Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 24 - 25 - 26

Dragonar PW
9 maja 2009, 16:12
Niestety, nie ma już za co podmieniać. :/ Już są narzekania, że trzeba było usunąć niektóre smoki z AB.

nicolas PW
9 maja 2009, 17:48
Szkoda, bo mod mi się bardzo podoba. No, ale dobre chociaż to co jest. :P Mam prośbę. Proszę zmieńcie wygląd ptaka burzy, bo brzydko wygląda. :)

Dragonar PW
9 maja 2009, 18:07
Jak już pisałem, będzie wyglądał TAK.

nicolas PW
9 maja 2009, 20:14
Znacznie lepiej Władco Smoków :D Wiadomo coś kiedy wyjdzie nowe NU 2.0?

PS> ..a jak dla mnie osy mogłyby zostać. Całkiem fajne wyglądają. Za to Fanatyk/Mistrz Miecza jest świetny. Tak trzymać :)

Mitabrin PW
26 maja 2009, 16:35
hmm mam do fu tylko jedno zastrzeżenie, nie wiem czy już ktoś o tym pisał ale czy przypadkiem zmiana dread knight'a(kawaleria z nekropolis) na koszmara(wątpię by tak się to pisało ale rzeczownik koszmar się w bierniku chyba nie odmienia), nie można by go zmienić na przykład jeźdźca bez głowy?

edit@
inną rzeczą która mi troszkę nie odpowiada jest zmiana krasnoluda na niziołka, może zmieńcie niziołka na choćby krasnoluda z jakąś strzelbą (coś podobnego do krasnoluda z warcraft 3)

Dragonar PW
26 maja 2009, 16:57
Niziołek zostanie być może zamieniony na krasnoluda z MM, lub Berserka Cichego.

Mitabrin PW
26 maja 2009, 17:28
hmm racja, lepiej zrobić z tego ulepszenia jednostkę "walącą z bliska" rampart ma za dużo strzelających imo

Mroczny Łowca PW
26 maja 2009, 23:42
Bardziej będzie pasował ten krasnal z mm7 od stworzonka (zaznaczam, że bardzo dobrze wykonanego, choć rażą proporcje topora z kurduplem - topór prawie tej samiej wielkości co brodacz) Cichego.

Z ciekawości:

Jaki byłby problem z wilczkiem na starcie? Przecież można go podmienić za jeźdzca, a jeźdzca wstawić jako jednostke, która zaplanowana byłaby do kasacji.

nicolas PW
27 maja 2009, 06:41
Mod Phoenix między innymi oferuje taką podmianę jeźdźca na wilczka jak i innego krzyżowca. Niestety jeśli chodzi o jego skrypty to nie da się w nie pograć z NU i FU.

Dragonar PW
27 maja 2009, 15:03
Mroczny Łowca:
Jaki byłby problem z wilczkiem na starcie? Przecież można go podmienić za jeźdzca, a jeźdzca wstawić jako jednostke, która zaplanowana byłaby do kasacji.
Tak, ale jeśli ktoś nie zWoGifikuje mapy, wilki się w mieście pomieszają. :P Ale i tak wilka nie będzie...

Nie_mam_nicka PW
27 maja 2009, 15:54
Dzięki Bogu... Knurzy Jeździec jest idealnym ulepszeniem, a Wilki Black Dragona (nick pisany cyrylicą, ale tu nie działa :P)... nie wyglądają za dobrze, widać dokładnie miejsca, z których Goblin został zdjęty (wyjątek to przerobiony Wilk Valmira, ale on miał tylko animację ataku). :/

Jin PW
16 lipca 2009, 18:52
Może zamiast wilka i ptak burzy dać Starożytnego roka?
Ten rok tym się różni że ma białe pióra.

Dragonar PW
16 lipca 2009, 19:14
Lepszy chyba ptak burzy niż kolorowanka roka?

Jin PW
16 lipca 2009, 19:26
Może zrobić nową jednostkę neutralną Szmaragdowa hydra?
Albo inną, czyli zły kapłan?

Mitabrin PW
16 lipca 2009, 19:43
Hmm... starałem się zrozumieć o co ci chodziło w powyższym poście i sugeruję, że masz pomysł dla twórców by dodać nową(neutralną) jednostkę do następnej części fu(która jest w planach).
Widać przez ten post, że jesteś nowy w tym forum(i WoGóle w świecie moderowania woga), gdyż dodawanie nowych jednostek jest wielką niewiadomą dla wszystkich moderów(a przynajmniej wszystkich którzy pracują i my o tym wiemy)homm 3, 5. Poza tym ekipa fu już zamieniła większość wogowych jednostek które nie byłyby używane przy trzecich ulepszeniach a nawet kilka SoD'owych przez co nie ma w fu niektórych smoków, więc watpię by twój plan wzedł w życie(chyba, że zrobisz animacje i poczekasz do premiery VCMI).

Jin PW
16 lipca 2009, 20:04
Szmaragdowa hydra była by lepsza od kryształowego smoka (nie mówiąc o nowym surowcu szmaragdzie) :-}

Trang OulTrang OulA dodasz nowy surowiec?

Goldenraz PW
16 lipca 2009, 22:45
No nie wiem, czy lepsza :P
Ja tam wolę smoka...

Co do nowego surowca, to że w nazwie występuje nic nie zmienia :P Szmaragdy do klejnotów chyba można zaliczyć (klejnotowa / klejnowata hydra?)

Mitabrin PW
16 lipca 2009, 23:14
Swoją drogą zadam pytanie; po co nowy surowiec?
Przecież wog dodaje mithril(który swoją drogą jest ciekawym dodatkiem), zresztą co miałby taki szmaragd robić? kompletnie zmienić koszta budynków by dostosować do nich szmaragd? być czymś w stylu wymienionego już przeze mnie mithrilu? Imo wog ma już wystarczającą liczbę surowców(szczerze powiedziawszy chyba samo homm jest strategią która ma najlepiej wymyślone surowce ze wszystkich strategi WoGóle).

Poza tym mm. zdaniem zmiana smoka(szmaragdowego) na hydrę(szmaragdową)byłaby imo nie tyle co głupia a wkurzająca, uważam, że NU jak i Fu byłby świetnymi dodatkami gdyby nie to, że niektóre ulepszenia są nie logiczne, jak na przykład zmiana dread knighta na nightmare'a która mimo, że ma swoje fabularne wytłumaczenie(nightmare-konik stworzony przez Sandro) jest nie logiczna.

Jin PW
5 sierpnia 2009, 17:24
Wiem że ten pomysł z tym surowcem był głupi.
Mam pomysł na jednostke neutralną (wiem że nie wejdzie)
Buntownik
Napisze reszte, gdy klawiatura przestanie szwankowac

(przepraszam za ten brak tych liter)

Mitabrin PW
5 sierpnia 2009, 18:22
Hmm... pomysły... ta... proponuję ci przeczytać ten temat :).
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel