Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [loading... please wait] Wasze wyniki w M&M
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Kaazam PW
30 marca 2008, 14:43
TO ja też się pochwalę.
MM7 Dobra strona - jak pierwszy raz ukończyłem grę


MM7 Zła strona - ukończona jakieś 30 minut temu od napisania tego posta


MM8 - dwa lisze w teamie i pozamiatane

Solmyr PW
21 czerwca 2008, 10:54
MM8 Mrocznym Elfem

Alamar PW
21 czerwca 2008, 14:42
A co tam - moja drużyna z MM9.
Na czas przejścia radze nie zwracać uwagę - można grę przejść całą, wszystko wyczyścić, a i tak czas ukończenia będzie wynosił 1 dzień (spowodowane jest to crashami i czymś związanym z quicksavem czy autosavem - nie chciało mi się dokładnie sprawdzać).

Kaazam PW
12 lipca 2008, 12:47
Heh w ciągu tygodnia przeszedłem MM7 dwa razy. Oto moje dyplomiki
Dobra bez zabijania i przeszukiwania smoków i w ogóle taktyka PiS czyli wszędzie na niewidoku leciałem


Zła strona - jak zwykła ważniejsze smoki zabiłem ale tych z Eofolu czy jakoś tak nie ruszyłem :P

Kuraito PW
14 października 2009, 21:33
Pierwsze podejście do MM8. Grałem Mrocznym Elfem.


@Alamar:
Napisałem to, żeby zastosować się do tego, co dodałeś do pierwszego posta w tym temacie. Widać, napisałem za dużo. ;-)

#edit2:
Wiem, wiem... Zmyliła mnie ta ciemna i jasna strona (wiem, że to tylko przy MM7).
I 2 posty wyżej też jest tak napisane...


AlamarAlamarNo tak, nikt by się nie domyślił tego po przeczytaniu napisu "Mroczny elf patriarcha". :P

EDIT:
Nic tam nie ma o pisaniu jaką postacią się przechodzi grę. Zresztą w podsumowaniu MM6-9 zawsze jest to opisane.

Ginden PW
2 lutego 2010, 17:21
No i co?



I wbrew pozorom, to nie jest fake, ani też efekt czitowania. I jest to MM8.

Alamar PW
2 lutego 2010, 17:39
Ginden:
A edytowanie, by wyciąć elementy nieodpowiadające sobie jest kulturalne?

Tak - ten temat jest od zamieszczania wyników, a nie pisania z błędami. :P
Tak samo jak ubicie swego bohatera na pierwszym poziomie, granie resztą drużyny i inne temu podobne sprawy (no dobra, może i przeszedłeś grę zwyczajnie :P).

Ginden PW
6 lutego 2010, 18:34
Okej, tym razem MM7 złą stroną mocy.

Zu PW
8 lutego 2010, 20:02
Nie próbowałem bawić się w hardkora. Było to w końcu moje pierwsze przejście gry.


Field PW
29 sierpnia 2010, 17:11
Tia, karta Daleriusa:



EDIT: A na przyszłość polecam tak w ogóle, jeśli się nie ma jakiegoś programu graficznego, http://www.zamzar.com - bardzo przydatny multikonwerter.

Irhak PW
30 sierpnia 2010, 18:23
Skasowałem grę zanim zamieściłem tutaj kartę... to była MM8, człowiek, poziom 42 (chyba) i wynik ponad 3000 ;P

Irhak PW
14 września 2010, 21:37
Świeżo co przeszedłem MM6... Mam nadzieję, że mi wybaczecie... ;P



EDIT - rozmowa z Acidem o Alamarze zniknęła? ciekawe dlaczego... ;P

EDIT2 - w takim razie krótkie streszczenie: Acid pytał się, czy Alamar był w tym przypadku elfką, ale po mojej odpowiedzi, że nie rozróżniam ras w MM6, przypomniał sobie, że MM6 jest "rasistowskie"...
AlamarAlamarPonieważ to nie temat na dyskusje.

Dalerius PW
15 września 2010, 14:13
No tak pobiłeś mnie :( a co do poziomu to założę się że gdy byś poszedł do tych treningowych miał byś większy choć w treningowych mogłem sobie dać do 80.

Los Domestos PW
22 września 2010, 13:09
Ja w MM8 już mam 1500000 złota + dwa razy tyle w ekwipunkach najemników i po 125 poziomie na razie. ;)

Edit: No i jestem teraz w połowie MM6, bo właśnie ściągnąłem spolszczenie, a 7 już dwa razy przeszedłem. ;)

AlamarAlamarPisz poprawnie albo następny taki post zniknie.

Algoblin PW
11 listopada 2010, 22:01
A czy ktoś z Was może się pochwalić takim oto skarbem ;)?

Lord Kilburn PW
16 grudnia 2010, 11:19
Pierwsza rpg z serii M&M, którą przeszedłem to cz. VI (z waszym spolszczeniem :)) i pierwszy raz skończyłem ją kilka tygodni temu z takim o to wynikiem:

Zaraz potem zacząłem cz. VII i wynik był taki (za pierwszym razem, bo innych jak dotąd nie było):

swiru444 PW
29 stycznia 2011, 18:37
Might and magic I: Secret of the Inner Sanctum





Drużyna:

Korn - Darf, Knight, LVL 14, Age 44
Glory - Human, Paladin, LVL 12, Age 52
Pino - Gnome, Archer, LVL 14, Age 72
Lili - Gnome, Robber, LVL 14, Age 44
Tar-Og - Half Orc, Cleric, LVL 14, Age 34
Aeris - Elf, Sorcerer, LVL 12, Age 42

noname PW
6 lutego 2011, 13:47

Dalerius PW
13 maja 2011, 19:21
Oto mój wynik z MM7:
http://img831.imageshack.us/img831/9864/ghghb.jpg

I jeszcze chciałbym się coś zapytać - od czego zależy wynik? Bo ciągle wychodzi mi słaby :(

Vatras PW
14 maja 2011, 11:45
Zgodnie z tym co zostało tutaj spisane wynik liczony jest według następującej formuły:

Wynik=Sława*1000/Czas

gdzie sława jest sumą doświadczenia wszystkich czterech postaci, a czas liczony jest w dniach potrzebnych do ukończenia gry
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [loading... please wait] Wasze wyniki w M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel