Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Dragonar PW
28 listopada 2008, 15:35
Acid Dragon:
1. Skrypt będzie można samemu napisać. A składnia ERM do tego potrzebna pojawi się wraz z patchem 3.59 (jak już kiedyś coś wyjdzie :P)

Szkoda, że dopiero w wersji 3.59. Myślałem, że ten skrypt zadziała w WoGu 3.58...

Acid Dragon:
2. Najprawdopodobniej tak.

Fajnie. :)

PS.: Czy WoG 3.59 wyjdzie WoGóle w tym roku, czy w 2009 (albo i jeszcze później :P)?

EDIT:

Nemomon:
Ja obstawiam 2012.

O ile nie będzie końca świata. :P

Nemomon PW
28 listopada 2008, 16:42
Władca:
PS.: Czy WoG 3.59 wyjdzie WoGóle w tym roku, czy w 2009 (albo i jeszcze później :P)?

Ja obstawiam 2012.

AmiDaDeer PW
28 listopada 2008, 17:18
Nemomon:
Ja obstawiam 2012.
Razem z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej w Polsce i końcem Wielkiej Szczecińskiej Modernizacji Tramwajowej? Optymista.

Według mnie wyjdzie pod koniec 2009 roku, ale nie w takiej formie, jaką sobie wyobrażaliśmy.

EDIT: O końcu świata nie zapomniałem - specjalnie go pominąłem. Ale pomińmy ten temat, bo Strażnikom może się to niespodobać.

Nemomon PW
28 listopada 2008, 18:00
Hobbit:
Razem z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej w Polsce i końcem Wielkiej Szczecińskiej Modernizacji Tramwajowej? Optymista.

Zapomniałeś wspomnieć, że razem z Końcem Świata ("Orion 2012").

Też myślę, że jak już wyjdzie, to zaaplikowane zostaną tylko nowe możliwości ERM które do tej pory zostały wykonane, pewnie bez przykładów jako takich - dla twórców map oraz znawców ERM.

Acid Dragon PW
29 listopada 2008, 00:29
Na wyjście 3.59 w tym roku szanse są praktycznie żadne, przykro mi.

Ginden PW
29 listopada 2008, 13:09
A w 2009 są szanse większe od 0.01%?

Acid Dragon PW
29 listopada 2008, 15:51
Jasne, ale wg mnie oscylujące wokół 50% ;)

Trang OulTrang OulTo żart, prawda? :P .

Dragonar PW
4 września 2009, 14:33
Więc wreszcie wyjdzie tworzony przez tyle lat WoG 3.59, który niemal osiągnął status legendy? :)
Doczekaliśmy się. No prawie - trzeba jeszcze trochę poczekać...
Acid Dragonie - czy sądzisz, że WoG 3.59 (albo chociaż samo miasto egipskie) wyjdzie przed końcem roku?

Acid Dragon PW
4 września 2009, 15:33
Ja w obecnej sytuacji wiem praktycznie tyle, co wszyscy. Osobiście uważam jednak, że wyjście WoGa 3.59 jeszcze w tym roku to bardzo optymistyczna wersja. Jednak nie nierealna.

Pamiętam, że gdy za czasów 3.58 były gotowe już wszystkie skrypty i wszystkie jednostki, to i tak trzeba było jeszcze to dopracowywać przez ponad pół roku. Głównie naprawiać błędy, a i tak nie obeszło się bez 3.58F.

Dark Dragon PW
4 września 2009, 18:35
Czy możliwa jest publikacja jakiejś ver. alfa, tudzież beta?

AmiDaDeer PW
4 września 2009, 18:35
Zgaduję od razu, że nie. Bo po co?

Acid Dragon PW
5 września 2009, 06:22
Jestem poza sferą decyzyjną w tej kwestii, ale szczerze wątpię. Wersje alfa nigdy nie nadają się do jakiegokolwiek "upubliczniania" i nigdy nie powinny wyciekać, zaś wersje beta z reguły udostępniane są tylko bardzo wąskiemu gronu testerów.

Z definicji więc te wersje NIE SĄ po to, aby je upubliczniać.

Trang OulTrang OulZgadzam się, sam wolę poczekać niż dostać zabugowaną i niepełną wersję. Jeżeli już, to wolałbym jakieś screeny czy inne informacje.

Warmonger PW
26 września 2009, 16:58
Niestety, autorzy WoGa obrali sobie cele, których realizacja jest praktycznie niewykonalna. Na forum DF2 znajdują się informacje o Lui, wsparciu dla modów i nowych rozdzielczości - czyli dokładnie to samo, co chcemy umieścić w VCMI.
Z tą jedną różnicą, że by pracujemy w C++, a oni uparli się na edycję exe i Assemblera. To brawura, czy już folklor? Dla nieobeznanych z informatyką porównałbym to do próby zaorania amazońskiej dżungli grzebieniem. Życzę im powodzenia, ale sam już dawno rzuciłbym to w diabły.

Mutant018 PW
12 marca 2010, 07:44
mam taką sprawę co musicie zrobić by wyszła wersja WoG 3.59 czy musi wyjść Bastion ale z tego co wiem to wyszedł więc dlaczego nigdzie go nie ma

AltairAltairNastępny, który niepotrzebnie zakłada nowy temat. zaczynam tracić cierpliwość.

EDIT: Przeniesione.

Trang Oul PW
13 marca 2010, 00:23
Pomyśl choć trochę, gdyby wyszedł, to byłby do ściągnięcia...

m_gol PW
30 marca 2010, 00:32
Niezła posucha się zrobiła... Pierwsze wersje WoG-a powstawały w przeciągu max kilku miesięcy, poprawki tak samo - prace nad wersją 3.59 zaczęły się w 2004 roku i miały skończyć najpierw w 2006, potem w 2008... Ktoś widział gdzieś prognozę na 2010? Byłby ładny wzorek. :D

Antzuch PW
16 maja 2010, 12:01
Są jakieś nowe oficjalne bądź nieoficjalne wieści o 3.59?
Czy są jakieś szanse, że wyjdzie w 2010??

zbigniew PW
16 maja 2010, 12:40
Odbywa się już od jakiegoś czasu testowanie elementów woga 3.59. Na ich głównym forum każdy (kto zna rosyjski) może zgłosić sie na ochotnika by pewne elementy przejrzeć i przetestować (przynajmniej tak zrozumiałem). Wszystko jest na razie po rosyjsku ale jak już będzie pełna wersja to od razu mają przygotować wersję anglojęzyczną. Nie wiadomo kiedy wyjdzie ale cały czas coś się dzieje, więc jest nadzieja że może w tym roku.

antzuch1 PW
2 listopada 2010, 13:48
Już listopad. Acid prosimy o jakieś info.

AmiDaDeer PW
2 listopada 2010, 15:11
Nie znalazłem nigdzie żadnych informacji na ten temat. Co to oznacza? Że nic nie wiadomo. I wydaje mi się, że pytanie Władcy jak starego kumpla (bo tak dla mnie ta wypowiedź zabrzmiała) nawet w moim przypadku nie byłoby wskazane mimo, że jestem tu od dłuższego czasu i jakiś wkład w życie Groty miałem. :P I już mniejsza o to, że nic nie wskazuje na to, by wersja 3.59 kiedykolwiek wyszła. Ale to tylko opinia.
Tak poza tym to liczba mnoga nie była potrzebna. Naprawdę.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel