Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H4] Patche
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

era32 PW
14 maja 2008, 13:49
Mam taki mały problem w Heroes IV. Multiplayer mi nie działa (mówi mi tylko o stronie wydawcy), a próba wejścia do więzienia zawiesza mi kompletnie grę. Teoretycznie słyszałem, że do Heroes IV wydano mnóstwo patche, ale strona www.3do.com nie działa. Czy ktoś zna jakiś mirror z którego można pobrać patche. Mam polską wersję bez żadnych dodatków.

Alamar PW
14 maja 2008, 14:04
Poszukaj na stronie CD Projektu, a w razie czego na Celestial Heavens. Twoja wersja to 1.0.

era32 PW
14 maja 2008, 14:08
Nie działa mi patche z CDPROJEKTU.

---------------------------
Program aktualizujący grę Heroes of Might and Magic 4 pl
---------------------------
Program nie może zaktualizować zainstalowanej wersji gry Heroes of Might and Magic 4 pl z następującego powodu:

C:/Program Files/3DO/Heroes of Might and Magic IV/campaign_editor.exe: nieznana wersja.
---------------------------
OK
---------------------------

Coś te ukośniki mieszają (chodzi o wyświetlanie na forum, nie widać ich). Zmieniłem je na odwrócone. Mój system to Vista.

TOLBERTI PW
14 maja 2008, 16:02
A masz oryginała? Ja kiedyś miałem i też do więzienia wejść nie mogłem. A teraz na złotej edycji mi wszystko działa jak należy.

era32 PW
14 maja 2008, 19:22
Dzięki za pomoc. To nie był oryginał.
EDIT: Udało mi się. Zainstalowałem Equilibris i wszystko jest OK.

Tiger-2 PW
11 lipca 2010, 16:04
A czy są patche do H4 z dodatkami ? (pytam dla pewności, gdyż te z strony CDPROJEKTU mi nie działają.)
temat: [H4] Patche

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel