Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 24 - 25 - 26

Dragonar PW
29 lipca 2008, 23:37
Dlaczego przegięcie? Po pierwsze, gorsze było z tym Ognistym Rumakiem i Cerberem.
Po drugie, Rusałka nauczy się strzelać.
Chyba lepsze niż: Srebrny Pegaz -> Czarodziejka?

jankes_begbie PW
30 lipca 2008, 03:43
Dark Dragonie,
"zamiast tego pokombinować z innymi jednostkami Inferno"? Ten sam temat: konkretniej... Spośród wolnych (tj. neutralnych jednostek dostępnych w podstawowej wersji NU) pozostaje już tylko kilka: Goryncz, Smok Azurowy, Czarodziejski i Golem Diamentowy (chyba nic nie pominąłem) Które wg Ciebie stworzenie pasowałoby bardziej do INFERNO niż np. wilkołak do STRONGHOLD? Może jedynie Goryncz, ale i tu pojawią się protesty, że pies stanie się... hydrosmokiem (?).

Przegięcie w postaci ulepszenia rusałki do czarodziejki miałoby miejsce wtedy, kiedy ta ostatnia miałaby choć odrobinę lepsze statystyki niż jej wersja nieulepszona /ulepszona jednokrotnie. A zapewne tak się nie stanie ;-) I z drugiej strony - miło będzie oglądać coś więcej w wykonaniu czarodziejek niż tylko jakieś osłabienie czy klątwa.

Aha. Nie pamiętam, aby NU_2.0 / NNU były powszechnie dostępne / ukończone (?). Nie każdemu dane było w nie zagrać. Grałeś?

Dark Dragon PW
30 lipca 2008, 11:30
Cytat:
Jest to MoD do NU.
Dlaczego przegięcie? Po pierwsze, gorsze było z tym Ognistym Rumakiem i Cerberem.
Po drugie, Rusałka nauczy się strzelać.
Co jej da strzał?!
Czarodziejka |Rusałka
Atak: 15 |2 [prawie 7x mniej]
Obrona: 13 |2 [j.w.]
Szybkość: 8 |9 [dziwne upg. traci na szybkości? Może coś jak cerber z atakiem]
Punkty Życia: 35|3 [10, 5x mniej]
Obrażenia: 10-13|1-3 [10x mniej]
Strzały: 24 |brak [tu wstawić nową wartość strzałów]
I ty pytasz czemu przegięcie?
Cytat:
Chyba lepsze niż: S.Pegaz -> Czarodziejka?
Tylko pod względem graficznym, a nawet nie do końca...
jankes:
Aha. Nie pamiętam, aby NU_2.0 / NNU były powszechnie dostępne / ukończone (?). Nie każdemu dane było w nie zagrać.
Tak, ale każdemu dane było zagrać w 1.5 [warto się z tym zapoznać]
jankes:
Grałeś?
Tak, jestem alfa, beta, gama, delta [niepotrzebne skreślić]- testerem ;]

Dragonar PW
30 lipca 2008, 12:41
Dark Dragonie.
Zmienimy Czarodziejce statystyki. Tak jak pozostałym stworzeniom. Myślałeś, że damy taką silną na 1 level? :D

jankes_begbie PW
30 lipca 2008, 17:58
"Tak, ale każdemu dane było zagrać w 1.5 [warto się z tym zapoznać]"

No właśnie nie każdemu ;/ Mnie jakoś ominęło ;(
A co trzeba zrobić, aby zostać młodszym testerem? ;-P Bo zdaje się, że w grocie jest tylko dostępny pierwowzór NU.

Dark Dragon PW
30 lipca 2008, 20:29
Cytat:
Dark Dragonie.
(...) Myślałeś, że damy taką silną na 1 level? :D
Po was bym się spodziewał nie tylko tego, ale dużo więcej
jankes:
No właśnie nie każdemu ;/ Mnie jakoś ominęło ;(
A co trzeba zrobić, aby zostać młodszym testerem? ;-P Bo zdaje się, że w grocie jest tylko dostępny pierwowzór NU.
Ręczę, iż każdemu było dane, wystarczy przewertować temat NU.

Dragonar PW
30 lipca 2008, 21:04
Dark Dragon:
Po was bym się spodziewał nie tylko tego, ale dużo więcej
A czy napisaliśmy, że tylko to?

A starych wersji NU 1.5 nie ma jeszcze gdzieś dostępnych? Link w temacie o NU wygasł.

jankes_begbie PW
30 lipca 2008, 21:32
Dragonie,
chciałbym tylko wiedzieć, czy aktualnie można dołączyć do grona testerów.
To, że była taka możliwość to wiem, ale ja po prostu przegapiłem.

Dark Dragon PW
31 lipca 2008, 14:45
Nie mam pojęcia :/ Teraz jestem w stanie "negocjacji" o NajnowszeNNU ;)

Cichy PW
20 sierpnia 2008, 16:17
Fajny screen :) Zastanawia mnie jedno - czy można wykorzystać sam skrypt na zamek w chmurach jako dodatek do wogifikacji?

Dragonar PW
20 sierpnia 2008, 17:09
@Cichy
Trzeba powycinać kawałki skryptu 99.

PS.: Po co sam Zamek w Chmurach? Nie lepiej zainstalować całe NU?

Cichy PW
20 sierpnia 2008, 17:40
Cytat:
PS.: Po co sam Zamek w Chmurach? Nie lepiej zainstalować całe NU?

Całego NU nie będę mógł wyłączyć jednym kliknięciem jak mi się znudzi, natomiast skrypt na Zamek tak (i zaoszczędzi to problemów z reinstanstalowaniem WoGa).

PS Podaj proszę jakiś link do zmodyfikowanego przez Ciebie skryptu 99 - chciałbym wyciąć ten fragment.

Dragonar PW
20 sierpnia 2008, 17:43
Dodałem nowe screeny :).

@Cichy
Rzeczywiście...
Ja osobiście mam twardy dysk 'podzielony' na dwie części (np. C i D). Na jednej mam WoGa z NU, a na drugiej WoGa bez NU :).

Dużo mam w skrypcie 99 zapisane. Nie mogę Ci go dać, bo jest tam bardzo dużo z moda. Możesz ściągnąć NU, wypakować z niego skrypt i sobie powycinać...chyba, że koniecznie chcesz to moje ulepszenie, to musisz sobie coś do skryptu dopisać...;)

Cichy PW
20 sierpnia 2008, 17:48
Po zobaczeniu tych screenów pomyślałem, że najlepiej będzie jak wytnę fragmenty skryptów dotyczące nie tylko zamku w chmurach, ale i odpowiadających mu budowli w pozostałych miastach :P. A tak na marginesie, ile linijek mają te skrypty?

Jak ci zależy na dochowaniu tajemnicy moda to wytnij tylko skrypty budowli i udostępnij je xD (bo mi na nich zależy).

EDIT: Patrz wyżej kursywa.

Dragonar PW
20 sierpnia 2008, 17:49
Cały skrypt 99, czy dodane przeze mnie linijki?

Trochę ze skryptu usunąłem, trochę dodałem...

Weź sobie cały skrypt 99 z NU (razem z plikami *.ers i *.ert) i umieść w: Data/s (Tam jest tego tyle z budowlami, że można się pogubić - więcej niż 1000 linijek...:D).

PS.: Chce ktoś jeszcze screenów? :D. Mogę dodać.

AltairAltairIstnieje przycisk edytuj. Jeśli ty go nie dostrzegasz to ja też zapomnę o jego istnieniu (Pozostanie mi wtedy tylko "Usuń").

Cichy PW
20 sierpnia 2008, 18:18
Cytat:
Weź sobie cały skrypt 99 z NU (razem z plikami *.ers i *.ert) i umieść w: Data/s
To znaczy że wystarczy ściągnąć oryginalne NU i zmodyfikować je? Czy udostępniasz swoje modyfikacje?

Dragonar PW
20 sierpnia 2008, 18:53
Nie, by mieć FU trzeba mieć NU. FU będzie w formie łatki (plik *.wog), a nie pojedyńczych skryptów. Będzie potrzebowało NU - to chyba oczywiste. Nie będzie trzeba samemu nic modyfikować - trzeba tylko wsadzić plik *.wog do UPDATE, włączyć H3wUpd.exe i po sprawie. Dodałem do skryptu 99 trochę linijek i trochę usunąłem. Po za tym FU to nie sam skrypt, ale będzie jeszcze wiele innych plików.


jankes_begbie PW
20 sierpnia 2008, 19:22
Nieźle Władco. Coraz lepiej to wygląda i muszę przyznać, że ja sam się zdziwiłem :-)
@Killer
Ja się już pogodziłem z upgradem krasnali do niziołów. A ten ost. jest wyjątkowo upierdliwy, jeśli chodzi o podmiankę na coś innego.

Dragonar PW
21 sierpnia 2008, 15:23
UWAGA!

Teraz, wszystkie screeny z moda, będą się znajdować w moim pierwszym poście.
W tym właśnie poście, będą też aktualizowane wszystkie pojawiające się nowości.

Co jakiś czas proszę o spoglądanie na pierwszy post.

jankes_begbie PW
25 sierpnia 2008, 22:58
Hobbit swego czasu proponował ulepszenia niektórych jednostek do dowódców...
Czy tych ost. da się w ogóle w jakiś sposób wykorzystać, aby zaprogramować ulepszenie jednostki do dowódcy traktowanego jako upgrade tego pierwszego? Zaznaczam, iż nie chciałbym rezygnować z dowódców funkcjonujących na dotychczasowych zasadach, a jedynie uzyskać możliwość dodatkowego upgrade.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel