Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nasze wcielenia
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 12 - 13 - 14

Ptakuba PW
13 listopada 2007, 16:39
@F!eld: Moi rodzice to hippisi, robią dzieci, nie wojnę. Masz coś przeciw pokojowi elfów i mrocznych elfów? Te dwa państwa razem zmiażdżą każdego wroga! Hahahaha! Hehehehe! Hahahahaha!

Ginden PW
13 listopada 2007, 17:46
Co wy macie przeciwko nieśmiertelności? MCaleb, Rabican i Trang Oul chętnie przeprowadzą na was rytuał. Ptakuba może stać się też baelronem.

Trang Oul PW
13 listopada 2007, 18:06
Raczej baleronem...

Nemomon PW
13 listopada 2007, 18:08
Już to widzę, jak jeden lisz z uśmiechniętą szczęką przeprowadza rytuał przemiany innej istoty w lisza.... Gdyby było tak pięknie, to my prawie wszyscy bylibyśmy liszami :P. Niestety prędzej piekło zamarznie niż coś takiego się stanie. A nawet gdyby, to i tak nie chciałbym by mi jakiś lisz asystował - wolę być panem samego siebie a nie później się bujać za własnym filakterium, bo magicznie może mi zniknąć.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
13 listopada 2007, 18:15
Precz z niedolą! Precz z niewolą!
Nad poziomy! W lot i w polot!
Czas uderzyć w czynów stal!
Ideolo - ideolo -
Udał się ten piękny bal!
Ideolo - ideolo -
Czynem! duchem! wiarą! wolą!
Hej do walki! zniszczyć nędzę!
Kupą, kupą ku potędze!
Czynu! czynu! nic po słowie!
Ducha! ducha! więc po głowie!
I kolbami, i salwami
Ka
Ra
Bino
Wymi!
Hurra, panowie!
Ducha, panowie!
Czynu, panowie!

Julian Tuwim, Bal w Operze (fragment)

Wiewek PW
13 listopada 2007, 18:27
Nemomon: Jestem o wiele wytrzymalszy niż ci się wydaje. Musiałbyś walnąć w mnie z pięćnaście razy by zadać mi ostateczny cios.
Solmyr: Wolę być po stronie magów, bo sam nim jestem. Precz z trupami!
Dru i Solmyr: Jestem tylko wiewiórką.
Ginden: Uzupełnij w końcu swój spis ludności Groty.

EDIT: Precz z trupami!

Ginden PW
13 listopada 2007, 18:30
Precz z żywymi!
MANIFEST O WYŻSZOŚCI NIEUMARŁOŚCI NAD ŻYCIEM
Ze względu na nasze, liszowskie umiłowanie ludzi i innych żyjących i chęci dania im szczęścia i nieśmiertelności, postanawiamy, że każda istota która dostanie się do naszych krypt zostanie bezwarunkowo znieumarlona. Formę może wybrać sama (Każdy kto podda się zliszeniu dostanie środek do czyszczenia kości GRATIS).
Szanując jednak przyrodzone prawa każdego z nas pozwalamy jednak zostać przy życiu, jeśli bezwarunkowo taka istota uda się tu.
Ogłaszamy, że każda istota jest równa, ale nieumarli, smoki i łasice są równiejsze.
Osoby pragnące zostać wampirem są proszone do mieszkania Gindena (18 drzwi od wejścia do Groty po lewej).
Osoby pragnące zostać rycerzami śmierci i kaisharga prosimy do Rabicana (Zaplecze tawerny "Oddech Smoka") i Vatrasa (Przybudówka Biblioteki Legend), chętnych do zliszowania do Trang Oula (mieszkanie nr 3 po lewej), a tych którzy chcą uwolnić się od trosk (i rozumu) prosimy do MCaleba (duża krypta, 2 drzwi po prawej).

AmiDaDeer PW
13 listopada 2007, 18:47
Precz z głupkami!... A nie, to nie ten temat. ;P

Ja tam nie jestem ani nieumarły, ani też żywy - jestem po prostu duszą. I dobrze mi z tym (przynajmniej nie muszę się mieszać w awantury między żywymi a truposzami).

Wiewek - wreszcie ktoś oryginalny. Dlaczego wszyscy chcą być liszami, skoro można być równie dobrze wiewiórką czy innym gryzoniem?

Dru PW
13 listopada 2007, 18:56
W takim razie gdy mamy już jakiś zarys Bohaterów, którzy są gotowi stawić czoła liszokracji oraz pozostałym umarlakom, to powinniśmy zacząć przeszukiwać tereny by znaleźć filakteria.

Co potem?, gdy już je znajdziemy?, proponuje albo je zlikwidować, albo zatrzymać dla siebie w celu sprawowania kontroli nad liszami, pod pretekstem zniszczenia filakteriów jak nie będą nam posłuszni!.


Wreszcie ktoś oryginalny?, a Biały Lew to niezbyt oryginalne stworzenie? :P. Czy znajdziesz tutaj drugiego takiego jak Ja?

Wiewek PW
13 listopada 2007, 19:13
Nie da się znaleźć żadnego innego białego lwa Dru [przynajmniej w Grocie (chyba)]. I nie chce się pozbywać swojego futerka żeby być, tfu!, umarlakiem. Myślę też, że większość żywych myśli tak jak ja, prawda?

Ptakuba PW
13 listopada 2007, 19:35
@Dru, Biały Kotek Światła:
Ja mogę przeszukać Ashan! Zaś moi znajomi na Axeoth (jestem pędzibimbrem, mam znajomości!) mogą poszukać tam.

Wiwern PW
13 listopada 2007, 19:40
Jak można kogoś zmienic w lisza? Jaki byłby skutek na wiwernę :D? Koniec z liszami! Wypowiadam wojnę wszystkim zdechlakom (bez urazy ;)). Chyba wszyscy żywi się dołączą.

Solmyr PW
13 listopada 2007, 19:40
Powszechnie wiadomo, że żywi są lepsi:P:P:P i nie śmierdzą i w ogóle są lepsi pod każdym względem. Mamy ładne ciała, piękne twarze, zadbaną skórę, włosy i paznokcie, a was najbardziej przeraża wasz widok w lustrze.

Jeśli ktoś znajdzie jakieś filakterium, to sugeruję je zatrzymać w celu dokładnego zbadania...:D

Ptakuba PW
13 listopada 2007, 20:11
Czyli przeciw Liszokracji są:
Acid
Dru
Wiewek
Solmyr
Wiwern
Ja :D

Kto jeszcze?

Liszy mamy na pierwszej stronie i chyba dzięki przewadze jakościowej wygramy! Ole!

Nemomon PW
13 listopada 2007, 20:20
Chciałbym wspomnieć, że Gdyby Smoczy Władca był przeciwko liszom, to już dawno by ich się pozbył i Liszokracji by nie było. Skoro jednak jest, to jednak Acid jest im przychylny...

Solmyr PW
13 listopada 2007, 20:34
Nemomon też jest przeciwko liszom, prawda?:>:>

Quba Drake PW
13 listopada 2007, 20:39
Ach ta smocza solidarność;].
Wiwern;
"Jak można kogoś zmienic w lisza? Jaki byłby skutek na wiwernę :D?"
Był byś pierwszym w histori Drako Wiwernem, czy czymś z tego rodzaju xP.

Ptakuba:
"jestem pędzibimbrem, mam znajomości!"
Czy można to nazwać bratnią duszą?

Nemomon PW
13 listopada 2007, 20:42
Tak długo jak nie wchodzą mi w paradę, to mogę nie być przeciwko nim, aczkolwiek dużo nie stracę a może nawet i zyskam, jak będę przeciwko nim. Więc teoretycznie możecie na mnie liczyć.

EDIT: Kiedyś, wcale nie tak dawno temu, była mała debata o liszu-koniu, więc z wiwerną nie widziałbym problemu.... :P.

Quba Drake PW
13 listopada 2007, 20:47
Nemomon:
"Tak długo jak nie wchodzą mi w paradę, to mogę nie być przeciwko nim"
U mnie jest tak samo.Ostatnio Rabican się ze mną zgodził! Wielki sukces.

Acid Dragon PW
13 listopada 2007, 21:26
Cytat:
Chciałbym wspomnieć, że Gdyby Smoczy Władca był przeciwko liszom, to już dawno by ich się pozbył i Liszokracji by nie było. Skoro jednak jest, to jednak Acid jest im przychylny...

To nieco zbyt daleko idący wniosek ;P.
Póki co, ustrój Groty się nie zmienił i cały czas jest ona oligarcho-demokratyczną monarchią konstytucyjną ;) (nie, ja też nie wiem co to znaczy ;P).
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 12 - 13 - 14
temat: Nasze wcielenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel