Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 24 - 25 - 26

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2011, 19:44
Ja proponuję bez skrzydełek. Ale to tylko moje zdanie.

A ptak burzy... Muszę zobaczyć animację, by powiedzieć coś o nim. Jednostki z HIV mają jednak złą perspektywę, więc nie widzi mi się to...

Drwal PW
11 stycznia 2011, 20:06
To ja się teraz wypowiem. Już rozmawialiśmy kiedyś o tym z Kuririnem i chcemy aby nowe wyglądy ptaka burzy i nie tylko były w alternatywnym patchu do FU. Znaczy kto chcę mieć ptaka burzy z HIV instaluję osobną łatkę, a kto nie, tylko FU. Jest to jeszcze co prawda do omówienia, ale najprawdopodobniej tak zrobimy.

Co do Biczownika, czy jak mu tam, decyzje pozostawiam Kuririnowi, mi osobiście obie wersje się podobają i ciesze się, że wciąż opracowywane są nowe rozwiązania.

Kuririn PW
11 stycznia 2011, 20:54
Hobbicie :) ja marzyłem ujrzeć jednostki z h4 w WOGu :) dzięki Zbigniewowi marzenie stało się jawa :D, pogrzebałem na rożnych forach jak stworzyć jednostkę z h4:) pierwsza jednostka był mega dragon :) dlatego bo lubie smoki z świecie h3 i nie tylko :) def powstał ale bardzo nie dokładny :) animacja jest wszystko gra ale za duży jest no i ma parę niedopracowań :) def powstaje jeszcze raz jakoś mi to wolno idzie brak czasu itp... co do ptaka burzy można zrobić instalacje defa :D nie widzę problemu:) biczownik możne powstać w 2ch wersjach :) to już gust gracza ;) każdy by chciał aby to ładnie wyglądało było zapięte pod ostatni guzik :)Ale kurde wy się nie staracie :( pozdrawiam

Sawyer PW
11 stycznia 2011, 20:56
Widzę że prace idą na przód, dyskusja się toczy pomimo że to jeden ze starszych modów który został ożywiony, jest pod wrażeniem... :)

Kuririn PW
11 stycznia 2011, 21:00
Rah ;) bo WOG nie zaginie :) :) będą grały w niego twoje dzieci wnuki i prawnuki :) pozdr :)

Dragonar PW
11 stycznia 2011, 21:30
Co do konwersji z H4 - cóż... Praktycznie wszystkie konwersje jednostek z tej gry niezbyt mi się podobają. Są strasznie rozmazane, gdy stoją, a przy animacji widać je jak przez mgłę. Zdecydowanie bardziej jestem za konwersją jednostek z MM7 oraz MM8. Szczegółowy poradnik, napisany zresztą przeze mnie, znajdziecie TUTAJ.

Rah:
Widzę że prace idą na przód, dyskusja się toczy pomimo że to jeden ze starszych modów który został ożywiony, jest pod wrażeniem... :)
Najważniejsze, to dobrze zacząć projekt. :>

Kuririn PW
11 stycznia 2011, 22:07
Dragonarze każdy ma swój gust:) można zrobić dożo, lecz trzeba dyskusji :) bez dyskusji nic nie powstanie :) dożo jednostek jest nie użytych w rożnych modach, lecz wiadomo mod nowy to i ciekawość :) można się rozczarować :) myślę ze projekt nad którym trzymam rękę wyjdzie dobry "chodzi mi o tego biczownika głównie " :) rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz trzeba rozmawiać :) pozdrawiam :)

Erui PW
12 stycznia 2011, 10:17
Ptak Burzy jest świetny. Co do Biczownika, to bardziej podoba mi się wersja bez skrzydeł. Fajne jednostki, mod wygląda coraz ciekawiej. Już się nie mogę doczekać poprawionej wersji. A może by tak przy okazji zmienić wygląd Trolla? To trochę dziwnie wygląda jak opancerzony Ogr z fajną maczugą zmienia się w golasa z gnatem w dłoni. Może w MM8 cz MM7 jest jakaś jednostka która mogłaby go zastąpić.

Kuririn PW
12 stycznia 2011, 11:39
szczerze mówiąc myślałem nad tym lecz nie rozmawiałem o tym z drwalem :) faktycznie ogrzy mag na trola nie wygląda zbyt ładnie :] to tak jak by strzelać z "7, 62 mm PK" później dostać "5, 56 mm beryl" a na końcu dali by do strzelania "9 mm pm wz 84" tak samo z tym trolem :/ drzewo jednostki zostało zerwane :/ bo tu ogr a tu trol :) nie wiem ciężko mi cokolwiek powiedzieć w tej chwili:) ale można pomyśleć nad tym :)

Irhak PW
12 stycznia 2011, 13:05
Cytat:
A może by tak przy okazji zmienić wygląd Trolla? To trochę dziwnie wygląda jak opancerzony Ogr z fajną maczugą zmienia się w golasa z gnatem w dłoni. Może w MM8 cz MM7 jest jakaś jednostka która mogłaby go zastąpić.

IMO można by pobawić się ermem i dać trole na downgrade ogrów...

Sawyer PW
12 stycznia 2011, 17:05
UP@
Troll to praktycznie krewny elfów, więc jak można zrobić z trolli downgrade ogrów?(Tzn praktycznie można, ale ma to sens fabularny/historyczny?) Wynikło by wtedy z tego że ogry to też krewni elfów co jest dla mnie niedopuszczalne!

Irhak PW
12 stycznia 2011, 17:26
Cytat:
Troll to praktycznie krewny elfów

Pierwsze słyszę... gdzie to jest? już bliżej im do ogrów niż elfów...

Sawyer PW
12 stycznia 2011, 17:31
Wzmianki o ich powiązaniach są w książkach Tolkiena albo w świecie Wojennego rzemiosła. Wiem że w H3 takowych nie ma, ale nie jest powiedziane że Trolli i Elfów nic nie łączy. (Na Enroth rzecz jasna)

Lyokoheros PW
12 stycznia 2011, 17:59
Ale jako że nic o takich powiązaniach nie było w Heroesach mówione, zdecydowanie bardziej sensowne jest powiązanie ogra z trollem, niż trolla z elfem.
A co do tego gdzie bicz nienaturalnie wygląda, to powiem, że tak mniej więcej na wysokości kolan.

Kuririn PW
12 stycznia 2011, 18:31
Macieju tak jest w oryginale :D w grze tego nie zauważysz ;)

Czarci lord:
http://img248.imageshack.us/i/cpfoe01.png/

Biczownik:(nazwa jeszcze nie znana)
http://img109.imageshack.us/i/biczbezskrzydel.png/

Drwal PW
12 stycznia 2011, 18:43
Teraz kolejne pytanie do was. W wersji beta nie wszystkim podobał się ten Ent z Gaju. Chcecie aby on został, bo mam jeszcze inne propozycje:

1)

2)

3)



vinius PW
12 stycznia 2011, 19:32
Jak już z powyższych, to 1, chociaż można by coś do tej jednostki jednak jeszcze dodać. Reszta nie pasuje, niestety.

Kuririn PW
12 stycznia 2011, 19:59
no jeszcze takie cosik :) skupienie nad ul. czarciego lorda :)

http://img34.imageshack.us/i/zfhw0001.png/

to tylko prowizorka :] piekielny centaur tez możne być w WOGu :)

Sawyer PW
12 stycznia 2011, 21:06
Dla mnie 1) jest okej, ale nad 2) też można by było się zastanowić.

Reldi PW
12 stycznia 2011, 21:30
Wg mnie ent z bety jest lepszy niż te propozycje. A centaur fajny ale raczej jako ciekawostka, a nie jednostka do gry ;p
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel