Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Might and Magic - papierowe RPG
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

TOLBERTI PW
28 maja 2008, 20:24
Świetnie że ktoś jest chętny. Sesja raczej na forum nie będzie.(Każdy uwielbia czekać godzinami na kolejny ruch kogoś innego.)Może jakiś czat czy coś w tym stylu.

Field PW
29 maja 2008, 09:24
Tolberti:
(Każdy uwielbia czekać godzinami na kolejny ruch kogoś innego.)

Mów za siebie. A co do reszty - róbcie, to zobaczymy.

Quba Drake PW
29 maja 2008, 15:33
Ja wenę miałem zawsze i starałem się szybko odpasywać...Wróćmy jednak do gry książkowej. Kiedy? Gdzie? Co? Jak?
M&M, a zwłaszcza Antagarich znam dobrze(przynajmniej tak mi sie wydaje, jeszcze Chedian znam).

TOLBERTI PW
30 maja 2008, 11:29
Enroth, Erathi i Jadame przed rozliczeniem.
Czary MM7-8 Ewentualne z 6
Potwory MM 6-8
Ekwipunek MM6-8
Świat- Nasza ulubiona planeta
Jak już to zrobimy zajmiemy się Xeen'em, Terrą i innymi światami w oddzielnych książkach coby się bajarzowi Czy innemu Mistrzowi podziemi nie pokopało.

filusfilusNa przyszłość proszę bardziej dbać o logikę i składnie własnych wypowiedzi, coby literówek nie było.

tymolord PW
30 maja 2008, 15:24
A ja mam takie pytanie: czy jak zrobisz podstawową wersję będziesz robił poprawki, dodatki czy coś w tym rodzaju(tak dla urozmaicenia lub dodania tego co pominięto)?

Field PW
30 maja 2008, 16:43
Chyba z jego posta wynikało to jasno.

Ginden PW
30 maja 2008, 16:45
Dobrze... A może podasz nam jakiś koncept tego co zrobiłeś dotychczas? Choćby jakie będą klasy i jaki będzie wpływ cech na postać.

Alamar PW
30 maja 2008, 17:26
TOLBERTI:
Enroth, Erathi i Jadame przed rozliczeniem.
Czary MM7-8 Ewentualne z 6
Potwory MM 6-8
Ekwipunek MM6-8
Jak już to zrobimy zajmiemy się Xeen'em
My, czyli kto?
I najpierw zajmij sie swoją pisownią.

Ginden PW
30 maja 2008, 18:57
Mówienie o sobie w formie "my", świadczy o pewnych chorobach psychicznych. Ale w Grocie nie ma dyskryminacji, prawda?

TOLBERTI PW
31 maja 2008, 11:08
"Ja z kumplami." to znaczy my.

Field PW
2 czerwca 2008, 07:28
Ginden:
Mówienie o sobie w formie "my", świadczy o pewnych chorobach psychicznych. Ale w Grocie nie ma dyskryminacji, prawda?

Jak widać, nie trzeba mieć żółtych papierów, żeby truć i obrażać innych. Poza tym nie słyszałeś o czymś takim jak pluralis modestiae?

RabicanRabicanTeż czasami wypowiadam się w liczbie mnogiej i nie widzę związku z moimi chorobami psychicznymi. Ginden, podpadasz.
strona: 1 - 2
temat: Might and Magic - papierowe RPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel