Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zapomniane części Groty
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

vinius PW
16 grudnia 2013, 09:51
Będzie stało stare, aż mi się zachce robić nowe :P.

A tak na serio, to co do zasady Baszta spełniła swoją funkcję (funkcjonowała w obiegu póki Saga Czterech Kontynentów nie została spisana i włączona do Biblioteki Legend), więc strona służy mi tylko jako magazyn grafik i innych pierdółek. Tak czy siak, miło, że ktoś na nią jeszcze zagląda.

Morglin PW
20 stycznia 2014, 19:32
Zauważyłem, że ani razu nie napisałem tu o zapomnianych częściach groty. Zawsze umieszczałem dopiero powstające komnaty :P.

Oto wyglądający na ukończony dział o Heroes I, który znalazłem błądząc po grocie. Gratuluję autorowi, bo strona wygląda świetnie :).

Nemomon PW
20 stycznia 2014, 20:13
Cytat:
Akcja gry ma miejsce w świecie fantasy, pełnym interesujących stworzeń, jak chociażby chłopi i pikinierzy smoki i feniksy, które radośnie zabijają się nawzajem na rozkaz gracza. Ale wszystko jest w porządku, bo nie zostawiają po sobie żadnych trupów.

Po tym akapicie w ciemno mogę powiedzieć, iż autorem textu jest Alamar. ;P. Ale ciekawie się czyta go.

Acid Dragon PW
20 stycznia 2014, 20:15
W takim razie nie radzę brać udziału w zakładach w najbliższym czasie ;P.

AmiDaDeer PW
20 stycznia 2014, 20:20
Nemomonie, nie jesteś tak młody, by Alamara mylić z... ale niech się autor sam ujawni. :P

Nemomon PW
20 stycznia 2014, 20:28
W Grocie co drugi jest złośliwy, można się więc pomylić w tych złośliwościach ;).

Garett PW
20 stycznia 2014, 20:46
chłop:
Bezużyteczny worek mięsa armatniego. Nie ma nawet żadnego nerkomanty, który mógłby z nich zrobić użytek. Jedyna rzecz, w jakiej są dobrzy to umieranie. Jeśli chcesz się zabawić, to zbierz swoich chłopów i wyślij ich na wycieczkę krajoznawczą na najbliższy cmentarz.

Drobny błąd a jak wiele zmienia. ;p

AmiDaDeer PW
20 stycznia 2014, 21:31
Myślę że to nie jest błąd.

Eternal PW
25 stycznia 2014, 16:54
Dział o Heroes 2, wszystko wskazuje na to, że "under construction"- http://www.h2.acidcave.net/.
Jest niewiele, ale to, co jest, wygląda nieźle.

Acid Dragon PW
25 stycznia 2014, 16:59
Tam w H1 to jest błąd, ale może i faktycznie go nie poprawimy ;).

Alamar PW
25 stycznia 2014, 17:29
W H1 to nie błąd, to narzekanie autora na tę jednostkę, iż w przeciwieństwie do H2, nie ma w tej części jedynego fana chłopów - Nekromanty. Tak więc, gdy w H2 ta jednostka ma swe "dobre" strony, w H1 nie ma ich wcale.

W H2 u Rycerza są Łuczniczki. Cycków nie poznajecie? :P (zoom na obrazek i dodatkowe piksele będą widoczne).
Podobna sprawa ma się z trollicami.

Acid Dragon PW
25 stycznia 2014, 18:34
@Alamar - chodziło o literówkę, nie o kwestię istnienia nekromanty ;).

Alamar PW
25 stycznia 2014, 18:44
Ups, my bad.

Garett PW
25 stycznia 2014, 22:46
W H1 nie_ma fanów chłopów? A duchy to co niby!? ;p

Alamar PW
25 stycznia 2014, 23:12
W jedynce duchów nie najmiesz. :P Za to w dwójce...

Eternal PW
26 stycznia 2014, 18:48
Truchło komnaty o M&M1:http://www.mm1.acidcave.net/
Jednocześnie stwierdzam, że chyba nie ma już więcej stron tego typu.

Dark DragonDark DragonTo błędnie stwierdzasz :P.

Irhak PW
26 stycznia 2014, 18:56
Co tam robi Tullusion? o.O

Irhak PW
5 lutego 2014, 11:11
Cytat:
Z profilu Rabicana:
MM7 według Rabicana
Poligon Rabicana
Dzięki za znalezienie, ale... nie jest to zbyt otwarcie podane?

Cytat:
Następny:
VCMI
Do autora działu - w galerii chociaż niektóre screeny mogłyby być podpisane ;)

AmiDaDeer PW
5 lutego 2014, 14:53
Kurna, ludzie, czytać ze zrozumieniem nazwy tematu nie umieta? Niezły spam robita, a po coś te komnaty są ukryte, nie uważata?

Morglin PW
5 lutego 2014, 15:27
Po prostu myślałem, że czasem warto jest się podzielić tym co znalazłem z innymi (np. w komnacie o MM1 znajduje się zakładka z z opisem potworów. Tak dokładnych informacji nie udało mi się nigdzie indziej dotąd znaleźć. Dla przechodzących pierwszą część Might and Magic jest to nieziemskie ułatwienie.).

Od dzisiejszego dnia obiecuje, że jeśli podczas błądzenia po Grocie natrafię na jakąś komnatę będącą w budowie to będę siedział cicho aż do oficjalnej premiery. Jeśli któregoś z autorów powstających komnat uraziłem to przepraszam.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Zapomniane części Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel