Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 24 - 25 - 26

Dragonar PW
18 grudnia 2008, 21:43
UWAGA! (nieaktualne)

Ma ktoś szarą (taki wilk jak w H3, bez jeźdźca) wersję (def) tego wilka? Szary wilk byłby potrzebny do moda. ;) Jesli tak to bardzo proszę o wysłanie defa na mojego maila:
kondzio09-10@wp.pl.



Drwal PW
19 grudnia 2008, 13:40
Podczas gry na jednej z map, pokazuje mi się taka uwaga, coś jest chyba nie tak z tymi nowymi ptakami co je wprowadziłeś do moda.

Tu jest zdjęcie błędu jaki wyskakuje podczas gry
bład

Jest jakiś sposób by to naprawić?

Dragonar PW
19 grudnia 2008, 15:21
1. Czy po FU instalowałeś jeszcze coś innego?
2. Po takim komunikacie są zwykle jeszcze inne. Mógłbyś dać odbrazki?
3. Tak robi się przy wszystkich jednostkach z FU?

Drwal PW
19 grudnia 2008, 16:41
1.Tu masz wszystko co mam zainstalowane

2.Tak, oto one:

Bład1

Bład2

Błąd3

Błąd4

3. Tylko przy tych ptakach, podczas bitew, ale na 100% powiedzieć nie mogę.

Trang OulTrang OulProszę używać tagów.

Dragonar PW
19 grudnia 2008, 17:17
Cytat:

Dlaczego instalowałeś pliki do patcha do edytora map w dwóch językach? W instrukcji wyraźnie było napisane, że instalujemy plik zależnie od wersji językowej! W Twoim wypadku wystarczył tylko plik w którego nazwie było "PL".
W jakim języku masz teraz nazwy jednostek?

Co do błędu:

Błąd pojawia się po zaatakowaniu Ptaków Burzy/jakichkolwiek jednostek z FU na mapie przygody, a potem następuje "CRASH"? Jeśli tam to chyba wiem, o co chodzi...

Drwal PW
19 grudnia 2008, 17:30
Nazwy jednostek sa po polsku. Aha i cos zauwazylem, to nie jest chyba "wina" ptakow burzy, ustawilem je na innej mapce i bez problemu dalo mi sie z nimi walczyc, cos nie tak jest z bohaterem, ktorego na tej mapce posiadam, takie same bledy pojawiaja sie przy ataku na obojetnie jakiego potwora

Dragonar PW
19 grudnia 2008, 17:58
Cytat:
Nazwy jednostek sa po polsku.
Bo pewnie zainstalowałeś patch PL jako drugi...

Cytat:
Aha i cos zauwazylem, to nie jest chyba "wina" ptakow burzy, ustawilem je na innej mapce i bez problemu dalo mi sie z nimi walczyc, cos nie tak jest z bohaterem, ktorego na tej mapce posiadam, (...)
Bohatera? Czyli to nie jest błąd w całej grze?

Cytat:
takie same bledy pojawiaja sie przy ataku na obojetnie jakiego potwora
Potwora... z FU? Ale tylko przy tym Twoim bohaterze i na jednej mapce? Bo jak na jednej to nie mam się czym przejmować...


Drwal PW
19 grudnia 2008, 18:24
Zgadza się zainstalowałem ten Patch jako drugi, a błędy pojawiają się prawie na każdej planszy tylko innej natury, trudno będę musiał przeinstalować grę, wcześniej(jak 1 raz instalowałem twój mod) było wszystko okey. Dzięki za pomoc.

Dragonar PW
20 grudnia 2008, 20:49
100 pobrań FU...

Mod pobrano już 100 razy. 89 (PL) + 6 (EN) + 5 (stary link EN) = 100 pobrań. Zainsteresowanie modem jest dość duże, jak na tak skromny patch. Niespodziewaliśmy się tego i cieszymy się niezmiernie. :)

FU Team



Alamar PW
21 grudnia 2008, 09:22
Cytat:
FU Team

A co takiego ten team zrobił, że teraz jest "fu" po nim? ;P
Lepiej zmień ten skrót na 4U - nie dość, że nie brzmi, jakby ktoś puścił bąka, to jeszcze masz "chłyt" marketingowy - for you.

Dragonar PW
21 grudnia 2008, 15:58
Alamar:
A co takiego ten team zrobił, że teraz jest "fu" po nim? ;P
Dziwne skojarzenie... Mnie się jakoś z tym nie kojarzy. Jakby było "fuj" to można pomyśleć o zmianie nazwy... ;P

Alamar:
Lepiej zmień ten skrót na 4U - nie dość, że nie brzmi, jakby ktoś puścił bąka, to jeszcze masz "chłyt" marketingowy - for you.
Skrót "FU" był od początku, jest i będzie. ;)

Dragonar PW
24 grudnia 2008, 11:23


Wesołych Świąt!

Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Ustrójcie Wasze iglaste enty, po Wigilii wypatrujcie w kominie czerwonego arcymaga, który zostawi pod waszymi choinkami artefakty, pewnie relikty! Tylko pamiętajcie - jak dostaniecie od mikusia Ostrze Armageddonu, a Wasz sąsiad Miecz Mrozu to lepiej nie idźcie do niego na świąteczną kolację... Nie chcemy Rozliczenia w Wigilię! ;)
Jak święta to i prezenty. W "dziale" download znajdziecie FU 1.0 gamma patch. Jak nazwa wskazuje jest to patch, a nie wersja moda. Patch poprawia błędy i uaktualnia skrypty. Instalujemy go po FU 1.0 beta. Kto nie ściągnie tego posieka ten zombie na obrazku poniżej. ;P





Dragonar PW
8 stycznia 2009, 16:19
Ops... 3 posty pod rząd. 24 godziny już minęły, a głupio byłoby dołączać coś do świątecznych życzeń.

Którego Fanatyka (tak się będzie nazywało ulepszenie krzyżowca, bo Paladyn już jest jako dowódca) wolicie?:

Wersja I
Wersja II

Nie wiem, na którego się zdecydować...

Zamiast Ptaka Burzy będzie jednostka: Wilk. Ulepszenia w Twierdzy zmienią się wtedy na takie:

1. Goblin --> Hobgoblin --> Jeździec Dzika
2. Wilk --> Wilczy Jeździec --> Wilczy Rycerz
3. Ogr --> Ogrzy Mag --> Troll
4. Behemot --> Starożytny Behemot --> Upiorny Behemot

Podoba Wam się to? Celem FU 2.0 jest poprawa jakości jednostek. Osa dobrej jakości nie była, więc została zastąpiona Kwasową Wiwerną. Ulepsza się Krzyżowców do Fanatyków, żeby nie było ulepszeń z Chłopem, itd.


Nivelus PW
8 stycznia 2009, 16:39
Fanatyk wersja druga lepsza moim zdaniem a jesli chodzi o wilka zamiast ptaka burzy nie mam nic przeciwko(ptaszek dziwnie wygladal)i gratulacje jestes pierwszym czlowiekiem w grocie ktory planowal i ZROBIL mod do WoGa:D

EDIT: racja:P
EDIT2: nawet fajne siedlisko;) jednak cos mi przypomina...

Dragonar PW
8 stycznia 2009, 16:49
Nivelus:
Fanatyk wersja druga lepsza moim zdaniem
OK. Poczekam też na opinie innych.

Nivelus:
a jesli chodzi o wilka zamiast ptaka burzy nie mam nic przeciwko(ptaszek dziwnie wygladal)
jw.
Prawda - dziwnie wyglądał, ponieważ nie stał WoGóle nogami na ziemi. :P

Nivelus:
i gratulacje jestes pierwszym czlowiekiem w grocie ktory planowal i ZROBIL mod do WoGa:D
To nie tylko moja zasługa - całego teamu.

PS.: Dobrze, że napisałeś człowiekiem, bo pewien smok by się obraził. Jestem pierwszym człowiekiem, ale drugą osobą. ;)

EDIT:

Tak będzie wyglądało siedlisko wilków - "Wilcze Legowisko", o ile uda mi się zrobić tego przeklętego defa: :/


Wilcze Legowisko

(już jest cała animacja - wilk mruga oczami w ciemności)



Nivelus PW
8 stycznia 2009, 20:27
Wladco smokow mam pytanie podobno jest NOWY samouczek jednak gdy wlaczam samouczka to jest stary z WoGa dlaczego??? ja cos zle zainstalowalem czy go nie dodaliscie?

Drwal PW
8 stycznia 2009, 20:29
Mi również bardziej podoba się druga wersja Fanatyka. Ciesze się ze nie będzie Ptaka Burzy, bo średnio wyglądał. Wilk to znacznie lepszy pomysł:)

Dragonar PW
8 stycznia 2009, 20:42
@Nivelus
To drugie. :} Przepraszam, zapomniałem usunąć wiadomości o nowym samouczku z pierwszego posta - samouczka nie ma. Niestety, samouczek trzebaby zWoGifikować, aby działały ulepszenia z NU i FU, ale wtedy zmieniłbyby się obiekty na mapie, gracz mógłby ustawić sobie co chce i nie byłoby samouczka. Zdecydowałem, że jednak go nie będzie, zresztą - po co?

Nivelus:
nawet fajne siedlisko;) jednak cos mi przypomina...
Siedlisko Wilków z archiwum alfa. Dorobiłem tylko flagę, zmieniłem kolor oczu na czerowny i zrobiłem dwuklatkową animację. ;)

@drwal-siekiery
No to 2/0 dla wersji II. Poczekajmy jeszcze trochę...

Goldenraz PW
8 stycznia 2009, 22:20
Wg mnie pierwsza wersja jest lepsza. Druga za bardzo przypomina (przynajmniej mi) samego krzyżowca.
Co do wilka - bardzo dobry pomysł. Ptak Burzy wyglądał dziwnie :)

Dragonar PW
8 stycznia 2009, 22:47
Żeby było łatwiej wybrać wersję pokazuję gify:

Wersja I
Wersja II

Ja sam wolałbym wersję II - wersja I jest według mnie zbyt jednolita kolorystycznie.

PS.: Krzyżowiec nie ma tylu fajnych ozdobników na zbroi i ma inny hełm. :)

strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel