Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 84 - 85 - 86

zbyniu10 PW
4 sierpnia 2020, 21:06
Siemka
Jest ktoś chętny pograć w Heroesa 7?

Darkstorn PW
11 sierpnia 2020, 08:46
Obawiam się, że nie...

Sobieski PW
3 września 2020, 13:00
Szybkie pytanie. Czy po:

- Heroes of Might and Magic III HD,
- Might and Magic Heroes VII.

Jedyne gry M&M od Ubisoftu to:

- Might & Magic: Elemental Guardians,
- Might & Magic: Era of Chaos,
- Might & Magic: Chess Royale?

Ursus PW
3 września 2020, 13:42
@Sobieski Od stycznia do lipca 2017 roku było jeszcze Might & Magic Showdown, ale oficjalnie nigdy nie wyszło z early accessu i szybko umarło.

Kammer PW
3 września 2020, 13:43
Jeszcze Shutdown był.

Tarnoob PW
13 września 2020, 01:26
5 lat temu był tutaj wątek o głosowaniach ws. rozwoju H7, ale jest już zamknięty. Chciałem się pochwalić, że poznałem dziś słowo „psefologia” i napisałem do trzech polskich psefologów – autorów książki Każdy głos się liczy – czy znają to słowo i czy im go nie brakuje po polsku, bo faktycznie jest dość nieobecne. Pojedyncze słowo to też droga do wyrazów pochodnych, jak np. przymiotnik „psefologiczny”, który trudno utworzyć od nazwy wielowyrazowej.

Chętnie poznam inne rzadkie słowa, np. nowo poznane przez innych Grotowiczów – albo inne rzadkie z ich osobistych kolekcji.

Crystal Dragon PW
13 września 2020, 11:08
Dostaje flashbacków sprzed pięciu lat

Ourhirbym.

Kammer PW
13 września 2020, 11:33
Kościany ouhirbyn!

uhm PW
13 września 2020, 18:16
Dyschezja - napadowy krzyk, trwający przynajmniej 10 minut, poprzedzający defekację, wynikający z niewykształcenia koordynacji mięśni brzucha u niemowląt. Krzyk umożliwia zwiększenie ciśnienia w jamie brzusznej i tym samym ułatwia wypróżnianie.

Słowo, którego autentycznie uczyłem się w zeszłym tygodniu. Mam więcej ;P

AmiDaDeer PW
13 września 2020, 19:23
Moria - w psychiatrii patologicznie utrzymujący się podwyższony nastrój, charakteryzujący się wysoką skłonnością do głupkowatych żartów, brakiem hamulców i ograniczeń oraz gwałtownymi reakcjami na bodźce. Objaw typowy dla guzów płata czołowego.

Tarnoob PW
14 września 2020, 13:00
Ten ourhirbyn to był na jakimś czacie? Gugiel nie znajduje nic o tym poza ostatnią wiadomością.

Przy okazji gugiel to żydowskie ciastko.

Trith PW
24 grudnia 2020, 17:37
Taki, życzenia.

Też je składam. Plz don't die.

Andruids PW
24 grudnia 2020, 23:45
Tutaj faktycznie widać, że worek. Jego górna część ma dość regularny wzór, stąd na kadrze pomyliłem go z wikliną.

Bychu PW
1 stycznia 2021, 00:03
Pierwszy xd

Nicolai PW
23 marca 2021, 11:15
Co myślicie o tym, że Ichabod spadł z rowerka? Szczególnie interesuje mnie opinia Kastore'a bo swego czasu to był nasz "idol" :P

Kastore PW
23 marca 2021, 16:56
Co tu dużo mówić, dopadło go cancel culture, które tak lubi i przez "złe zinterpretowanie jego słów" stracił źródło utrzymania, musi sobie radzić z mocną nagonką i trafi do prokuratury przez jakichś katolików, którym jak widać też nie przeszkadza robienie wszystkiego, żeby niewspółmiernie równać z ziemią kogoś za wygłoszenie opinii na social mediach, jeżeli to nie im się obrywa. Chociaż satysfakcjonuje, że w końcu ktoś głośno mówi o jego tendencji do kasowania komentarzy i rozdawania banów pod filmami, które miały być wręczane za brak kultury, i tym podobne rzeczy, ale Stelmach rozszerzył to także czasem dosłownie na opinie, z którymi się nie zgadza.
Jego tłumaczenie się z komentarza o topieniu katolików jest podejrzanie naciągane i albo naprawdę nie rozumiał co pisze, albo je zaimprowizował, bo zmiana chęci topienia wszystkich katolików na chęć utopienia Kościoła jako instytucji, sprawia, że odpowiedź na komentarz, do którego się odnosił, staje się pokrętna.
Pewnie cała sprawa niedługo ucichnie, jeśli nie wróci zaraz jak bumerang, ale jako dramat sądowy.

Ogólnie znam go od kiedy miał jakieś kilkaset subów i mimo że ode mnie suba nigdy nie dostał (jutubowa apostazja), to śledzę go od czasu do czasu, bo muszę przyznać, że jest jednym z niewielu polskich twórców, zajmujących się tego typu tematyką, obok którego materiałów trudno przejść obojętnie, pozytywnie jak i negatywnie (chciałem w tym miejscu zalinkować materiał "Czy gry powinny być trudne?", ale już skasował po latach. To ten gdzie ciśnie po Bloodborne, w które grał 15 minut, bo gra wymaga od niego zaangażowania większego, niż granie z wyłączonym mózgiem, na autopilocie, a poza tym Assassin był lepszy, bo mimo, że był gorszy, to miał więcej cutscenek, bez względu na to co w nich było. Plus w komentarzach objawił się jeden z najgorszych polskich jutuberów, Paweł Opydo, znany np. z serii Złe Piosenki, gdzie 70% czasu to czepianie się teledysku, 20% tekstu, 10% wykonawcy, a pozostałe 0% muzyki, który stwierdził, że zgadza się z nim w stu procentach).

Może sprawdzę jego materiał o nowym Justice League jak już wyjdzie, bo nawet miałem w planach film obejrzeć, ale wizja spędzenia 4 godzin w szaroburym uniwersum Snydera i Goyera mnie odepchnęła, więc może uda mu się mnie zaciekawić.

Nicolai PW
23 marca 2021, 18:31
Kastore:
(...) przez jakichś katolików, którym jak widać też nie przeszkadza robienie wszystkiego, żeby niewspółmiernie równać z ziemią kogoś za wygłoszenie opinii na social mediach, jeżeli to nie im się obrywa.
To, że jacyś katolicy skrytykowali "niewspółmierne równanie z ziemią" nie znaczy, że zupełnie inni katolicy nie mogą zainterweniować w tej sprawie, bo wyjdą na hipokrytów. Poza tym "wyrażenie opinii" to ciekawy eufemizm :P
Kastore:
Chociaż satysfakcjonuje, że w końcu ktoś głośno mówi o jego tendencji do kasowania komentarzy i rozdawania banów pod filmami, które miały być wręczane za brak kultury, i tym podobne rzeczy, ale Stelmach rozszerzył to także czasem dosłownie na opinie, z którymi się nie zgadza.
Jeśli komuś brakowało kultury w sekcji komentarzy to mu. Nawet Piskozub z NaEkranie nie wdawał się tak regularnie we flame z odbiorcami jak on.
Kastore:
Jego tłumaczenie się z komentarza o topieniu katolików jest podejrzanie naciągane i albo naprawdę nie rozumiał co pisze, albo je zaimprowizował, bo zmiana chęci topienia wszystkich katolików na chęć utopienia Kościoła jako instytucji, sprawia, że odpowiedź na komentarz, do którego się odnosił, staje się pokrętna.
Po prostu zrobił się tak butny, że słowo "przepraszam" nie przejdzie mu już przez gardło. On wie najlepiej i nawet jeśli powiedział coś głupiego to będzie się upierał, że wcale nie. No i tak oto spadł z rowerka...



Kastore:
Ogólnie znam go od kiedy miał jakieś kilkaset subów (...) jest jednym z niewielu polskich twórców, zajmujących się tego typu tematyką, obok którego materiałów trudno przejść obojętnie, pozytywnie jak i negatywnie (chciałem w tym miejscu zalinkować materiał "Czy gry powinny być trudne?", ale już skasował po latach. To ten gdzie ciśnie po Bloodborne, w które grał 15 minut, bo gra wymaga od niego zaangażowania większego, niż granie z wyłączonym mózgiem, na autopilocie, a poza tym Assassin był lepszy, bo mimo, że był gorszy, to miał więcej cutscenek, bez względu na to co w nich było.
Nie musisz mi opowiadać jak wyglądały wyglądały jego początki. Byłem tam razem z Tobą i podzielałem konsternację nad tym jak odklejonego od rzeczywistości potrafią być jego recenzje. Multioscarowe produkcje były dla niego "meh", ale za to horror klasy B wzbudzały w nim ekscytację. Niemniej wtedy był geekiem, który może i plótł głupoty, ale był relatywnie nieszkodliwy. Teraz doszedł do takiego etapu, że sponsorzy muszą się od niego odcinać, bo taki jest przypałowy :P

Kastore PW
23 marca 2021, 18:57
Nicolai:
To, że jacyś katolicy skrytykowali "niewspółmierne równanie z ziemią" nie znaczy, że zupełnie inni katolicy nie mogą zainterweniować w tej sprawie, bo wyjdą na hipokrytów.
No tak, ale akurat miałem na myśli konkretnie Fidei Defensor, które wniosło ten pozew.

Nicolai PW
23 marca 2021, 19:40
Oni przeciwstawiali się "niewspółmiernemu równaniu z ziemią"?

Kastore PW
24 marca 2021, 01:14
Nie czepiaj się słówek, mam problemy ze snem i nie spałem od około 24 godzin jak to pisałem i akurat jakieś lepsze określenie wypadło mi z głowy w ostatnim momencie.

I wsm pomyliłem lidera FD z autorem bloga Młot na marksizm, więc jednak ciężko jednoznacznie stwierdzić, a nie chce mi się szukać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel