Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 24 - 25 - 26

konicki PW
13 sierpnia 2009, 07:53
i Heroes 2 i 1....tylko w 3 była w siłach ''Natury''

Myślę że można WoGóle usunąć Mumie i zamiast niej jakiegoś szkieleta łucznika...w necro się przyda a mumia to... więc pomyślmy logicznie i sensownie xD

Drwal PW
13 sierpnia 2009, 09:16
A zrobisz animacje takiego łucznika na poziomie który nadawałby się aby go wsadzić do gry? Według mnie Mumia w Nekropolii jak najbardziej pasuje i kombinowanie z nową jednostką w tym mieście jest niepotrzebne.

mancias_sc PW
13 sierpnia 2009, 09:25
J@kubek:
I centaury w twierdzy?_:D Pachnie heroes 4...
konicki:
i Heroes 2 i 1....tylko w 3 była w siłach ''Natury''
Jasne, centaur w twierdzy, takie rzeczy to tylko w Erze:).
Gdzie był centaur? W Heroes I u czarnoksiężnika, natomiast Heroes II także u czarnoksiężnika:).

J@kubek PW
13 sierpnia 2009, 10:20
I tak-taku_:P
Ale trochę dziwne usuwać liszea wstawiać (słabe) mumie na 5 poz. Zły i dobry anioł chyba w H5

konicki PW
13 sierpnia 2009, 14:27
Szkielety wyciągnąłbym z Might and Magic 8 i dorobił obronę, pasi?? _Może już nie_zamieniać tylko zrobić tak

Upiorny smok->Dacolich(Władca mi w Emailu napisał że ''raczej'' tak zrobi ;D
Ciemności Smok-Rdzawy smok
ul.Hydra-Gorynych
i ostatecznie coś jeszcze usuniemy hmm a o Emisariuszach nie myśleliście?? a ten człowiek to chciałem Jaszczur-człowiek bo ja tak mam w HoMM... to nie odmienna jednostdstka tylko jak jaszczuroczułowiek

Zombie PW
24 stycznia 2010, 13:20
Kiedy będzię ta druga część moda?
Bo jak na_razie wszyscy dużo mówią o wszystkim i nic się nie_dzieje.
Jak politycy!

Dragonar PW
24 stycznia 2010, 14:10
Byłem zajęty innym, takim mniejszym i mało ważnym projektem... -_-

A NU 2.0 jeszcze nie ma, więc czego oczekujesz? Setki razy mówiłem, że prace nad kolejną wersją rozpoczną się wraz z pojawieniem się NU 2.0.

Poza tym to kto gra jeszcze z FU, podczas gdy istnieje nowe miasto? :)

Acid Dragon PW
24 stycznia 2010, 14:15
A ja setki razy mówiłem już, że NU 2.0 nie będzie :P.

BTW - Zombie, skoroś taki mądry, to może sam się weź za coś? Bo na polityków łatwo narzekać, ale zrobić coś samemu jest gorzej. Czasami mam wrażenie, że jedyne, co robią fani/wyborcy to tylko domaganie się i narzekanie. A dlaczego to Ty masz wymagać od nas, a nie my od Ciebie? z jakiej racji?

Dragonar PW
24 stycznia 2010, 14:43
Acid Dragon:
A ja setki razy mówiłem już, że NU 2.0 nie będzie :P.
;P

Acid Dragon:
BTW - Zombie, skoroś taki mądry, to może sam się weź za coś? Bo na polityków łatwo narzekać, ale zrobić coś samemu jest gorzej. Czasami mam wrażenie, że jedyne, co robią fani/wyborcy to tylko domaganie się i narzekanie. A dlaczego to Ty masz wymagać od nas, a nie my od Ciebie? z jakiej racji?
Za to ja mam wrażenie, że wielu fanów stara bawić się w krytyków i poganiaczy, zamiast cieszyć się, że jest cokolwiek nowego, chcą coraz więcej, nie zdając sobie sprawy, że my wcale nie musimy czegokolwiek robić i że nam za to nie płacą...

Drwal PW
25 stycznia 2010, 13:37
Mam prośbę Dragonarze. Skoro Acid Dragon nie będzie robił drugiej wersji NU, co rozumiem oznacza że i Ty nie będziesz kontynuował swojego FU to może wprowadziłbyś w obieg swojego ptaka burzy. Nie mam pojęcia skąd go ściągnąłeś, a bardzo chciałbym pokombinować u siebie ze swoimi ulepszeniami i nie ukrywam że to pisklę idealnie mi pasuje.:D

Grubeciu PW
25 stycznia 2010, 15:02
A ja bym proponował "podczepić" FU do Gaju. Dragonarze sam mówiłeś, że sugestie mile widziane. :)

Dragonar PW
25 stycznia 2010, 19:41
Jest tylko jeden maleńki problem - brak wolnych miejsc na nowe jednostki. W najbliższej wersji Grove nie będzie posłańców (taka mała niespodzianka), więc robi się problem...

Ptaka burzy? Wydawać nową wersję, żeby dodać tylko jedną jednostkę? Nawet już nie mam jego pliku *.def, wiele rzeczy straciłem podczas ponownego instalowania systemu...

neithaen PW
30 stycznia 2010, 23:38
Acid Dragon:
A ja setki razy mówiłem już, że NU 2.0 nie będzie :P.

Szkoda, beta 2.0 była prawie dobra, z jej powodu nie mogłem się przesiąść na FU za dużo dobrego tam było

wiem 'prawie robi różnicę'.. ;D

Artx PW
24 czerwca 2010, 19:56
Sorry za odkopanie, ale czy mógłby ktoś wstawić działający link? Z góry dziękuję.

Zombie PW
24 czerwca 2010, 23:09
ptaka burzy i kwasową wiwerne zamiast osy

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2010, 13:23
Aha...?

Dragonar PW
26 czerwca 2010, 14:08
http://www.space-nation.eu/?d=18C5749D1

Proszę. Tylko po co Wam ten stary, nudny mod, skoro jest nowe miasto? :P

Trith PW
26 czerwca 2010, 14:29
Może dlatego, że mod nie jset w wersji beta, a miasto jest, przez co to drugie nie jest zbyt grywalne?

Artx PW
26 czerwca 2010, 16:18
Wszystko pięknie, tylko gdy naciskam na jednostkę w zamku to wyskakuje mi jakiś błąd, muszę kilka razy naciskać tak lub nie, coś tam pisze, że komenda ERM została pominięta i jakieś skrypty się wyświetlają i na wszystkich muszę ok nacisnąć i dopiero potem jednostka się zaznacza. Proszę o pomoc, bo to jest udręka tak grać, a mod jest świetny i nie chciałbym z niego rezygnować, a właśnie - taki sam błąd był w przypadku trzech ulepszeń i myślałem, że to poprawi, ale niestety nie.

Drwal PW
26 czerwca 2010, 17:08
Pewnie popełniłeś jakiś błąd podczas instalacji, znaczy nie zainstalowałeś tej modyfikacji we właściwej kolejności. Możliwe też że masz jakiś inny mod i skrypty gryzą się ze sobą. Najlepiej zainstaluj mod od nowa na czysty wog, ewentualnie jakieś spolszczenie i New Upgrades.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel