Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Trang Oul PW
19 listopada 2007, 21:02
Chociaż WoG 3.59 jeszcze nie powstał, powstały już pierwsze skrypty. Część z nich jest gotowa, ale działają tylko w 3.59. Trzycyfrowa numeracja sugeruje, że skryptów będzie ponad 100.

Ginden PW
19 listopada 2007, 21:24
Może coś się ruszyło z WoGiem 3.59. A ja już zrezygnowałem z myślenia o nim... Panowie i Panie... Obstawiamy w którym roku wyjdzie WoG 3.59? Ja stawiam na 2009.

Acid DragonAcid DragonJa również.

tymolord PW
20 listopada 2007, 16:45
W zasadzie wystarczyło by kilka zaklęć dla dowódców (zwłaszcza bojowe), kilka lokacji, nowi bohaterowie, i cała gama nowych artefaktów by gra była fajniejsza, a nie przesadzona.

Ginden PW
20 listopada 2007, 17:19
Ja wymyśliłem kompletny system zaklęć dla dowódców... tylko czy jest to potrzebne? W WoGu liczę na nowe miasto i 2 rodzaje dowódców.
EDIT:
Zamek.
Dowódca magii/miecza:
Cytat:
Uleczenie/Żądza krwi
Typowe zaklęcie H3.
Cytat:
Osłabienie/Morowe powietrze
JW
Cytat:
Łaska/Kamienna skóra
+X do wszystkich statystyk wszystkich jednostek na Y tur/H3
Cytat:
Modlitwa/Szał
H3
Cytat:
Sanktuarium (ew. wskrzeszenie)/Niezniszczalność
Na 2 tury nietykalność, chyba, że dowódca zaatakuje/Wszystkie punkty ataku są zamieniane na obronę
Bastion.
Magia/Miecz
Cytat:
Kamienna skóra/Uleczenie
H3
Cytat:
Wezwanie/Żelazne pięści
Wzywa potwora Z poziomu (Z=Poziom dowódcy/10) w ilości 10/Zwiększa obrażenia wszystkich jednostek o poziom dowódcy/10.
Cytat:
Regeneracja/Siła Ziemi
Regeneracja jak u trolla/"Zestaw przetrwania" – tarcza, kamienna skóra, ochrony przed żywiołami, tarcza powietrza.
Cytat:
Otchłań/Przemiana
Uderza jak Inferno, ale wokół dowódcy/Dowódca zyskuje większość statystyk danego potwora Bastionu na 3 tury (Atak, obrona, szybkość, obrażenia, umiejętności specjalne)
Cytat:
Zniewolenie/Gniew Lasu
Dowódca może na 3 tury przejąć kontrole nad jednostką wroga, ale na ten czas 3 razy zmniejsza swoje statystyki i nie może się ruszyć. W momencie zaatakowania dowódcy zniewolenie znika.
Forteca.
Magia/Miecz
Cytat:
Przyspieszenie/Spowolnienie
H3
Cytat:
Iluzja/Usunięcie przeszkody
Iluzja działa jak 1 czy 2 poziomowe zaklęcie w H4
Cytat:
Przyzwanie żywiołaka/Precyzja
H3
Cytat:
Teleportacja/Osłabienie
H3
Cytat:
? (nie wiem jak to nazwać)/Latająca pięść
W 7 jednostek wroga zostają wystrzelone magiczne strzały/Pojedyncze zaklęcie z obrażeniami fizycznymi.
Inferno.
Sukub – magia/Inkub – miecz
Inkub miałby wysysanie many jak Chochliki, tylko, że dla siebie.
Cytat:
Żądza krwi/Żądza krwi
H3
Cytat:
Kula ognia/Magiczna strzała
H3
Cytat:
Tarcza ognia/Kula ognia
H3
Cytat:
Berserk/Hipnoza (z uwzględnieniem punktów życia)
H3
Cytat:
Ofiara/Inferno
H3
Dalsze pomysły już jutro.

marek11 PW
21 listopada 2007, 14:37
Ciekawe czy będą coś robić z Bogami, np. każde miasto miałoby własnego Boga który miałby bardziej ofensywne właściwośći np. rzucanie zaklęć na mapie,, przygód'' tak jak w Desciples II, oczywiście zdaje sobie sprawe że nie które rzeczy są bardzo trudne do zrealizowania lub całkiem niewykonalne. W sumie będzie super jeżeli wogóle wyjdzie WOG. Szkoda że jest tak ciężko dodać nowe jednostki bo mnie by w zasadzie satysfakcjonowało kilka nowych jednostek, dwa miasta(Bastion i Grove) i wyeliminowanie na ile się da błędów które czasem pojawiają się w WOG-u. Myślę, że im dłużej będzie się przeciągać realizacja 3.59 tym większa szansa na to że w rezultacie jej nie będzie, w końcu pojawi się coś lepszego albo minie tyle czasu że nie będą chcieli wracać do H3 jak można pograć w Heroesa 7 . Jak narazie WOG się i tak dobrze trzyma ale chyba czas pracuje na naszą niekorzyść...

Nemomon PW
21 listopada 2007, 16:04
marek11:
Ciekawe czy będą coś robić z Bogami, np. każde miasto miałoby własnego Boga który miałby bardziej ofensywne właściwośći(...)

Rosjanie robili takiego moda i jak pamiętam zakończyło się na becie i trzech bogach. Poza tem, wyraz "boga" powinieneś pisać z małej litery.

tymolord PW
21 listopada 2007, 17:25
Mym skromnym zdaniem pierwsza rzecz jaką powinni naprawić to ta głupia czcionka, która pojawia się podczas wyświetlania własnych (tych poza wkodowanymi) obrazów.

Cichy PW
21 listopada 2007, 18:34
Wg mnie WoG team powinien się teraz skupić na ważniejszych sprawach typu ERM, poprawa istniejących błędów (wojny klonów), miejsca na jednostki i miasto itp.

Ginden:
Obstawiamy w którym roku wyjdzie WoG 3.59?
2008/2009.________Czyżby szczęśliwa liczba? TID=666

Ginden PW
10 kwietnia 2008, 21:14
BAD, członek WoG Teamu, post z 19 marca:
Wog 3.59 will be out before Heroes VI, unless Heroes VI is planned for this year.
Hurra!

Kulex PW
10 kwietnia 2008, 21:19
W tym roku?
To fajnie, ale obawiam się, że może powstać po świętach bożego narodzenia.

Phoenix PW
10 kwietnia 2008, 21:40
Mam przeczucie, że nie pojawią się w nim żadne świąteczne jednostki :] Czy pojawią się wraz z nową wersją aktualizacje dodatków takich jak NU, czy też będzie trzeba na nie czekać? Dobrze by było, gdyby ten konkretny dodatek był zbudowany w nowego WoGa, z możliwością aktywacji w ustawieniach woglifikacji. To samo tyczy się innych, bardzo udanych skryptów jak np kopalnia mithrilu

avatar PW
10 kwietnia 2008, 21:55
Ludzie? Co z wami? Przecież ton tej wypowiedzi był wyraźnie SARKASTYCZNY!
Czyli 3.59 wyjdzie, kiedy wyjdzie :)
A niby skąd takie założenie, że 3.59 ma wyjść przed premierą Heroes 6? Bo co?

Kulex PW
10 kwietnia 2008, 22:07
Twórcy zrobili nowe skrypty ERM, bastion, nowe obiekty i stwory.
Już tylko poprawy błędów i będzie dobrze.
Czemu miałby wyjść po Heroesie 6?

Nemomon PW
10 kwietnia 2008, 22:16
Może dlatego, że H6 jest dopiero w planach.

Acid Dragon PW
12 października 2008, 16:39
Mam dla Was ciekawą informację. Jak poinformował wewnątrz WoG Teamu Grayface - udało się już dodać ważny element do WoGa. Można już DODAWAĆ jednostki bez ich podmieniania, za pomocą ERM. Limit ich wynosi nadal 255 (wszystkich jednostek w H3), ale to oznacza, że w modach (także NU) będzie można autentycznie dodać własne jednostki bez żadnych strat dotychczasowych elementów. Nie wiem tylko jeszcze jak sytuacja będzie wyglądać, jeśli dana mapa nie będzie wogifikowana i nie będzie zawierać żadnych skryptów, a będzie zawierać nowe jednostki.

Klekot PW
12 października 2008, 17:27
No to super ; D

Altair PW
12 października 2008, 18:39
Czytałem o tym jakiś czas temu na jednym z zagranicznych for. Z tym, że wówczas zdaje się były jeszcze problemy z pełną funkcjonalnością takich skryptów. W każdym mając już taki schemat można pokusić się na analogiczną modyfikacje w pliku exe.

Dragonar PW
24 października 2008, 17:22
Już dawno miałem się wypowiedzieć w tym temacie. Do rzeczy:

To bardzo dobrze, że można dodawać jednostki dzięki skryptom ERM, lecz jest jedno 'ale' - gdy dodamy ten skrypt do WoGifikacji i nie zWoGifikujemy mapy, jednostki się nie pojawią. Czyli jednostki nie będą całkowicie 'nowe'.
W NU, np. nie będziemy mogli zrobić niezWoGifikowanej kampanii ze Starożytnym Bazyliszkiem nie pisząc osobnego skryptu na ów jednostkę.

Hehe... :) Wiem chyba, dlaczego ten nowy WoG 3.59 nie wychodzi. Miejsce dla tematu wybraliśmy sobie jakieś... piekielne:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=666

patrz w linku: 666. ;P

Mam pomysł - przenieśmy temat na 777, módlmy się całą noc, skończmy o godzinie 7:07, włączmy komputery i może wyjdzie nowy WoG! ;)


Trang OulTrang OulHehe... Ave Kreegan! :P

Dragonar PW
26 listopada 2008, 16:52
Acid Dragon:
Mam dla Was ciekawą informację. Jak poinformował wewnątrz WoG Teamu Grayface - udało się już dodać ważny element do WoGa. Można już DODAWAĆ jednostki bez ich podmieniania, za pomocą ERM.
Czy skrypt na nowe jednostki będzie publicznie dostępny? Czy już jest dostępny? ;P

Acid Dragon:
Limit ich wynosi nadal 255 (wszystkich jednostek w H3), ale to oznacza, że w modach (także NU) będzie można autentycznie dodać własne jednostki bez żadnych strat dotychczasowych elementów.
Czyli do WoGa z NU powrócą Arktyczni i Wulkaniczni Strzelcy i czterej Posłańcy?

Acid Dragon PW
27 listopada 2008, 22:42
1. Skrypt będzie można samemu napisać. A składnia ERM do tego potrzebna pojawi się wraz z patchem 3.59 (jak już kiedyś coś wyjdzie :P)
2. Najprawdopodobniej tak.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel