Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 13 - 14 - 15

Dark Dragon PW
21 lutego 2015, 21:15
No po prostu nie.

Lyokoheros PW
22 lutego 2015, 00:10
Chciałbym prosić o zmianę mojego nicka na "Lyokoheros", gdyż od pewnego czasu dokonuję unifikacji swoich nicków w sieci(taki nick mam w Jaskinii Behemota, na YouTubie, własnej stronie i paru innych stronach o Kod Lyoko(no i jednym serwerze Minecrafta na którym gram)), a mój obecny jest wynikiem tylko i wyłącznie braku pomysłowości nazewniczej...

AmiDaDeer PW
22 lutego 2015, 00:37
Uzasadnienie ma sens. Po naradzie z Smoczym Władcą zmiana nicka została uczyniona.

Travis PW
22 lutego 2015, 11:31
Witam!
Proszę o zmianę nicka na Travis, gdyż takiego używam na innych stronach internetowych, a także w grze Marvel Heroes. Dotychczasowy nick był zwykłym przypadkiem, nigdzie więcej go nie używam. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby :)

Edit: Chociażby na Tawernie. ;)

AmiDaDeer PW
22 lutego 2015, 13:48
Na jakich stronach używasz tego nicka? Podaj jakieś konkrety, byśmy mogli się do tego odnieść.

EDIT: Okej, nie ma problemu. Uczynione.

Bychu PW
18 kwietnia 2015, 13:52
Proszę o zmianę nicka na Bychu, główną motywacją jest fakt, że unifikuję wszystkie swoje nicki, taki mam właśnie w JB, a na smętarzu i tak wszyscy mówią do mnie Bychu.

Irhak PW
20 kwietnia 2015, 14:16
Nie wie kto zmienił... osobiście po dwóch dniach Bycha w Grocie uważam ten pomysł za nietrafiony. Zbyt często nasz Dartanion jest teraz kojarzony z użytkownikiem o nicku Bacus. Zwłaszcza w obrębie "Nieznanych Losów Enroth" i chata.

Kammer PW
20 kwietnia 2015, 14:18
A czyja to chata jest? :P
Osobiście sądzę, że prawo jest po stronie Bycha i sugerowałbym zamienić Bacusa.

Morglin PW
20 kwietnia 2015, 14:19
Mi to osobiście nie przeszkadza, przyzwyczaiłem się, że niektóre nicki są do siebie podobne (np. jaskiniowy Tarnum i Tarnoob). Acz może to dlatego, że do Nieznanych Losów Enroth (tam w ogóle są RPG o Enroth?) nie zaglądam, a na czacie raczej nie siedzę za często.

Kammer PW
20 kwietnia 2015, 14:22
A ile razy spotkałeś Tarnuma i Tarnooba w jednym miejscu?
RPGi w Enroth ni są potrzebne, bo jest UP. UP to odpowiedź na wszystkie problemy świata.

A problem z Bychem i Bacusem jest dość poważny. Jak oni dwaj rozmawiają o piłce, to wygląda to jak monolog. :D

Bychu PW
20 kwietnia 2015, 14:53
Sam się nieraz mylę. Czasami myślę, jak mogłem napisać coś tak głupiego, a później okazuje się, że to Bacus napisał. Nie mam nic przeciwko powrotowi do starego nicka. Też uważam ten pomysł za lekko nietrafiony.

Tarnoob PW
20 kwietnia 2015, 15:09
Jestem za Bychem. Jak ktoś nie rozróżnia, to niech się przyzwyczai. Po prostu niech nikomu nie przychodzi do gło­wy upraszczać Bacusa jako „Bychu”. :-P

Cieszę się, że podano przykład mnie i Tarnuma z JB. Otóż widzieliśmy się chyba dwukrotnie:
– raz na wideorozmowie przez Facebooka (był u Sandro i się pokazał przez jego kamerkę; gdzieś w kwietniu/maju 2013)
– na X Konwencie (sierpień 2013)
Co prawda konwentowicze skarżyli się, że 1) mam beznadziejny portret (co poprawiłem – Omar Sy ani Bogumił Ma­ś­lanka w kominiarce z pończochy się nie sprawdzili, tak jak czaszka w kołpaku, własne zdjęcie z fraktalem al­bo gra­fika Tarnuma z HC7 RoB) 2) mam nicka zbyt podobnego do Tarnuma, przez co w mowie trudno to rozróżnić – na szczęście można to ominąć ksywką Nob („Nobie!”).

Tak samo jest z Bychem – nie burzy to klimatu (nawet restrykcyjna JB to zaakceptowała), nie prowadzi do nie­po­ro­zu­mień (Bacus czy Belegor po prostu brzmią inaczej), a nawet zapobiega innym nieporozumieniom (bo Bychu z JB to ten sam człowiek i niech każdy nowy gość to wie).

Dla jasności zmień jeszcze portrecik na ten z kosynierem – jest bardziej klimatyczny i nie będzie jak się pomylić.

Morglin PW
20 kwietnia 2015, 15:13
Wszystko, byleby nie zmiana awatara! Owiec jest zbyt fajny.

Górski PW
25 kwietnia 2015, 19:42
Czy mógłbym prosić o zmienę nicku z Górskikrasnolud na po prostu Górski? Powód jest prosty. Wszyscy na czacie i tak do mnie mówią Górski zamiast pełną nazwą. Ponadto to nazwa jest złączona i jak kiedyś mi Tarnoob (kilka miesięcy temu to nie wiem czy będzie pamiętał) wypomniał że jest nieczytelna ;p, przez to też (na początku mojej przygpdy z Grotą) zapomniałem swojego logina i musiałem pójść na forum, zobaczyć jak mój nick się naywał :p. Pozatym jest dyskryminacja jeśli chodzi o krasnoludy z kwasowej groty :D. A tak na serio żarty żartami, ale prosiłbym o zmianę tego nicka. :)

Nicolai PW
25 kwietnia 2015, 20:03
Wstydzisz się swojej krasnoludzkości? Good, good, good...

Acid Dragon PW
25 kwietnia 2015, 21:53
"Górski" to sam przymiotnik i chyba średnio się nadaje na nicka. Jesteś pewien?

Tarnoob PW
25 kwietnia 2015, 22:27
Ależ Smoku, same przymiotniki mogą występować jako nazwy własne. Bardzo często nazwiska brzmią właśnie przy­miotnikowo: Kowalski, Krawczyński, Kamiński, Kochanowski… Ba – mam dalszą rodzinę, w której jest wła­ś­nie Górski.

Markham98 PW
25 kwietnia 2015, 22:38
Jakby nie patrzeć w wielu przypadkach imiona, gdy zostaną przetłumaczone z języków oryginalnych to okazują przymiotnikami. Niemal identycznie było z antycznymi nazwami rzek.

Kammer PW
25 kwietnia 2015, 22:45
Czuję się wywołany do tablicy.

Górski PW
25 kwietnia 2015, 23:29
Tak. Jestem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel