Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Kampanie w Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Alamar PW
10 lipca 2007, 09:12
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=4692

dambibi PW
23 lipca 2007, 11:37
jako że nigdy nie lubiałem grać inferno chciałbym się spytać o solucje do 1 misji w 1 kampani,, legends of the ancients".

DArkon PW
24 lipca 2007, 02:40
Muszisz zająć 5 zamków, i przeczekać do następnego Miesiąca, to musisz zrobić by zaliczyć pierwszą mapę, w drugiej mapie pierwszej Kampanii musisz wykonywać zadania Chatek Jasnowidzów, dalej nie wiem bo niedoszedłem do 3 mapy pierwszej Kampanii Legends of the Ancients.

DArkon PW
27 lipca 2007, 03:34
Wyszła już Polska wersja Legends of the Ancients Alamar zapodaj tego linka na stronę główną, że jest już PL wersja Legends of the Ancients.

Alamar PW
27 lipca 2007, 09:25
wersja polskawa :P
I nie bój się, wiem o tym od czasu, gdy pojawił się link - jak autor poprawi już co trzeba (a ma co), to nius będzie. :P
Jak nie poprawi, to nie będzie. :P

dambibi PW
27 lipca 2007, 09:31
czy jeśli zmienię legends of the ancients na PL to czy zostaną mi zapisy?

Alamar PW
27 lipca 2007, 10:34
Teoretycznie tak - bo "spolszczenie" zmienia tylko pliki tekstowe i nic więcej.
W praktyce - trzeba samemu sie przekonać.

EDIT:
@f!eld
Poczekaj kilka dni - autor już pracuje nad poprawkami.

Field PW
27 lipca 2007, 10:34
Linka jednak dodałem do listy modów, bo jakieś to spolszczenie jest... :)

dambibi PW
27 lipca 2007, 10:56
@Alamar
Dzięki, ale na wypadek skopiuje save'y

Edit:Jest kilka błędów.NP: wojna domowa pomiędzy kreatorami a nieumarłymi (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa), biografie są po angielsku.Popracuj a będzie OK!

selene PW
11 sierpnia 2007, 20:51
Hej, czy ktoś mógłby powiedzieć mi jak przejść ostatnią misję w ostatniej kampanii Kuźni? To tam gdzie gra się piątką bohaterów. Bo wszystko mi pięknie szło, praktycznie zero problemów przez wszystkie scenariusze, a nagle misja dla mnie nie do przeskoczenia. Już w trzecim (albo czwartym) tygodniu przychodzi mi demon z armią nie do pokonania i przegrywam :( A tak chciałabym wiedzieć, jak się skończy ta gra! Misja nazywa się "Koniec" albo "Rozstanie"(w zależności czy w głównym menu czy gdy się ładuje). Będę wdzięczna za pomoc!

DArkon PW
12 sierpnia 2007, 00:50
Użyj kodów Tu masz link ściągnij te pliki zrób tak jak jest tam napisane, potem wpisze enable_cheats, wpisz potem add_army 1 1 (Ulepszone jednostki Przystani po 100 w każdym) i rozwal go, i musisz przejąć zamek Przystani w ciągu jak pamiętam dwóch tygodni, potem chódź i rób rozróbę, możesz skorzystać też z innych kodów lista jest w srodku.

selene PW
12 sierpnia 2007, 16:39
Dzięki za kody, bo swoją drogą nie chce mi się otworzyć to okno podczas gry(mimo że z plikami zrobiłam co trzeba), ale to chyba wina wersji gry. Zainstaluję patch'a i zobaczę. Ale nie dałoby by się bez kodów? Może ktoś wie co pisze w tym poradniku dołączonym do srebrnej edycji? Ja niestety mam dodatek osobno i nie ma tej książeczki:( PS. DArkon, jeśli chodzi ci o Horncrest (czy jakoś tak) to zdobyłam go bez problemu, a teraz mam chyba odbić Fortecę. Ale wojska nieduzo, ech...

DArkon PW
12 sierpnia 2007, 18:21
Wklej folder Profiles do folderu gry np. D:\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V

plik input do C:\Documents and Settings\DArkon\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\Nazwa twojego profilu

a plik input_a1 do C:\Documents and Settings\DArkon\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V\Hammers of Fate\Profiles\Nazwa twojego profilu

musisz mieć grę w wersji 1.5 i 2.1 (dodatek)

dambibi PW
14 sierpnia 2007, 14:55
Jak słyszę o kodach, to mi się włosy na głowie jeżą._Dojdź do "Horncrast"
i rozbuduj miasto maksymalnie, oraz zbieraj surowce itd._Potem rozwal 10000 egzekutorów_(przerzuć lepsze jednostki do najlepszego bohatera), _a potem ostateczna walka pójdzie jak po maśle.

PS:_gdzie jest poprawione spolszczenie do LotA?

MCalebMCalebNie wiem, ale zacznij pisać poprawnie, radzę Ci po dobroci. Później będzie już tylko kasacja.

Julita PW
16 lutego 2008, 16:02
Cześć :)
Mam problem z ostatnią kampanią nekro w Dzikich Hordach.
Problem jest następujący: Nie mogę przedostać się przez garnizon blokujący dostęp do drogi na Flammerscheim zaraz po zjeździe z mostu. Drogę blokuje magiczna bariera. Pokonałam zabójców lorda broniących drogi do kilku portali wejścia, myślałam, że to odblokuje magiczną barierę ale nie.
Bardzo proszę o podpowiedź bo wyczerpałam już wszystkie pomysły.
Dziękuję i pozdrawiam - Julka

skate8 PW
16 lutego 2008, 17:07
musisz oczyścić ołtarze które są obok każdego zamku przystani

Borin PW
3 marca 2008, 11:54
Cześć Wszystkim! piszę jako nowy bo mam problem;):
[Pierwszy scenariusz (ten z Zehirem) w Dzikich Hordach]; Pokonuję ostatniego kola na jaszczurze z podziemi, włącza się filmik - filmik się kończy i lipa! tzn. nie mogę ukończyć misji, u góry ekranu pojawiają się przedmioty jakie zdobyłem na ostatnim kolu + że cele misji ukończone i dalej nic. Nie mogę się nigdzie ruszyć a ekran z zakończeniem misji nie wskakuje - czy jest to znany problem, czy nie? Na angielskich forach nic takiego nie znalazłem (mam polską wersję gry). Proszę o pomoc lub informację że w "przygotowaniu jest patch naprawiający ten błąd hehe..."

Alamar PW
3 marca 2008, 12:24
Spróbuj wczytać wcześniejszy (auto)sejw i sprawdź wtedy, czy wszystko działa.
Najlepiej wczytać najdalszy (auto)sejw.
Jeśli nie, to niestety będzie trzeba zacząć misję od nowa.

Borin PW
3 marca 2008, 12:58
Dzięki za radę ale z tym autosejwem to lipa, też nie działa - co do rozpoczynania od początku tej misji to się narazie chyba nie zmuszę;) (trochę dużo na nią straciłem czasu) a może ktoś DOBRY podrzuciłby mi jakiegoś sejwa z początku następnej misji lub z końca tej :) (ładnie się uśmiecham) mój adres to: borin@tlen.pl

vinius PW
3 marca 2008, 14:52
Przykro mi, ale prewencyjnie tylko zadam pytanie: wersja oryginalna?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Kampanie w Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel