15
Ugh, dłuuugo mnie nie było. ;p

Widzę, że najpierw była moda na "Hurra! Nowy dodatek, aż trzy miasta nowe nam dadzą... I patrz, żadnego nie zabiorą!". Następnie "Kiedy powstanie beta?", potem "Łał! Niedługo wersja beta!". Dalej: "Łee! ;(((( Kiedy to w końcu* wyjdzie?". Aż doszło do "Ja już nie wierzę w ten dodatek, a temat można zamknąc."

Cóż za scenariusz. Moim zdaniem tematu lepiej nie zamykac, bo może komu co odbije i jakaś grywalna wesja powstanie. Choc, szczerze mówiąc... Ehhh, po cholere było tyle szumu robic z tym wszystkim, skoro z doświadczeń widac, że poza WoGiem i kilkoma innymi wyjątkami, w naprawde mikroskopijnej liczbie, nic co miało powstac nie powstało i pewnie nie powstanie? A i nawet WoG z nową wersją zaczyna sie już sporo czasu ociągac.**

* Qui, zobacz, nauczyłem sie pisac "w końcu".
** Acid, mam nadzieję, że nie zabrzmiało to złośliwie. A czy wogóle jest ona jeszcze tworzona (tj. wersja 3.59)

AmiDaDeer PW
16 sierpnia 2009, 19:27
Nah, to, że wersja 0.1 nie będzie udostępniona, wiedziałem od dawna.

Oni od początku planowali, by pierwsza wersja, jaką udostępnią, to wersja 1.0. z jednym nowym miastem, konkretnie Cove. Oprócz tego będą jakieś nowe rzeczy (niewiele, ale zawsze coś) i nowa kampania.

Ach, dla wyjaśnienia - mi tam wszystko jedno, czy HotA wyjdzie, czy nie - aczkolwiek wolałbym, żeby wyszła (wyszło?).

Goldenraz PW
16 sierpnia 2009, 21:29
Co do wersji: raz mówiono, że 0.1, a innym razem, że 1.0 - nie wiadomo do końca, która jako pierwsza miała być udostępniona, tylko... zapowiadali, że premiera (czyli wersja 1.0) jest przesunięta o 2 tyg, a nie mieli wtedy nawet 0.1? (informatyk jak mówi, że ma już 90% gotowe, to nie jest jeszcze w połowie)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel